Царевна в уггах• Изменено 06 ноября в 09:30

Дівчата, у кого є запис про щеплення з дитинства

Всім привіт. Шукаю фото з медичної карти часу свого дитинства. Я 1977 року народження, потрібно за цей рік або поряд. Може у когось є така карта з вашого дитинства? Треба запис про щеплення від кору.
Свою картку відшукала, щеплення у мене точно було, як у всіх в той час, але відсутній листок це, от тільки таке є… Все в школі зберігалося в наш час.
Це потрібно для роботи, повторно робити не хочу, скажу чесно.
Може хтось допоможе? Безмежно вдячна!
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 11:28
Ответ дляграфиняВишенка
Мала вже знайшла
Дуже дякую, але від кору не бачу там запису… Ви бачите?
графиняВишенка• 06 ноября в 11:29
Ответ дляЦаревна в уггах
Є, друга сторона. Ну і хворіла намкір, в 5 років
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 11:32
Ответ дляграфиняВишенка
О, це схоже воно. А запис про хворобу зможете знайти? Бо щеплень має бути два, а Вам може через хворобу не робили друге
графиняВишенка• 06 ноября в 11:34
Ответ дляЦаревна в уггах
Карточка дитяча в батьків, то не знайду(((
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 11:35
Ответ дляграфиняВишенка
Все одно дуже Вам вдячна! Може щось вийде з цим
Вся така шо куди там• 06 ноября в 12:00
У мене є запис прививки за 90й рік. Там де віспа, то кір. Можете підшаманити в попередню картку
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 12:02
Ответ дляВся така шо куди там
Дякую, що відгукнулися! Буду малювати)
Вся така шо куди там• 06 ноября в 12:04
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую, що відгукнулися! Буду малювати)
Якщо вийде, скиньте, будь ласка, в особисті кінцевий результат. Я теж 77 р. свою картку знайти не можу, а 2 привівки від кору можуть знадобитися.
kovin25• 06 ноября в 12:05
Забула аноніма зняти
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 12:05
Ответ дляВся така шо куди там
Коли все намалюю, скину Вам або сюди, напишу
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 12:06
Головне саму себе не заплутати))
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 12:08
Поки що думаю приблизно ось так показати. Це збірна солянка з різних джерел. Ніби нічого не перетинається і все логічно
автор Царевна в уггах • 06 ноября в 12:10
А. Плюс ось це. Тобто будуть дві корі - 79 і 84 року