А ось і я• 03 ноября в 18:31
Вже хтось поюзав 3000к від Укрзалізниці?)
Які там умови? Не найду повної інфо.
А ось і я
• 03 ноября в 18:49
Ответ дляКракадэ
а я сказала принципиально, что возьму все, что мне хотят дать. но у меня нет вопросов с черной зп или чем- то еще, что можно истолковать неинтересно для меня.
А так бы тоже думала
Так ні у кого нема, до чого тут чорна зп? Просто я не давала згоди на обробку даних якоюсь конторою, яка зливає їх, і тим паче, не давала згоди на кабалу: квиток не купиш без дії, це що, взагалі? Тим паче вона не є обовʼязковою на державному рівні.
Сорока-ворона• 03 ноября в 18:51
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ще навіть не прийняли, це тільки ідея.
Сподіваюсь і не приймуть, грошей нема на армію, а вони в щедрість граються
Вони як раз і роблять все, аби грошей на армію не було …
Море_море_я_скучаю• 03 ноября в 18:52
Дию не ставите, но интересно что там? Будьте принципиальны до конца, принципиально не интересуйтесь.
А ось і я
• 03 ноября в 18:53
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
До чого ваші маніпуляції?
Інфо про дію ніде ще нема, так що видихайте
Млинець Мій• 03 ноября в 18:54
Ответ дляА ось і я
Ну також варік , логічно, бо де вони будуть брати потяги, яких і так перманентно немає у сезон і по топ направленням, точніше, білетів, якими вони самі барижать
Хто їде в сезон той і так купить.
Люблю кетчуп• 03 ноября в 18:54
Ті 300к вже всохли до просто 300 км, згідно з заявою зе. Зараз придумають як вам виписати квиток 3 км на 31 лютого кожного десятого високосного року і буде порядок.
Море_море_я_скучаю• 03 ноября в 18:54
Ответ дляА ось і я
До чого ваші маніпуляції?
Мои? Это ваша тема манипуляция, а я чем манипулирую, сами выдыхайте, про Дию вы начали.
Млинець Мій• 03 ноября в 18:55
Ответ дляВ курсі діла
Хоч я ніколи не користувалася ’ плюшками’ від зеленого і не буду
Але навіть уявити важко, куди зараз можна їхати
Часто родичі в іншому місті. Автобус недешево
А ось і я
• 03 ноября в 18:56
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В чому ваша проблема? Нащо ви себе насилуєте?
Море_море_я_скучаю• 03 ноября в 18:58
Ответ дляА ось і я
Что?))
Сама не знаю• 03 ноября в 19:09
Ответ дляА ось і я
До чого ваші маніпуляції?
Без дії квиток не купити
Сама не знаю• 03 ноября в 19:11
Ответ дляА ось і я
То для чого ця т має? Юзайте автобус
БезВзяток• 03 ноября в 19:14
Ответ дляКракадэ
тоже подумала. приятной халявы не будет, какой- то отстой в вагоне, чтоб не гонять поезд зря. выходные на поездку? вот уж нет.удобна(
халяви взагалі не буде.
за всі ці тисячі зимової допомоги, 5 тис школярам, 3 тис кілометрів, якісь там ще пакунки сповна платимо ми своїми податками, замість того щоб спрямувати їх на оборону
БезВзяток• 03 ноября в 19:15
Ответ дляА ось і я
Уз типу дасть кожному безкоштовний проїзд на певну суму або кілометраж
УЗ збиткова
Кракадэ• 03 ноября в 19:17
Ответ дляМлинець Мій
ага. к родным на выходных же, не? а не выдирая два будних дня своей недели
Млинець Мій• 03 ноября в 19:26
Ответ дляКракадэ
Отпуск есть на это. Это ж не обязательно а только для желающих
Цвіпканя• 03 ноября в 19:42
Ответ дляДа ладно
3000км в одном поезде. Якобы...
А де в нас такі відстані є?
Цвіпканя• 03 ноября в 19:43
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ще навіть не прийняли, це тільки ідея.
Так вибори ж
Цвіпканя• 03 ноября в 19:43
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ще навіть не прийняли, це тільки ідея.
За гроші не купиш квитки , а тут такий щедрий аодарунок
Кракадэ• 03 ноября в 19:44
Ответ дляМлинець Мій
400-600 км до моря нашего в среднем у людей. мне спецом пару раз катнуться, чтоб выездить?
п.с. хорошо вам, у вас отпуск есть. у меня он тоже есть, но теоретически
Мама Никитки-2• 03 ноября в 20:52
Ответ дляБезВзяток
УЗ збиткова
Як вона може бути збитковою, якщо Перцовський під 800 тис отримує тільки окладу
Вільний митець• 03 ноября в 21:04
Ответ дляКракадэ
та ясно, все через дию. я знаю людей в моем окружении, что не ставят ее принципиально. но уже много слышно плюшек, которые получаются только так.
Инициатива и не плоха. но реально не ко времени. уроды крч.
Ну і не ставте’ принципіально’ собі Дію
Як кажуть,чого бідний,бо дурний.
Розумні візьмуть допомогу від держави і скажуть дякую.
Як кажуть,чого бідний,бо дурний.
БезВзяток• 03 ноября в 21:22
Ответ дляМама Никитки-2
так забрали зелені з бюджета Києва 8 млрд щоб заплатить такі зарплати :)
УЗ компенсувала збитки від пасажирських перевезень прибутками від вантажних, а з вантажними зараз все погано
БезВзяток• 03 ноября в 21:30
Ответ дляМама Никитки-2
ось у відкритому доступі вся фін звітність