АдеКВАтная• 03 ноября в 10:49
Пакунок школяра на Приватбанк
Не можу розрахуватися карткою в жодному магазині. Картка Дія в Приваті. Окремо висвічується Пакунок школяра на який вже зараховано кошти, а на самій картці Дія пише сума 0,00грн.
Картка підключена до ГуглПей, через NFC не оплачує. І онлайн магазини також не можу оплатити, бо пише "Відмова. Недостатньо коштів".
Можливо в когось так було, що робили? Дитині одяг треба теплий купити і не можу 🤷♀️
Я матуся, мені можно• 17 ноября в 15:21
І в мене так відображається. Не знаю чи має бути так.
Ви щось вирішили?
АдеКВАтная
• 17 ноября в 18:50
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ви щось вирішили?
Ні, нічого не змінилось