Міряно-переміряно• 03 ноября в 15:33
Де та якість і сервіс від українських майстрів/лікарів про яку всі кричать?
Порівнюючи з європейською? За 3,5 роки я була задоволена тільки українським педіатром, але німецьким я так само задоволена. А так наш перукар стриже +/- так само по якості як німецький, але німецька фрау стриже рівно 30 хвилин, а наша 1,5 години. Стоматолог наш робить типу добре (поки не можу скласти власну думку про якість), але бляха, він мене сьогодні протримав з відкритим ротом дві! Години. Мав зробити все за годину. І жаліється що німці терміни неправильно роздають. Так бляха розділи ти роботу на 2 візити, як знаєш що ти повільний. Якість і професіоналізм це ж не лише про результат, а й про швидкість роботи.
Коротше я б сказала що за кордоном так як і у нас - до ре означає дорого і треба довго обирати.
Тому й не розумію оцього всього ’їм далеко до нас’ ’у нас такий сервіс, така якість’
Обрала категорію біженці, щоб нікому своєю темою не зробити боляче 🙂
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:34
Ответ дляЗайченя
То просто мейнстрим здесь.
Та не лише тут, в усіх соцмережах про оцей от міфічний сервіс і якість
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:35
Ответ дляШвендяю містами
Когда вы успокоитесь, где те модераторы уже?
Удалено администрацией...
13чудоСВЕТА• 03 ноября в 15:36
Ви зіЛьвова біженець? До війни не були за кордоном? Послуги там не отримували? Якого рівня лікарні тут відвідували?
75В• 03 ноября в 15:37
Ну бьюти-сфера таки в Украине и в Германии это небо и земля, как и рестораны. Как я где-то прочитала, итальянские рестораны в Киеве лучше чем в Италии) Так и есть
Дякую_аж_підскакую• 03 ноября в 15:37
Меня в Польше за 15 минут постригли. Вроде как также, но это был жах. В Киеве стригли час. Мне не надо быстро, мне надо так, чтобы после стрижки я могла уложить волосы и они выглядели хорошо, а не фуца пуца лишь бы сбуться. А же не на совернования по быстрой стрижке прихожу.
Качка в тапцях• 03 ноября в 15:38
Нужно идти к хорошим специалистам, а не к ’ нашим’. И да, у нас много отличных спецов. Зачем вы пошли к медленному стоматологу? Так дешевле, чем условному немцу платить?
Ласунка• 03 ноября в 15:39
Ответ дляШвендяю містами
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:39
Ответ для13чудоСВЕТА
З Києва. А ви багато послуг отримували до війни у відпустках за кордоном? Може стриглася, лікувалися, машину ремонтували? Не думаю
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:41
Ответ для75В
Ви були в дорогих салонах краси і ресторанах в Берліні і Мюнхені? Давайте Київ порівнювати з чимось рівноцінним. Про бьюті сферу я написала про стрижку
Качка в тапцях• 03 ноября в 15:41
Ответ дляМіряно-переміряно
А вы в клиники какого уровня в Киеве ходили раньше? С чем вы сравниваете, просто интересно
Качка в тапцях• 03 ноября в 15:42
Ответ дляМіряно-переміряно
О чем ваш пост, собственно? Нравятся немецкие услуги- отлично, пользуйтесь!
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:42
Ответ дляКачка в тапцях
Ні, не дешевше. Нормальні нашим людям відповідають ’сорі, ми не беремо нових пацієнтів’. Про цього відгуки норм. Я не моду тут дозволити собі приватну стоматологію без страховки
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:43
Ответ дляКачка в тапцях
Так я й тут не ходжу в приватні клініки. По відгуками медицина та що з власного карману платиш а не по страховці то космос просто в Німеччині за якістю
Каяспер• 03 ноября в 15:44
Ответ дляМіряно-переміряно
Мені цікаво скільки Ви платите податків , яке страхування ?
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:44
Ответ дляКачка в тапцях
Пост про те, що я не знаю за яким супер українським сервісом всі плачуть. Його нема по факту. Тобто він є у вигляді окремих майстрів/клінік/лікарів з високим цінником. В такому вигляді сервіс і в Європі супер
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:45
Ответ дляКаяспер
А що я їжа і чим какала не цікаво? Клоунесса
75В• 03 ноября в 15:46
Ответ дляМіряно-переміряно
Хожу, да, в Штутгарте. Мне тут сожгли волосы про первом же осветлении, я просто офигела. И не была к такому готова. Мастер начал что-то лепетать, что это наверно потому что в Киеве вам осветляли с олаплексом, о чем я рассказала пока он меня красил. Я буквально каждый раз их хватаю за руку тут - не ставить лампу когда нанесли порошок, да, это ускоряет процесс, но мне скорость не нужна. Я прихожу в салон со своим спреем и маской К18, ибо тут о защите волос «не, не слышали».
Я боюсь тут колоть ботокс, его колет клиника, где я делала виниры. Виниры они сделали очень хорошо и здесь эта услуга очень востребована. А делать инъекции красоты я боюсь по той простой причине, что делают они их наверняка хорошо если раз в месяц. А в Киеве косметолог делает их с утра до вечера. Есть же разница?
Каяспер• 03 ноября в 15:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Та розказуйте вже , цікаво . Може в вас інше , европейське
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:49
Ответ для75В
Тема не про мою роботу мого жкт, в про те що український суперсервіс і якість міф
А вот недавно• 03 ноября в 15:51
могу сравнить только Молдову, где прожила полгода. в Кишиневе все в разы хуже, чем в Украине. и при этом дороже. сходить к платному врачу, сделать маникюр, подстричься и покрасить волосы - дороже + хуже в салонах примерно одного уровня и клинике, которая выглядит хуже, чем добробут, а прием стоит дороже, чем в добробуте.
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 15:52
Ответ дляА вот недавно
Дякую вам за адекватний коментар
75В• 03 ноября в 15:53
Ответ дляМіряно-переміряно
Ахаха, что?🤣
13чудоСВЕТА• 03 ноября в 16:46
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 16:48
Ответ для13чудоСВЕТА
Удалено администрацией...
Ви чого хамити відразу? Сете впізнали в описі тих горе майстрів?
Щебетушка• 03 ноября в 16:49
Дело не в качестве, а в самом человеке. Быстрый или медленный. Знаю одну даму в детской стоматологии. Ну очень медленная, хотя и профессионал.
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 16:50
Ответ дляЩебетушка
Але ж змушувати людину сидіти 2 години з відкритим ротом це знущання. Можна ж було на два прийоми розділити, як ти повільний
Щебетушка• 03 ноября в 16:53
Ответ дляМіряно-переміряно
А якщо це одна пломба? Донька як побула на прийомі у цієї дами, то я вирішила шукати іншого стоматолога.
Міряно-переміряно
• 03 ноября в 17:16
Ответ дляЩебетушка
Та блін, не може бути пломба дві години. Може бути лікування каналів великого зуба. Але про таке зазвичай попереджають