Луноходик_Ик• 06 ноября в 13:08
Воняє піт. Раніше такого не було.
Раніше було мокро під пахвамм, але не було неприємного запаху. Тепер як від цапа смердить. Мию двічі на день і двічі антиперспирант. Що робити? Від чого це може бути?
Морская свинка• 06 ноября в 13:10
Змінився гормональний фон.
Може бути на початку захворювання - в мене таке було перед вітрянкою в 35 років
Жорсткий стрес - не хронічний саме, а щось неочікуване
Луноходик_Ик
• 06 ноября в 13:10
Ответ дляВільний митець
Гормональная перестройка. Вам либо 14 либо 41))
Вже клімакс підходе, чі що😩. Мені 36.
Рассказница• 06 ноября в 13:10
А в мене інколи цибулею смердить під пахвами. При тому що не їм цибулі. Ну як таке може бути? І це нещодавно помітила таке, хоча ніколи сильно не пахла.
Млинець Мій• 06 ноября в 13:11
Ответ дляВільний митець
А это уже навсегда? А то у меня стало вонять, где не воняло.. В паху, блин.. Причем, сбоку с одной стороны по линии бикини...
Едимнаморе• 06 ноября в 13:11
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вже клімакс підходе, чі що😩. Мені 36.
Давно воняє? Може у вас вагітність?
Млинець Мій• 06 ноября в 13:11
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вже клімакс підходе, чі що😩. Мені 36.
У меня еще щж шалит, у вас как с ней?
Рассказница• 06 ноября в 13:11
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вже клімакс підходе, чі що😩. Мені 36.
О сестра) Це мабуть вік в нас такий вже) В мене ще й якісь приливи, відливи. Гормони мабуть шалять
Млинець Мій• 06 ноября в 13:13
Кому-то помогли капли типа ременс и т.д. от этой беды в такой период?
Луноходик_Ик
• 06 ноября в 13:13
Ответ дляЕдимнаморе
Давно воняє? Може у вас вагітність?
Ну ця проблема вже рік точно є. Ні. Не вагітна.
Твоя космішна• 06 ноября в 13:14
Ответ дляМлинець Мій
Ні. Тільки ЗГТ. Але у мене жахливі симптоми були, в 44
Млинець Мій• 06 ноября в 13:14
Ответ дляЛуноходик_Ик
Знаете, что заметила? Что кофе это дело усугубляет, но не могу отказаться...
Луноходик_Ик
• 06 ноября в 13:15
Ответ дляМлинець Мій
У меня еще щж шалит, у вас как с ней?
А оце не знаю… 😔 аналізи здавала більше року тому , були в нормі. Узд показувало малі вузлики. Більше щз не обстежувала.
Млинець Мій• 06 ноября в 13:15
Ответ дляТвоя космішна
А что именно? Приливы, потливость везде, запах, головные боли, настроение?
Твоя космішна• 06 ноября в 13:18
Ответ дляМлинець Мій
Все. Ще добавте безсоння і безсилля
культУра• 06 ноября в 13:20
Пишу як в було в мене,так само бувало або пілся антибіотиків,або коли збій гормональний,кісти або на яєчнику або в грудях
Відвідайте краще лікаря.
Рання пташка• 06 ноября в 13:20
Ответ дляМлинець Мій
Почему навсегда? Как у Вас с щитовидкой?
Млинець Мій• 06 ноября в 13:22
Ответ дляТвоя космішна
Все. Ще добавте безсоння і безсилля
А згт не всем можно(( Мне нельзя, например..
Млинець Мій• 06 ноября в 13:22
Ответ дляРання пташка
Та так себе..
Рання пташка• 06 ноября в 13:23
Ответ дляМлинець Мій
Та так себе..
Вот вам и ответ, почему есть запах.
Млинець Мій• 06 ноября в 13:24
Ответ дляРання пташка
Вот вам и ответ, почему есть запах.
С ней проблемы с 15, а запаха не было. Даже после 8 кругов на стадионе на физре..
Тролю як можу• 06 ноября в 13:24
Ответ дляРассказница
Мне после ковида пот стал пахнуть луком. Причем непонятно, реально ли изменился запах или мое восприятие, нюх пропадал до этого. С 34, не климакс. Сейчас 37, тоже какой-то другой запах, неприятный.
Заметила ещё, когда обстрелы, удем в укрытие, стресс, он какой-то сильный становится, кисловатый. Такое первый раз заметила в первый день войны.
Твоя космішна• 06 ноября в 13:31
Ответ дляЛуноходик_Ик
Малі вузлики не впливають. Вони є майже у всіх. Стан гормонів від них не залежить і вони не лікуються.
Твоя космішна• 06 ноября в 13:33
Ответ дляМлинець Мій
А я вам і не виписую ЗГТ.
Млинець Мій• 06 ноября в 13:33
Ответ дляТвоя космішна
А я вам і не виписую ЗГТ.
Я же не говорю, что выписываете, а что в таком случае делать не ясно...