Хочу барабульки• 04 ноября 2025
Страх онко
Зразу пишу, до гінеколога записана на завтра. Останній раз була 1,6 міс тому. Все було ок. Зараз помітила, що вже другий цикл маже після місячних до овуляції і вони стали більш рясні, живіт не втягується в цей період, якийсь надутий. Ну і звісно попадається все на цю тематику в інстаграмі, дівчина яка померла від раку яєчників і все таке. Сьогодні вночі приснилось, що злоякісна пухлина
Розумію, що накрутила себе і що мені б завтра почути, що це ендометріоз за щастя
Може хтось може поділитися схожими кейсами?
Крию матом страшно• 04 ноября 2025
Такі сиптоми може давати поліп.
А взагалі ви реальтно себе накрутили, випийте заспокійливе і до гінеколога холіть частіше
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляКатастрофа
Скільки вам років? Живіт може бути від нестачі естрогену
36, то постійно такий може бути живіт від циклу залежить?
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Такі сиптоми може давати поліп.
Я прям сподіваюсь, що все буде ок
Десь так, але...• 04 ноября 2025
Ендометріоз аденоміоз, в мене якось було таке десь рік чи може пів року, а потім само і пройшло.
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
это эндометриоз, не наганяйте панику
Я прям на це сподіваюсь
Катастрофа• 04 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ну в 36 ще естрогену має бути достатньо
У мене кума - онкогінеколог, то в неї постійно є животик, хоча вона сама худа.
В мене такий живіт зʼявився нещодавно - мені вже 44, то це від нестачі естрогену, скоріш за все, за її словами
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
это эндометриоз, не наганяйте панику
А його на узд видно, чи навіть при огляді?
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляВсех в сад
Более рясни это более жидкие ?
Ні, обильные
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляВсех в сад
У вас мажет 2 недели ?
В мене рання овуляція, на 11 день циклу
Виходить 5 днів місячні і потім ще протягом 5 ти днів може щось мазати, але не постійно
Покорительная• 04 ноября 2025
Ну если 1,5 месяца назад всё было ок, то ясное дело это не онко
Может сбой гормональный
В любом случае к врачу надо
Может сбой гормональный
В любом случае к врачу надо
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Может сбой гормональный
В любом случае к врачу надо
Может сбой гормональный
В любом случае к врачу надо
Півтора року, нажаль
Покорительная• 04 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Півтора року, нажаль
Ох блин
Тогда конечно может и онко
Но не обязательно совсем
Но онкология сейчас совсем не приговор
У меня свекровь с 3 стадией вылечилась
Тогда конечно может и онко
Но не обязательно совсем
Но онкология сейчас совсем не приговор
У меня свекровь с 3 стадией вылечилась
Сунуся в чужі справи• 04 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
В мене рання овуляція, на 11 день циклу
В мене з поліпом так було, не накручуйте себе
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Видаляли?
Ловлю капці• 04 ноября 2025
Ого, а я думала що я панікерка і накручую себе, а Ви навіть мене переплюнули, були півтора місяця в лікаря, симптоми взагалі ніякі, а Ви там онко вже придумали, не знала, що панікери бувають ще похлещє мене😆
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Півтора роки 🥹
Ловлю капці• 04 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Півтора роки 🥹
У вас же написано, що 1, 6 міс тому
Хочу барабульки
• 04 ноября 2025
Ответ дляЛовлю капці
У вас же написано, що 1, 6 міс тому
Так написала, маючи на увазі рік і шість міс
Мудрецыха мира• 04 ноября 2025
А я боюсь что у мамы онко. У нее месяц болел ЖКТ весь ,больше желчный и при этом отрыжка,понос, тошнота, боли,бурление в животе постоянное почти. Попала в больницу по скорой так как стало хуже. Желчный удалили и уже неделю в больнице и не проходит понос и слабость. Аппетит норм,но лечат антибиотики и капельницы . Завтра будут брать пункцию желудка и страшно реально.
Мудрецыха мира• 04 ноября 2025
Она домой хочет,врач напугала что дома она вообще может умереть или будет снова хуже и опять скорая.
Лорка-хлорка• 04 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
не завжди