Не стесняюсь• 04 ноября в 17:10

Вас лякає таке?

Сьогодні зайшла на кідстаффі на сторінку до людини, з якою часто спілкувалася, купувала у неї кожні 2 місяці, ми з одного міста, тому зустрічалися. Оголошення зникли вже давно, але я, сподіваючись, що вона знову працює, іноді переглядаю сторінку. Сьогодні помітила, що людина не зʼявлялася тут вже 2,5 роки. І не хочеться думати про погане, але все може бути в такий час. Чи зустрічали ви таке, що людина, наприклад, виїхала і жодного разу не зайшла щось купити чи почитати?
Кусман Сиру• 04 ноября в 17:11
Може вона закордоном, що їй тут купувати?
Прибираю щодня• 04 ноября в 17:13
я відстежую тут декількох людей, з якими я не сходилась в політичних темах. нема їх. я думаю, вони в параші вже давно.
автор Не стесняюсь • 04 ноября в 17:13
Ответ дляКусман Сиру
Може…
Але тут багато хто закордоном, спілкуються
ЯяяКакаджамбо• 04 ноября в 17:13
Ответ дляКусман Сиру
Многие на советчице все равно ошиваются))
Меня не звали• 04 ноября в 17:13
Люди умирают
Переезжают. Разное
У меня есть своя группа по хобби интересам
На момент войны там было 1200 человек
Осталось 750 (
Як_наготую...• 04 ноября в 17:16
Если человека нет на форуме, это не означает что человека нет вообще !
Асталависта бэйби• 04 ноября в 17:20
Ну раз ви зустрічалися то хіба у вас немає її номера?
автор Не стесняюсь • 04 ноября в 17:23
Ответ дляАсталависта бэйби
Є номер, боюсь телефонувати
Прибираю щодня• 04 ноября в 17:26
Ответ дляНе стесняюсь
Є номер, боюсь телефонувати
напишіть на вайбер
Kot_v_meshke• 04 ноября в 17:27
Возможно у нее несколько аккаунтов. Тот с которого продавала, не активный. А она заходит с другого.
Кукарикуууууу• 04 ноября в 17:28
Може вона перейшла на інший торговий майданчик або закрила бізнес.
Я, наприклад, теж думаю піти з кідстафф.
Сюди заходять ті, хто хоче купити дешево. Для бізнесу це чорна діра. Клієнту добре, а підприємцю збиток і немає можливості просувати сторінку товару за межі кідстафф.
А бо я не знаю ці можливості.. )
автор Не стесняюсь • 04 ноября в 17:33
Ответ дляКукарикуууууу
А бо я не знаю ці можливості.. )
Тут немає комісії за замовлення, що дозволяє трохи нижчу ціну вказувати ніж на шафі чи промі. Я залишила оголошення, але не купують майже
Асталависта бэйби• 04 ноября в 17:38
Ответ дляНе стесняюсь
Є номер, боюсь телефонувати
Гляньте коли була в месенджерах
Кукарикуууууу• 04 ноября в 17:39
Ответ дляНе стесняюсь
Але і не купують ). Інша категорія покупців тут ’живе’.
В порівнянні і цінами на сайтах, тут ціна мого товару нижча на 50%. Але сайти продають і мають дохід від 100тис.грн, а тут продажів немає. Нонсенс?)
Кукарикуууууу• 04 ноября в 17:43
Ответ дляНе стесняюсь
На Шафі і Промі більшість займаються дропшиппінгом. Вони не вкладаються в товар. Вони якраз купують тут на кідстафф , а там виставляють.
Ті, хто вкладає в товар ніколи не буде робити націнку 5%. Це ’яма’ яка не дозволяє заробляти і розширювати асортимент.
Автор, ви б зателефонували своїй знайомій. Впевнена , що там все добре.
автор Не стесняюсь • 04 ноября в 17:46
Ответ дляАсталависта бэйби
Гляньте коли була в месенджерах
Немає в месенджерах
Реанимация• 04 ноября в 17:50
Меня здесь не было по собственному желанию два года. Как вернулась, зашла в аккаунты тех, с кем общалась, почти все в бане вечном. Кто-то анонимном, кто-то полном и с тех пор не заходят, видимо новые аккаунты
Ангел-предохранитель• 04 ноября в 18:41
Мене набагато більше обурюють і дивують люди, які виїхали, вислати не можуть, але для чогось підтримують свої оголошення активними.
Ну що ви, мамо!• 04 ноября в 18:42
Я здесь ничего не продаю уже давно, а на советчицу захожу раз в полгода-год. Если в продавалке светится, когда я на совнтчице, значит меня уже почти год там не было и когда буду в следующий раз- неизвестно.
Куратор дебошей• 04 ноября в 19:42
я після виїзду не могла відновити доступ і завела новий акаунт