Пластилин_Колец• 05 ноября в 09:02

ОК в 16 років.

16 років, нерегулярний цикл. Іноді дуже нерегулярний. Лікар пропонує гормональні протизаплідні для вирішення проблеми.
Статевим життям ще не живе, але з´явилося таке шалене кохання, що, мабуть, невдовзі заживе.
Будь ласка, аргументуйте свої голоси.
Результат:
вже голосів: 51
27 (52.94%) Норм, можна.
20 (39.22%) Стрьом, не можна.
4 (7.84%) Дасть Бог зайку і лужайку.
БеллаДонна• 05 ноября в 09:04
Лікар направляла дівчинку на аналізи рівня гормонів чи це призначення ’пальцем в небо’? Від цього і пляшіть. Можливо, сходіть до іншого лікаря.
Затишне кубло• 05 ноября в 09:07
Дасть Бог зайку і лужайку
А у нас макарошки• 05 ноября в 09:07
Бо кок не є лікувальним засобом, це протизаплідні. Тому це не норм
Плюс андрогенність кок, яка впливає на весь жіночий організм
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:08
Ответ дляБеллаДонна
Ні.
Ми були на прийомі ще весною. Тоді цей варіант відкинули зразу. Попила вона вітаміни з естрагоном. Проблема не вирішилася.
Треба знову йти, але зараз в неї вже є, як я написала в старпості, шалене кохання. Тому варіант ОК більше не відкидаємо. От, збираю інформацію.
Я такая наивная• 05 ноября в 09:08
Моя з 14 років на ОК по медичним показам. Норм. Наразі 17, хлопця немає, надумали зробити перерву та подивитися, як буде без.
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:09
Ответ дляЗатишне кубло
Дасть Бог зайку і лужайку
Ну не хотілося мені просто ’тиц’ писати. Якось же люди, які не за і не проти, мають подивитися відповіді.
Джавеліна• 05 ноября в 09:10
Вы знаете, я бы на вашем месте изо всех сил поискала, как помочь без ок. Варианты есть. И прежде всего это закрыть дефициты, хорошее регулярное питание и регулярный спорт. Посмотреть что там с инсулином. Я объясню почему. Я была в той же ситуации что и ваша дочь. Естественно моя мама этим не занималась, в 20 лет у меня случилось ювенильное кровотечение и уже было не остановить ничем кроме ок. Сейчас мне 37 и я также на этих кок с перерывами на беременности. У меня худой тип спкя, он сложнее всего поддается лечению. Попробуйте все, перед началом ок. Я тоже пробовала, но тогда методы лечения были более допотопными.
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:12
Ответ дляДжавеліна
Інсулін перевіряли, все в нормі.
Спорту стільки, що я думаю він і є причиною нерегулярного циклу. В неї взагалі менструація в 15 років лише почалася.
Донька хоче бути хореографом і впахує в залі майже щодня по декілька годин.
Плету корзинки• 05 ноября в 09:13
Ответ дляПластилин_Колец
Ні.
ОК не решают проблему регулярности цикла. Мне 42 сейчас. Менструация началась в 14 лет. Нерегулярный цикл был до 29 лет. С 30 лет мой цикл самостоятельно пришел в норму и стал регулярным. До того как он стал регулярным меня тоже «лечили» ОК и ременсом и хеременсом и прочей херней иже с ним. Пока пьешь ОК цикл норм, не пьешь все на круги своя. Не рекомендую вам баловаться ОК до начала половой жизни дочери.
Джавеліна• 05 ноября в 09:13
Ответ дляПластилин_Колец
Інсулін перевіряли, все в нормі.
А что по питанию? Сдайте анализы, проверьте где есть дефициты. На ок сесть самый легкий путь.
Затишне кубло• 05 ноября в 09:14
особисто я нічого поганого не бачу в ОК, сама пила їх з років 20, цикл відповідно зажди як по годинам, ніяких негативних наслідків на організм. Народила 2 дітей. Мені вже 40. За ці роки міняла ОК 3 рази, бо показам.

Зараз вже ОК не такі, як були в 90х, нічого там критично шкідливого немає, навпаки.
Лама_мама• 05 ноября в 09:14
Читаю диву даюсь, куда вы спешите дочерей подкладывать?! Кок, любовь у неё, капец
Плету корзинки• 05 ноября в 09:15
Ответ дляПластилин_Колец
Інсулін перевіряли, все в нормі.
Это очень хорошо, что в 15 началась, а не в 10! Вы чего?!
Джавеліна• 05 ноября в 09:16
Ответ дляПлету корзинки
А что такого что в 10? У моей дочки начались в 10 и цикл регулярный.
Затишне кубло• 05 ноября в 09:16
автор, а відносно статевого життя, навіть якщо дитина і на ОК буде - презерватив і тільки презерватив, для захисту від статевих інфекцій, не тільки від вагітності. Ніколи не впевнений де той хлопець був і з ким.
Джавеліна• 05 ноября в 09:17
Ответ дляЗатишне кубло

Не такие, но побочки там тоже остались нехилые.
БеллаДонна• 05 ноября в 09:18
Ответ дляПластилин_Колец
Ні.
Напишу з власного досвіду. В підлітковому віці певний час пила Жанін, однак у мене був підтверджений синдром полікістозних яєчників і фолікулярна кіста в 16 років. Тоді перенесла нормально.
Затишне кубло• 05 ноября в 09:18
Ответ дляДжавеліна
для цього є аналізи на гормони, і нормальний лікар, який зможе відповідно порадити ОК з відповідною дозою необхідних гормонів. У меня ніколи не було побочок, крім мазні після 35 років.. Але то вже таблетки не підходили по гормонам.
Анонім Перший• 05 ноября в 09:18
Ответ дляЛама_мама
Как будто дочка будет у мамки спрашивать подкладываться ей или нет
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:19
Ответ дляЛама_мама
Ніхто нікуди не спішить і не підкладає.
Мова спочатку йшла про ОК в лікувальних цілях, тоді цей варіант було відкинуто.
Зараз крім того, що проблема не вирішилася, з´явився хлопець. Гарний, відповідальний, уважний. Вони багато часу проводять разом і зрозуміло, що відносини розвиваються.
Що дивного закохатися у 16 років?
Плету корзинки• 05 ноября в 09:19
Ответ дляДжавеліна
Чем позже пойдут месячные, тем лучше. Ребенок растет до месячных быстрее, чем после них. С ними процесс замедляется. Сейчас дети более ранние, чем раньте. В моем окружении моего детства у всех месячные начинались в 13-15 лет. Редко у кого тогда модно было встретить, чтобы месячные начались например в 12 лет.

Поэтому, то что у вашей девочки месячные пошли в 10 ничего плохого, но лучше бы если они пошли чуточку позже. Ребенок должен быть ребенком. Созреть, дозреть и тольк потом должен быть готов стать матерью.
БеллаДонна• 05 ноября в 09:20
Ответ дляДжавеліна
Про спорт добавлю что регулярный это хорошо, но без фанатизма. У девочек с сильной физической нагрузкой (например, гимнасток, которые занимаются 6 раз в неделю по 4-5 часов) часто бывает аменорея. Все хорошо в меру.
Джавеліна• 05 ноября в 09:20
Ответ дляЗатишне кубло
Анализы на гормоны неэффективны перед назначением ок. Есть анкета по группам риска, и никто не знает наверняка по реакциям. Я тоже много лет на кок. Но вы да я, пример не показательный. Я бы а месте автора, зная как это, до последнего искала бы пути без ок.
БеллаДонна• 05 ноября в 09:20
Ответ дляПластилин_Колец
Інсулін перевіряли, все в нормі.
Вона у Вас худенької тілобудови?
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:21
Ответ дляЗатишне кубло
Та звичайно. Я такої ж думки і сподіваюся донька її засвоїла.
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:23
Ответ дляБеллаДонна
Вона у Вас худенької тілобудови?
Ну не дістрофік, але худенька. 166 зріст і вага 52-53 кг.
Ваша прЭлесть• 05 ноября в 09:23
Розумію, що ви хочете убити двох зайців і тому розглядаєте ок, але все ж таки презервативи захищають не лише від вагітності. Дівчина завжди повинна дбати про себе і своє здоров´я, тому контрацептиви або ні, але презерватив повинен бути, і була б у мене донька, я б дуже на цьому наголошувала.
Так точно!• 05 ноября в 09:26
якщо у неї місячні пішли тільки в 15, то 2 роки норма щоб вони прийшли до регулярного циклу.Вам краще почекати. У моей донькі місячні почалися 13 р тільки зараз у 16 цикл став стабільним.
автор Пластилин_Колец • 05 ноября в 09:28
Ответ дляАнонім Перший
Ой, це точно.
Коли ми були на тому попередньому візиті, гінеколог запитала дочку, чи мама їй розказала про безпечний секс. В як я хмикнула ( ну типу з натяком звичайно розповіла) вона мені сказала: ’А що ви так реагуєте? Вас туди не запросять!’.
Кашка-маняшка• 05 ноября в 09:33
Зачем нам аргументировать свои ответы ? Это же ваш ребёнок, вам и решать. Если вы не доверяете этому гинекологу , сводите дочку к другому. Может ей ещё анализы назначат , подберут препарат . Ну и если у девочки большая любовь и наверное случится секс, то лучше подстраховаться КОК.