Борщичок• 04 ноября 2025

Який має бути дохід на сімʼю щоб ви кинули роботу?

Мається на увазі не мільйон доларів в місяць
А мінімальний дохід при якому ви кинули б роботу, або займались приємною справою, подорожували, а не працювали на дядю
Зліпок ступні• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Пусть все наладится
Дякую
Відірву та викину• 04 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Не можу з вами не погодитись. Досвіду не маю. Роботи теж. Вмінь, які можна продати - аналогічно. Та, разом з тим, навколо купа людей, які мають все вищевказане, працювали все життя, а рівень їхнього доходу, навіть не наближається до зазначеного…
звісно, таких більше. Навіть статистично) У відділі 10 спеціалістів і 1 лінійний менеджер, а директорів з з/п 200+ ще менше і тд.

Але ж це хто до чого прагне. Може то мені щастило, але у мене завжди була з/п вища, ніж ’висока’ на моїй посаді. Зараз вже у вільному плаванні.
Злюсь до кипіння• 04 ноября 2025
Не існує такого. Я займаюся роботою, яка подобається , це не заважає подорожувати
Зліпок ступні• 04 ноября 2025
Ответ дляВідірву та викину

Ви молодець
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Я не работаю 12 лет, как появилась младшая, доход тогда был 1200 дол на троих, он постоянно рос до 3800.
Но мне смешно это «сидеть дома», у меня планер весь исписан на месяц вперед, нет свободной минуты. Правда дети сейчас учатся в разные смены и я вожу их из пригорода. Спортивные секции и музыка у них тоже в городе. Только успеваю туда-сюда мотаться то с одним, то с другим. Заканчиваем отделку дома, два года живем в ремонте. Участок тоже требует внимания, я уже молчу о культурном досуге, магазинах, наведении красоты и тд. Я даже бассейн не могу втиснуть в этот график второй год, хотя люблю плавать.
Мы все тоже самое делаем,но ещё работаем
НеКонец-Света• 04 ноября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Пасивный это вы недвигу сдаёте?
Есть и недвижимость. В основном, акции.
Відірву та викину• 04 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Ви молодець
та ні) я ледача, мої колеги заробляють значно більше зараз, але і працюють більше. Проте вони молоді і без дітей.
А тут лише розбудути і відправити дітей в школу - це як півдня відпрацювати))
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляВідірву та викину
Я восхищаюсь такими женщинами,как вы
Домашня Зюзя• 04 ноября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Есть и недвижимость. В основном, акции.
Ааа, спасибо
Акции это сложно)
Зліпок ступні• 04 ноября 2025
Ответ дляВідірву та викину
А я ніби й не ледача, а за фактом - життя своє «профукала». Ростила дітей. Допомогти було нікому. Чоловік ніколи не був включений ні в побут, ні в їхнє виховання. Він будував карʼєру, був орієнтований лише на заробляння грошей. Моя справа була - забезпечувати йому для цього відповідні умови. Зараз - озираючись назад, розумію, що мого життя ніби й не було.
Відірву та викину• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Я восхищаюсь такими женщинами,как вы
Спасибо! Но вы преувеличиваете)
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляВідірву та викину
Спасибо! Но вы преувеличиваете)
Нет, работать и заниматься детьми это огромный труд
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Не смешите. Многие мечтают жить и не париться, а не пахать как лошадь. Их просто никто не обеспечивает, вот и приходится тянуть .
В танке• 04 ноября 2025
100000
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Обеспечивают, но есть свои амбиции.
У неработающих пашет муж получается, он парится и не живёт,как хочет
Зліпок ступні• 04 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я давно дійшла висновку, що все в житті має свою ціну. Жінкам, які поєднують дітей, побут і роботу важко, дійсно, доводиться впахувати. Натомість, вони отримують свободу. Вони можуть самостійно забезпечити себе і своїх дітей, можуть розлюбити свого чоловіка, розлучитись, переїхати …
Пацан к успеху шел• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Я восхищаюсь такими женщинами,как вы
Самое интересное, что эти работающие женщины, которыми восхищаются, в рабочие дни в рабочее время все на советчице сидят
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Может у нее нерабочий день или кофе брейк )
Амбасадор щастя• 04 ноября 2025
Я не ради денег на нее хожу, а потому что иначе буду спать 24/7 и впаду в депрессию. Буквально встать не могу раньше обеда, а после двух часов снова рубит. А так хоть держусь
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Тригернуло трошки?))
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
О какой свободе речь если им некогда в гору глянуть? Разлюбить и развестись может любой. Тем более если у семьи был высокий доход, то есть и накопления, недвига и т.д. Разделили и досвидос.
Амбасадор щастя• 04 ноября 2025
Ответ длянаКоблучках
Прямо таки на одного з натяжкою.
Ага, х.. без солі прям
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Есть время и на себя и на детей)
Я не Тролль• 04 ноября 2025
Нема такого доходу, з якого дива я мала б кинути роботу, яка мені подобається й приносить гарний дохід ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Обеспечивают, но есть свои амбиции.
Не все пашут на стройке.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Есть время и на себя и на детей)
Та понятно, пол часа найдётся
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не все пашут на стройке.
И не все женщины пашут как лошади)
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
И не все женщины пашут как лошади)
Как пони?
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та понятно, пол часа найдётся
Раздражают те, кто умеют заработать свои деньги?
Copy-Paste• 04 ноября 2025
Дивлячись, що то за дохід. Якщо це дохід чоловіка, то всеодно який: я буду працювати. Життя навчило: чоловік сьогодні є, а завтра - приводить додому якусь ’фєю’, а ти знаходиш свої речі під дверима і замінений замок в дверях.
Якщо ж казати про мій дохід, але пасивний, то я б орієнтувалася на свій поточний дохід від роботи: 60-80 тисяч на місяць. Тоді, можливо, замислилася, аби б кинути роботу.