Не зацілована• 05 ноября в 16:56

Бафазол помогает при тревожном растройстве ?

ЗновЗдоров• 05 ноября в 16:57
да
Козяка-маляка• 05 ноября в 16:59
Если очень сильно верить то конечно.
автор Не зацілована • 05 ноября в 16:59
Ответ дляКозяка-маляка
Если очень сильно верить то конечно.
Это врач назначил
Зліпок ступні• 05 ноября в 17:00
чуть чуть помогает, чуть успокаивает, при срк точно
автор Не зацілована • 05 ноября в 17:01
Ответ дляЗліпок ступні
СрК это что ?
Ищу Аленя• 05 ноября в 17:02
Ответ дляНе зацілована
СрК это что ?
синдром раздраженного кишечника
Болтушка Му• 05 ноября в 17:05
Это очень легкий препарат, и период полувыведения у него очеь маленький - около часа.
Для самоуспокоения невротиков пойдет

А да, зато побочек никаких
Борода• 05 ноября в 17:05
Нет, не лечит. В первую очередь это психотерапия ну и антидепрессанты.
Щепотка_совести• 05 ноября в 17:06
нет. Ментальные расстройства лечат только рецептурные препараты, все остальное пустая трата времени и денег
автор Не зацілована • 05 ноября в 17:16
Ответ дляЩепотка_совести
Я просила хоть Атаракс , не назначил
автор Не зацілована • 05 ноября в 17:16
Ответ дляИщу Аленя
синдром раздраженного кишечника
Поняла , спасибо
автор Не зацілована • 05 ноября в 17:17
Ответ дляБолтушка Му
Для самоуспокоения невротиков пойдет

А да, зато побочек никаких
Попробую , спасибо
Коник-стрибунець• 05 ноября в 17:36
До одного місця. Буспірон, але треба прикривати 7 днів гедозипамом, бо може посилювати тривогу. Він лікує. Або заходити на антидеприсанти, але там теж треба прикривати, бо усе загострюється.
Коник-стрибунець• 05 ноября в 17:38
В бафазола, також накопичувальна дія 14 днів, результат не зразу . Він не доказовий препарат. Гроші на вітер.
Шкварочка• 05 ноября в 18:00
Не допоміг
автор Не зацілована • 05 ноября в 18:15
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую , нащо тоді мені його призначили .
Коник-стрибунець• 05 ноября в 18:46
Ответ дляНе зацілована
Бо лікар, сам не знає, як діє препарат. Ви загугліть питання, і вам без лікаря усе можуть.
Lor111etta• 05 ноября в 18:54
Мені не допоміг
ЕлькиПальки• 05 ноября в 22:36
Ответ дляКоник-стрибунець
не стоит буспирон с гидазепамом совмещать
Коник-стрибунець• 07 ноября в 08:18
Ответ дляЕлькиПальки
Поки подіє можна, а коли подіяв, то відміняють.
ЕлькиПальки• 07 ноября в 10:52
Ответ дляКоник-стрибунець
Кажу Вам ні, я лікар, не варто поєднувати.
Можуть бути побічні реакції при такій комбінації з першого дня прийому. Це терапевтичний ефект буспірону виникає пізніше, а сам препарат в плазмі одразу ж циркулює.
Можна ризикувати, ящо невеликі дозування одного та другого, але нащо людині побічкі, тим паче тривожній людині, яка до себе прислухається та ці побічні дії обов´язково помітить
Щепотка_совести• 07 ноября в 17:32
Ответ дляНе зацілована
Я просила хоть Атаракс , не назначил
потому что рецептурные выписывает только психиатр, может еще невролог - остальные не имеют для этого ни компетенции ни права. А если вот эту лабуду психиатр прописал, то компетентным он просто не является.
Коник-стрибунець• 08 ноября в 16:30
Ответ дляЕлькиПальки
Пропила, усе добре, зайшла на буспірон. Але ще мушу пити прегабалін, так ,к не можу зайти на антидеприсанти. В мене особливий випадок, при панічних атаках, я перестаю дихати, і беруть судороги, епілепсія виключена. Діагнозу так ніхто і не виставив.
автор Не зацілована • 09 ноября в 15:12
Ответ дляЩепотка_совести
Я была на консультации у невролога