СМСница• 04 ноября 2025

Як відповісти, якщо запитують про ціну

Я відпочивала, запитує про ціну за добу в готелі, а я не хочу відповідати.
Ця людина (родичка) часто запитує мене то про зарплату, то скільки витратили. Я вже багато разів їй казала, що такі питання не задають і з приводу грошей не питайте більше нічого в мене, навіть мама моя не знає, то чому інші мають знати.
Але вона всеодно.
За день до відпочинку (це вже мама розповіла) ця родичка дзвонила мені. Я знала, що це для того, щоб знову розпитати і не взяла трубку. Потім її коробило і на відпочинку вона мені постійно щось скидала в вайбер, пише передзвони по ділу. Я передзвонила кажу давайте швидше, я зайнята, то в неї не вийшло розпитати. Приїхала - вона дзвонить і все ж з третьої спроби в неї вийшло випитати в мене ціни. А відповідь - тю, всього? Тю, так це шара...
От навіщо мені це, я не змогла відстояти свої кордони((( зла на себе
Я не Тролль• 04 ноября 2025
Не спілкуйтеся і все. Я так роблю багато років, все ок.
Шкала Радощів• 04 ноября 2025
Я все Валю на мужа. Не знаю и всё
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Не спілкуюсь взагалі, але вона типу з гарними намірами до мене. Але випитати один раз на рік подзвонить. Все їй мама розповідає. А потім та своїй дочці, дочка подругам, а в нас є спільні знайомі
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляШкала Радощів
Я все Валю на мужа. Не знаю и всё
В мене так не вийде, всі знають, що я всім завідую і чоловік не їздив зі мною
Кофе в лобби• 04 ноября 2025
Кажіть дуже дорого, що вголос боюсь говорити. І не питайте))
Вилами по воде• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Вы не обязаны никому ничего рассказывать
Кофе в лобби• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Навіщо ви заздрите?
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляКофе в лобби
А вона одразу так: ну а скільки? Я знову щось відповідаю. Вона : ну хоч приблизно, скільки?
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляВилами по воде
Керую
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Навіщо ви заздрите?
Завідую - керую
Кофе в лобби• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Тема закрита
Milkis• 04 ноября 2025
Так, це про ваші кордони. Нікому не розповідайте про фінансові питання.
Можна прямо сказати ’Я не обговорюю фінанси’.
Вони не бояться і не соромляться задавати вам незручні питання,а ви думаєте як відповісти. Ви не повинні про таке думати.
Кофе в лобби• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Завідую - керую
Омг
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Омг
😁
Цветочница• 04 ноября 2025
В мене була така свекруха, ціну всього їй треба було знати, я спочатку морозилась, потім до чоловіка відсилала, а потім просто говорила і все. І мені було пофік на її думку і висловлювання з приводу ціни. Зате легше стало: вона запитала, я відповіла і забула )))
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
1. Не общаться в принципе.
2. Чётко говорить каждый раз: не знаю, не скажу.
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Вам не пох?
Воленс-неволенс• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
А в чому проблема сказати? Я це сприймаю як обмін інформацією. Можливо людина також планує відпустку і скористається тим самим отелем
Советчица Года• 04 ноября 2025
Відповіла в дірект
Я не Тролль• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Тоді проблема не в родичці, а в мамі. Забороніть мамі озвучувати чужим людям суми ваших статків і ціну відпусток.
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я бы отключилась и заблочила.
Вилами по воде• 04 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Отпуск-да,зарплата и траты нет.
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Это неизлечимо у некоторых. Всё равно будет ляпать
автор СМСница • 04 ноября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Я забороняла мамі казати, не діє
Репетиторша• 04 ноября 2025
Я брешу, мне так удобно , называю удобное для тех людей.
Вилами по воде• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
Значит и маме не говорить
Говорю-балакаю• 04 ноября 2025
Говорите «я не помню, посмотрите сама в Гугле»
Milkis• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
Ну так робіть висновки. Нікому не розповідайте. ФІнансовий стан вашої сімї має знати лише ви і ваш чоловік. Навіщо ви розказуєте?
в мене мама така, от їй треба знати просто так. Я прямо кажу: ’Для чого тобі це? що ти будеш робити з цієї інформацією?’
Репетиторша• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Я вас ох як розумію. Я стала скритою навіть для найближчих бо вони балакають багато
Сокодавка ще та• 04 ноября 2025
Ответ дляСМСница
Не робіть з мухи слона. Ну спитала. Ну помріяла вона що поїде як ви, порахувала чи вистачить їй грошей. Вас що жаба душить поділитись інформацією? Чи ви погрязли в теорії заговорів і всі хотять вам зла?