Садоводница• 04 ноября 2025

Ви вірите що колись тут буде толк?

Пам´ятаю ще бабуся говорила . Ой може воно щось зміниться на краще і мої діти і внуки поживуть добре. Потім мама так говорила. В мене вже дитина є підліток, а Україна не міняється. Система прогнивша судова, мєнтовська, медична, шкільна. Все як і було в дитинстві моїх батьків, моєму і моєї дитини.
Я розумію що війна, але свої ж теж хапуги страшні.
Українська Мрія• 04 ноября 2025
Ну ладно бабушки без паспортов бидкались, но сейчас то чего? Мир открыт - вперед, учись, живи, зарабатывай на посудомойку в заграничном селе. А так чтоб прям родился и все сразу хорошо бывает в исключительных случаях.

Сладкий лимончик• 04 ноября 2025
Удалено администрацией...
13чудоСВЕТА• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Ну тут не через медицину вони виїхали.
ой сорри, хотела ответить на коммент, что почти у всех дети за границей
Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Складно не погодитись.
автор Садоводница • 04 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Добре там де нас немає. Гасло не приймається. Ось тема в топі про закордон. То люди чогось назад не хотять. Значить їм там добре
Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Вони там, автор, сплять спокійно і планують день завтрашній. Тут це неможливо. Пів ночі бігаєш, ховаєшся від дронів. Враження що над дахом літає скотина.
автор Садоводница • 04 ноября 2025
Ответ дляВапщета
Та діло навіть не в безпеці. Почитайте тут тему в топі.

Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Я сьогодні дивилась відео як людей евакуюють, от де треш. Все полишили ці бідні пенсіонери плачуть...а ви кажете, автор. Все життя залишають своє. І кому вони де потрібні? Старість дуже страшна в цій країні.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
2004-2013 норм же было!
И с 2017 по 2021 тоже ок.
У нас был самый классный год 2019. Мы в 18 купили квартиру, до этого жестко экономили и откладывали, а в 19 прям несколько раз съездили отдыхать за границу, не Египет/Турция, а прям экскурсионка Европа, с детьми, без детей, брали машину на прокат катались, только вот жить начали, я думала, заживем теперь. Угу
всегдаДаДа• 04 ноября 2025
Ну то їдьте. Ви хочете все відразу і зараз, а цього тут точно не буде. Може десь на вербі золоті грушки і ростуть, а ви не в курсі, тож їдьте і перевірте.
Щебетушка• 04 ноября 2025
Не вірю, нікому це не потрібно, ні зовнішнім гравцям, ні внутрішнім, ні населенню. Рожеві окуляри спали.
Безпорадна Кроко• 04 ноября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ніколи на державу не надіялась.
Бабусі наші жили в хатках з земляною долівкою і їздили на возах.
Як не крути,а життя комфортніше зараз
Сколько вам лет ?
Мои бабушки жили в кирпичных домах...на возах не ездили ..возможно прабабушки, но это в позапрошлом веке...
ОбережнаЯ• 04 ноября 2025
В14 поверила ненадолго. Потом поняла, что не фига тут не будет… а после окончания войны, вообще треш начнется.
Губи до вух• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Я знаю що в світі є країни набагато гірші. Афганістан Пакистан в Латинській Америці не все в порядку. Але не хочеться рівнятися на гірше. Все таки в центрі Європі живемо
Чому парашу не згадали? Їдьте на болота, хто вас тут тримає. Можете в блядорусь ще переїхати і не нити.
Безпорадна Кроко• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
То поки наші їздили на возу німкені в пралках автомат прали і аосудомийками користувалися. Багато в кого зараз навіть ж посудомийка в Україні? Особливо села взять
Вы как то плохо думаете про села , я не в селе, но посодомойкой почти 17лет пользуюсь.
автор Садоводница • 04 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
Параша теж туди ж до Афганістану. Режимна країна. Звідти теж нормальні тікають. Правда мужикам кордони відкриті
Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Сколько вам лет ?
В мене ще мама жила в глиняні хаті, і паспорт не могла отримати. Працювала в колгоспі на буряках підлітком.
Губи до вух• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Мені здається що тут або мрійниці в бабушатнях, які видають мрії за реальність і монтуються під анонімами або ботва
Одна ти ’качаєш’...
За фублі?
Ангел-предохранитель• 04 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Сколько вам лет ?
65.
А мама в ночвах прала.
В них нас і купала.

Безпорадна Кроко• 04 ноября 2025
Ответ дляВапщета
Ну чого немає толку? Тут людям 200 тисяч не гроші, в багатьох все добре. Курорти, машини, домівки і поради, постійно поради для ніщебродів, як треба жити.
Так хорошо тем для кого 200тыс не деньги, а для кого 20тыс деньги тем подругому совсем.. сильно большая разница такого быть недолжно..( нет в мире такого )
автор Садоводница • 04 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
Одна ти ’качаєш’...
За фублі?
О, почалося... А що робити червону калину горлати під цей мєнтовький і тцкашний треш?
Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
65.
А мама в ночвах прала.
В них нас і купала.
Це таке життя було в моєї бабусі. Голод пережила. Мені 48.
Губи до вух• 04 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Що ти мелеш?
Безпорадна Кроко• 04 ноября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Чому ж люди не розуміють що є такі зарплати
У кого ?
автор Садоводница • 04 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
В мірє есть таке і похуже є. В Європі немає такого. А Україна не в Африці а в центрі Європи
Тракторні війська• 04 ноября 2025
Років через 100. 20 століття було століттям коли Польща здобувала незалежність і віднаходила себе. Тепер мабуть наші 100 років. Але я не хочу як поляки, особливо як поляки в другу світову. Тому я поїхала. Ну його нахєр
Ангел-предохранитель• 04 ноября 2025
Ответ дляВапщета
Моя війну.
Все життя за піч сухарі складала ,сірники і сіль...(
Безпорадна Кроко• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
Просто для порівняння. Та навіть країни соцлагеря то жили на порядок вище України. Всі ганялися за меблями і туфлями з Чехословаччини
Те кто гонялся уже умерли..их внуки и дети тут на форуме этого не помнят ..
Акуна_Матата• 04 ноября 2025
Ответ дляСадоводница
шо за кринж?, это где в Латинской Америке хреново жить? в Мексике, в Чили? Бразилии? да там рай по сравнению с некоторыми странами, Пакистан тоже нормальная страна, по сравнению с Украиной хуже только в Северной Корее
Садова гойдалка• 04 ноября 2025
Сегодня навернуло окончательно
Не, не верю