Заліковий троль• 04 ноября в 16:39
Проблеми з київстар
Дівчата, підскажіть будь ласка що останнім часом з зв´язоком київстар. Коли звоню говорить щоб здійснити звінок зарегестуйтесь в мережі, мені звонять, говорить не зареєстровано в мережі, постійно потрібно перезавантажувати телефон щоб здійснити звінок, інтернет працює добре
Домашка• 04 ноября в 16:41
У меня аналогичная ситуация. Я уже на телефон грешила, но телефон в прошлом году куплен. Либо вообще грудка нет, либо говорят, зарегистрируйся в сети, хотя значки сети есть. Приходится перегружать или включать/выключать режим самолёта. Утомило это все.
Губи з філером• 04 ноября в 17:46
Дочь работает в магазине КС, говорит, что нужно прийти и заменить симку на новую
Гербарія сушу• 04 ноября в 17:48
В мене интернет споганився мобільний, 90% Е. Телефонувала то тільки блеють
Заліковий троль
• 04 ноября в 18:25
Ответ дляНеробименінерви
Датчик глючит в телефоне. Подпаяйте
В телефоні дві карти, водофон без проблем працює
Заліковий троль
• 04 ноября в 18:25
Ответ дляГуби з філером
Дякую
Заліковий троль
• 04 ноября в 18:26
Ответ дляГербарія сушу
У мене інтернет дуже гарно працює
Гербарія сушу• 04 ноября в 20:13
Ответ дляЗаліковий троль
У мене інтернет дуже гарно працює
Заздрю. Треба йти з Київстару