Садоводница• 04 ноября в 19:18

Ви вірите що колись тут буде толк?

Пам´ятаю ще бабуся говорила . Ой може воно щось зміниться на краще і мої діти і внуки поживуть добре. Потім мама так говорила. В мене вже дитина є підліток, а Україна не міняється. Система прогнивша судова, мєнтовська, медична, шкільна. Все як і було в дитинстві моїх батьків, моєму і моєї дитини.
Я розумію що війна, але свої ж теж хапуги страшні.
Садова гойдалка• 04 ноября в 19:56
Ответ дляСадоводница
Так само з цінами. Тут дівчата недавно виставляли свої продуктові набори в Польщі. То щоб купити те все треба два рази заплатити нам
И качество сравните
Садова гойдалка• 04 ноября в 19:57
Ответ дляСадоводница
То поки наші їздили на возу німкені в пралках автомат прали і аосудомийками користувалися. Багато в кого зараз навіть ж посудомийка в Україні? Особливо села взять
Ага и когда там уже были и тампоны и прокладки, тут и туалетной бумаги не было
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 19:58
Ответ дляВапщета
Я сьогодні дивилась відео як людей евакуюють, от де треш. Все полишили ці бідні пенсіонери плачуть...а ви кажете, автор. Все життя залишають своє. І кому вони де потрібні? Старість дуже страшна в цій країні.
Да согласна, чего эти люди не выходят, не бастуют, не кричат караул ? А просто плачут и пытаются выжить ?
Садова гойдалка• 04 ноября в 19:58
Ответ дляВапщета
Я коли в її темі так написала, мене мало не роздерли в шмаття. Автор тут всі успішні і заможні.
А ещё у нас самый приятный менталитет))
автор Садоводница • 04 ноября в 19:59
Ответ дляСадова гойдалка
В Польщі навіть вже були прокладки і тампони. А в нас ще газеткою терлися. І тряпки підклали.
Вапщета• 04 ноября в 19:59
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дрони щогодини над ними і обстріли постійні. Куди їм виходити?
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 19:59
Ответ длявсегдаДаДа
Ну то їдьте. Ви хочете все відразу і зараз, а цього тут точно не буде. Може десь на вербі золоті грушки і ростуть, а ви не в курсі, тож їдьте і перевірте.
При чем все сразу ? А сколько ждать 30 лет прошло больше и что где улучшения ?
Вапщета• 04 ноября в 20:00
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну вже прокладки і тампони є...посудомийки в кожній сільській хаті, за думкою порадниць.
Удальонка• 04 ноября в 20:02
Если убрать фактор войны, то я думаю, сравнивать жизнь нашу и наших бабушек, да даже мам, очень странно.
всегдаДаДа• 04 ноября в 20:04
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну раз є можливість не чекати, чому б нею не скористатись? Чого ви так прям розстроїлись. Мій коментар про грушки дійсно трохи єхидний, але не так щоб дуже.
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:05
Ответ дляВапщета
Ну нет сидеть и ждать избавления
..тоже вариант...вы меня не поняли совсем...
Вапщета• 04 ноября в 20:06
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну нет сидеть и ждать избавления
А що тут розуміти? Очевидно, що ви не в окупації, з такими міркуваннями. Не на лінії бойового зіткнення. Не у фронтовому місті. Люди виживають, як можуть.
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:08
Ответ длявсегдаДаДа
Я не расстроилась , я спросила сколько ждать?
Нет особенно вариантов, проблематично с языками знаю только могучий и спивучий :( и лет бы на 20 меньше эх..
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:09
Ответ дляВапщета
Та да на Марсе :)
Вапщета• 04 ноября в 20:09
Ответ дляБезпорадна Кроко
Та да на Марсе :)
Чому на Марсі? Тут багато хто з Європи і штатів спілкується.
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:12
Ответ дляВапщета
Я из Днепра.
ivareka• 04 ноября в 20:18
мало верится, но надеюсь на нашу прекрасную молодежь
автор Садоводница • 04 ноября в 20:20
Ответ дляivareka
Якщо з законами не наведуть порядок і чиновницькі пости так і будуть по спадщині передаватися то ні не зміниться.а зараз якраз молодьож виїзжає. Хлопці їдуть і їхні дівчата з ними теж їдуть
Вапщета• 04 ноября в 20:22
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я из Днепра.
Часто виходите на мітинги?
Вапщета• 04 ноября в 20:23
Ответ дляivareka
Яка масово їде за кордон?
В курсі діла• 04 ноября в 20:24
Ні не вірю. Працюю в держслужбі . Такого свавілля і беззаконня не було ніколи. Про закони мовчу-вони не діють, про зарплати також . У когось оклад 9800 у когось премії до 300000. Як крали так і крадуть і розвалюють країну далі. Молодь виїзжає.. яка перспектива ?
Садова гойдалка• 04 ноября в 20:26
Ответ дляВапщета
Это да, вон в новостях написали сто тем кому 20 или 30 сейчас, то есть моё поколение, им будет пенсии хватать на хлеб
Окей, а где жить будут эти люди? От совка квартир им не досталось, здоровья на пенсии не будет, чтоб и дальше снимать, пары чтоб больше денег было тоже гр будет скорее, потому что в одиночку что ты оплатишь?? И? Это будут толпы бомжей на улице с буханка й хлеба в руках или что это будет? А ещё война наследственное жилье их разбомбили сейчас, какая часть бомжей ест уже
Или будут как в Китае в 70 лет нах нах?
Садова гойдалка• 04 ноября в 20:26
Ответ дляСадоводница
Повезло тут родиться что сказать
Вапщета• 04 ноября в 20:27
Ответ дляВ курсі діла
В організації де працює мій чоловік, це мільйони в керівників, не сотні тисяч і 20 тисяч в тих хто тягне саму роботу. Це прірва.
всегдаДаДа• 04 ноября в 20:40
Ответ дляБезпорадна Кроко
На жаль, довго, я думаю. До того, як вибрали зеленського, я була більш оптимістична. Є реальні шанси не дожити. Хоча прогрес 30 років незалежності я вважаю вражаючим.
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:41
Ответ дляВапщета
Часто виходите на мітинги?
Вообще не хожу, ну это пока как будет пенсия 3тыс грн даже не знаю..если не придумаю как ее увеличить буду ходить на митинги...меня это и удивляет за без виз готовы были на смерть стоять, а пенсиями все довольны ?!
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:43
Ответ длявсегдаДаДа
Что именно вас впечатляет ?
ivareka• 04 ноября в 20:48
Ответ дляВ курсі діла
да, держслужба дно
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 20:50
Ответ дляВапщета
Ну такое себе достижение, учитывая, что посудомойки в стране не выпускают ..
автор Садоводница • 04 ноября в 20:51
Ответ дляivareka
да, держслужба дно
Не для всіх. Хто при кориті тому рай