Раздражевская• 04 ноября в 15:12

Ви прибираєте в хаті коли чекаєте гостей?

От була в гостях нещодавно у родички. Мама рідненька, все догори дригом, все хаотично розкидано, пилюка столпом, засмалені меблі, іграшки в серванті разом з сервізами, унітаз засраний, воніща... І це на день народження, коли купа людей в хаті. Та в неї в принципі таке завжди, тому тема не про то "ашолюдискажуть". От просто цікаво, чому жінки так себе не поважають і живуть в хліву? Хіба ж так важко прибрати? Я взагалі не переношу срач, та й звикла одразу класти все по місцях, і домашніх навчила, ну не можу я нормально функціонувати, коли щось муляє очі...
короткопамятна• 04 ноября в 16:15
Ответ дляРаздражевская
і підлогу миєте так само?
В мене прибирання раз на тиждень але не таке як перед гостями
ЗавЛабСнаб• 04 ноября в 16:18
Прибираю для себе, в мене завжди чисто. В гості нікого не зву , не люблю таких людей, які будуть моє життя виносити на загал
короткопамятна• 04 ноября в 16:19
Ответ дляНаверняка
Ну есть у меня знакомая, у нее дома - идеально, все вылизано, блестит, все поверхности начищены, вау, но у нее лишний вес, карешка всегда без укладки, спортивный костюм. Это вопрос приоритетов короче вылизанный дом или время на другие дела
Згодна. Є знайомі не роблять, вилизують, грошей нема жалкуються вас важке життя.
короткопамятна• 04 ноября в 16:19
Ответ дляРаздражевская
у мене так само, завжди чисто. навіть на зйомних квартирах прибирала до блиску. зараз своє житло, вилизую все як в хірургії)
Скільки часу виділяєте? Самі живете?
короткопамятна• 04 ноября в 16:20
Ответ дляРаздражевская
та яка різниця ходять чи не ходять, чистюля завжди помітить срач і промовчить, а засранкам байдуже, саме тому вони того не помічають
Ось бачила графік роботи 6/1 по 12 годин . Як гадаєте та людина часто прибирає?
Тундиринда• 04 ноября в 16:27
Я схиблена на порядку. А коли гості, то схиблена вдвічі більше.
Мені важко з цим жити.
Засранців не люблю, брезгую їсти навіть
Тундиринда• 04 ноября в 16:31
Ответ дляПартизанка
Вы напомнили смешную историю. Зашли мы как-то в гости к знакомой с дочкой подростком. У дочки, вернее у меня с ней проблемы с порядком. Может сваливать вперемешку грязные носки, косметику, мелочевку и даже бельё. Грязную посуду держать на столе по несколько дней, доходило до мошек, вони и плесени.
У знакомой дома приблизительно как вы описали.
На следующий день моя дочь вытирала пыль, драила полы, расставляла все по местам)) правда эффекта ненадолго хватило)
На мене так само впливають і позитивні приклади. Якщо бачу в когось неймовірну чистоту, простір і свіжість, то тут же починаю намивать і собі. Хоча в мене небрудно. Але завжли є що поправить.
Не знаю як це працює
Тундиринда• 04 ноября в 16:36
Ответ дляБроніки для Моніки
Я гостей майже не запрошую, але в мене чисто для мене самої. Не ідеально, але бруд мене бісить тому чисто. В дитинстві у нас перед приходом гостей було прибирання, батьки не прибирали ніколи. Неприємно це. Але кожен живе як йому зручно.
В мене є подружки теж такі неряхи і невістка, але це їх дом, як хочуть так і живуть.
Десь я і зазадрю людям, які не звнртають на це уваги і не тратять свій час.
Бо я багато сил і часу вкладую в прибирання. По іншому не можу. В мене і настрою нема, коли брудно
Айболитная• 04 ноября в 19:42
Ответ дляЗавтра не пью
я не сильно мусорю. дома босиком хожу. пылесошу раз в 2-3 недели
и без мусорить пыль каждый день собирается.я,если 1-2 дня не помою пол и не попылесошу для меня это неубрано.некомфортно.раз в 2-3 недели пылесосить даже боюсь представить сколько пыли.кроме того,что не убрано вы еще и дышите этой пылью.