Ненька наша• 03 ноября в 13:12
Tom Ford mandarino di amalfi
Может у кого то тут он есть- он реально такой не стойкий? Или мне впарили подделку? Купила отливант затестить , запах очень понравился, но через 15 минут его уже не слышно даже на одежде🥹
Почемучечка• 03 ноября в 13:23
Мандаринки всі такі)
Я в Дуглас пшикаюся різними + пробники там дарували не раз.
Мандарини злітають миттєво.
Це така специфіка цитрусових.
Вони дуже ’летючі’.
Це не підробка. Вони просто такі за будь-які гроші))
Мандарини злітають миттєво.
Це така специфіка цитрусових.
Вони дуже ’летючі’.
Ненька наша
• 03 ноября в 13:28
Ответ дляПочемучечка
Мандаринки всі такі)
Мандарини злітають миттєво.
Це така специфіка цитрусових.
Вони дуже ’летючі’.
Мандарини злітають миттєво.
Це така специфіка цитрусових.
Вони дуже ’летючі’.
Боже, але ж який це офігезний запах- мені прям дуже сподобався. Можливо ви порадите ще щось шикарне мандаринове?
Почемучечка• 03 ноября в 13:29
Ответ дляНенька наша
Я люблю Gurlain Мандарин і базилік.
Так само на мені через 20 хв.його ніхто не відчуває)
Для себе прийняла рішення не купляти в такому разі
Хоча теж в захваті від аромату
Ненька наша
• 03 ноября в 13:39
Ответ дляГороховаЯ
А я вже третю Герлен купила
Мандарин і базилік?
ДолькиКабана• 03 ноября в 13:41
Спробуйте Fugazzi Orange Crush. тримається довго, шлейфовий. Я брала відливант. Мені 1-2 пшика вистачало на весь день, одяг пахне до прання. Можете почитати відгуки.
Ще сподобався Грітті в зеленому флаконі (забула назву), теж в тому напрямку, але по стійкості нічого не можу сказати, бо тільки тестила.
Забрала і не сказала• 03 ноября в 13:41
Люблю мандариновые ноты в парфюмах, но так же быстро слетают, в аква ди Парма более менее, но тоже не долговечен.
Ненька наша
• 03 ноября в 13:41
Ответ дляДолькиКабана
Дякую, зараз пошукаю
ДолькиКабана• 03 ноября в 13:43
Гарлен теж люблю Мандарин базилік і Перра Граніта. Але вони не стійкі, а коштують не дешево.
БЦАшка• 03 ноября в 13:46
у меня в году 16-м был, легкий, но стойкий (хоть и не настолько, как табак ваниль, например). сейчас на форда огромное количество подделок, видела даже снятые давно ароматы по 2тис.грн😁
Козачка• 03 ноября в 14:20
Ответ дляПочемучечка
Я люблю Gurlain Мандарин і базилік.
Хоча теж в захваті від аромату
У меня форте и мне он такой гыдотний-очень сладкий мандарин, а потом какое-то мыло. Короче, кислинки не хватает.
Какие мы все разные