СМСница• 04 ноября в 09:46
Як відповісти, якщо запитують про ціну
Я відпочивала, запитує про ціну за добу в готелі, а я не хочу відповідати.
Ця людина (родичка) часто запитує мене то про зарплату, то скільки витратили. Я вже багато разів їй казала, що такі питання не задають і з приводу грошей не питайте більше нічого в мене, навіть мама моя не знає, то чому інші мають знати.
Але вона всеодно.
За день до відпочинку (це вже мама розповіла) ця родичка дзвонила мені. Я знала, що це для того, щоб знову розпитати і не взяла трубку. Потім її коробило і на відпочинку вона мені постійно щось скидала в вайбер, пише передзвони по ділу. Я передзвонила кажу давайте швидше, я зайнята, то в неї не вийшло розпитати. Приїхала - вона дзвонить і все ж з третьої спроби в неї вийшло випитати в мене ціни. А відповідь - тю, всього? Тю, так це шара...
От навіщо мені це, я не змогла відстояти свої кордони((( зла на себе
Але вона всеодно.
СМСница
• 04 ноября в 09:51
Ответ дляЯ не Тролль
Не спілкуйтеся і все. Я так роблю багато років, все ок.
Не спілкуюсь взагалі, але вона типу з гарними намірами до мене. Але випитати один раз на рік подзвонить. Все їй мама розповідає. А потім та своїй дочці, дочка подругам, а в нас є спільні знайомі
СМСница
• 04 ноября в 09:52
Ответ дляШкала Радощів
Я все Валю на мужа. Не знаю и всё
В мене так не вийде, всі знають, що я всім завідую і чоловік не їздив зі мною
Вилами по воде• 04 ноября в 09:52
Ответ дляСМСница
Вы не обязаны никому ничего рассказывать
Кофе в лобби• 04 ноября в 09:53
Ответ дляСМСница
Навіщо ви заздрите?
СМСница
• 04 ноября в 09:53
Ответ дляКофе в лобби
Кажіть дуже дорого, що вголос боюсь говорити. І не питайте))
А вона одразу так: ну а скільки? Я знову щось відповідаю. Вона : ну хоч приблизно, скільки?
СМСница
• 04 ноября в 09:53
Ответ дляВилами по воде
Керую
Кофе в лобби• 04 ноября в 09:54
Ответ дляСМСница
Тема закрита
Цветочница• 04 ноября в 09:56
В мене була така свекруха, ціну всього їй треба було знати, я спочатку морозилась, потім до чоловіка відсилала, а потім просто говорила і все. І мені було пофік на її думку і висловлювання з приводу ціни. Зате легше стало: вона запитала, я відповіла і забула )))
Анютины ласки• 04 ноября в 09:58
Ответ дляСМСница
1. Не общаться в принципе.
2. Чётко говорить каждый раз: не знаю, не скажу.
Анютины ласки• 04 ноября в 09:58
Ответ дляСМСница
Вам не пох?
Воленс-неволенс• 04 ноября в 09:58
Ответ дляСМСница
А в чому проблема сказати? Я це сприймаю як обмін інформацією. Можливо людина також планує відпустку і скористається тим самим отелем
Я не Тролль• 04 ноября в 09:59
Ответ дляСМСница
Тоді проблема не в родичці, а в мамі. Забороніть мамі озвучувати чужим людям суми ваших статків і ціну відпусток.
Анютины ласки• 04 ноября в 09:59
Ответ дляСМСница
Я бы отключилась и заблочила.
Вилами по воде• 04 ноября в 10:00
Ответ дляВоленс-неволенс
Отпуск-да,зарплата и траты нет.
Анютины ласки• 04 ноября в 10:00
Ответ дляЯ не Тролль
Это неизлечимо у некоторых. Всё равно будет ляпать
СМСница
• 04 ноября в 10:01
Ответ дляАнютины ласки
Я забороняла мамі казати, не діє
Вилами по воде• 04 ноября в 10:02
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
Значит и маме не говорить
Ответ дляСМСница
Я забороняла мамі казати, не діє
Ну так робіть висновки. Нікому не розповідайте. ФІнансовий стан вашої сімї має знати лише ви і ваш чоловік. Навіщо ви розказуєте?
в мене мама така, от їй треба знати просто так. Я прямо кажу: ’Для чого тобі це? що ти будеш робити з цієї інформацією?’
Репетиторша• 04 ноября в 10:04
Ответ дляСМСница
Я вас ох як розумію. Я стала скритою навіть для найближчих бо вони балакають багато
Сокодавка ще та• 04 ноября в 10:04
Ответ дляСМСница
Не робіть з мухи слона. Ну спитала. Ну помріяла вона що поїде як ви, порахувала чи вистачить їй грошей. Вас що жаба душить поділитись інформацією? Чи ви погрязли в теорії заговорів і всі хотять вам зла?