Сунуся в чужі справи• 06 ноября в 10:35
Зміна id паспорта через зовнішність. Можна?
Дівчата, дуже схудла, на 40кг. Почалися проблеми, бо на паспорті сама себе не впізнаю. Саме риси обличчя змінилися. Внутрішній паспорт, хоча і з закордонним те саме... Вже і Дія носом крутить, не кажучи вже про місця, де ото зчитувачів біометрії немає чи шо воно там... Короче, якщо без лірики, хтось міняв з цієї причини паспорт, чи краще "загубити" та зробити новий? Підкажіть, будь ласка, хто точно знає. Бо гугл перераховує дивні підстави для такого..
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:40
Ответ дляОтжигающая
Губити не раджу, для чого це гемор. Скільки після схуднення минуло?
Та я ще в процесі, але зі 100 до 60. Сама бачу, що не дарма чіпляються... не схожа. 🤷♀️
Щебетушка• 06 ноября в 10:41
Ответ дляСунуся в чужі справи
с заграном проще - их можно иметь 2 действующих. просто сходите и сделайте новый. может и для дии будет достаточно его
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:42
Ответ дляЗалізна пані
А якщо знов поправитесь?
Та нє, дякую. Я так пахала для того, здоров´я покращила, в спорт пішла, на тренера вчуся... не погладшаю! 😁
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:44
Ответ дляЩебетушка
Цікавить бвльше картка, якось з нею приємніше, бо мені виїжджати не треба. Тобто мене не розвернуть з чорною міткою, якщо прийду і скажу, що тупо хочу змінити, щоб ото не доказувати кожного разу, що не верблюд?))
Скорая помощь• 06 ноября в 10:50
Ответ дляСунуся в чужі справи
На тренера чого, схуднення і зміни паспорта?
Застряла• 06 ноября в 10:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
никогда не говори никогда , я все булками Люксембурга испортила свои 60 на 66
Застряла• 06 ноября в 10:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
а кто пойдет к тренеру без образования?
Цигарний шланг• 06 ноября в 10:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вас не розгорнуть. Але її можна зіпсувати якось, наприклад залити зеленкою і все. Вона стане недійсною, вам її замінять, зрозуміло, що платно. А от ’губити’ не варто, там забагато мороки
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:53
Ответ дляМамкиня доця
Лучше расскажите как вы похудели?)☺️
А ви розкажіть, що з паспортом робити, бо скоро в поліцію відвезуть... 😂
Та старим методом, дефіцит калорій, 10к кроків на день в будь яку погоду, а як вже схудла до 70, то спорт та басейн. Читала багато досліджень. А от що з документом робити - ніде так і не прочитала... 🫠
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:55
Ответ дляЗастряла
Та я розумію, але вже півтора року наче тримаюся. Тим паче зал тепер завжди ’під рукою’.
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 10:56
Ответ дляЦигарний шланг
О, це вже цікавіше... 🤔
Застряла• 06 ноября в 10:56
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тоді кайфуйте, я вирішила 66 при 175 теж можна жити
Свій варік• 06 ноября в 11:01
Ви молодець. Покажіть фото до і після, промотивуйте народ як майбутній тренер
Эт вернячОк• 06 ноября в 11:01
Ответ дляСунуся в чужі справи
уважуха, вы молодец!!
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 11:05
Ответ дляСвій варік
Може якось зберуся, дійсно, підготую фото. Мотивація то не головне, це довгий шлях. Вона на ньому зникне разів сто. Бажання та дисципліна перемагають. Але може когось змотивує той факт, що навіть на уп оператор, і та посилку по карточці не віддає... 😂😂
Как_б_не_так• 06 ноября в 11:09
Ответ дляСунуся в чужі справи
А біометрія - то ж відбитки пальців і скан ока. Це ж не змінилося
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 11:17
Ответ дляКак_б_не_так
Та звісно не змінилося, але я ті зчитувачі лише в цнапі бачила. Не зручно мені зі старою карткою, в банку і то була ситуація... Хтось худне і можна впізнати, а я щось взагалі... Але бачу, що проблема не поширена. Доведеться йти здаватися до цнапу. Спитаю їх, чи можна ту карту скупати в зеленці?! 🤣
Все і одразу• 06 ноября в 11:26
Просто пойдите и поменяйте без зеленок и всего прочего. Причину так и объясните. Это вообще не проблема тем более за ваши деньги.
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября в 11:31
Ответ дляВсе і одразу
Спробую після вихідних, дякую)