ТигрЛьвович• 03 ноября в 21:20
Чи треба переоформлення мз, мо
Дівчата, хто с зони бойових дій, та отримував мз та мо автоматично.
В жовтні не надійшли виплати.
В кінці жовтня зайшла в ПФУ з ДІЯ підпис щоб пройти ідентифікацію.
Цього достатньо, щоб возобновити пособие, чи треба подавати документи по новому? В ЦНАП , та ПФУ дозвониться нереально.
Дякую, за будь яку інформацію
В жовтні не надійшли виплати.
Дякую, за будь яку інформацію
Царевна в уггах• 03 ноября в 21:44
Треба пройти ідентифікацію, а не просто зайти з Дія-підпис в кабінет пфу.
ТигрЛьвович
• 03 ноября в 21:50
Ответ дляЦаревна в уггах
Я спочатку подала запит на ідентифікацію, потім прочитала що дія підпис теж підходить.