Кидстаффовна• 07 ноября в 16:30

Як би Ви описали свій довгий шлюб

Вам з чоловіком вже 50+ років, Вашому шлюбу 20+ років, дітей виростили.
Який ваш шлюб?
Леді Душка• 07 ноября в 16:32
Мені 46, в шлюбі 23 роки, одна дитина ще не зовсім виросла) Це були хороші 23 роки) кохаю чоловіка й зараз, а він кохає мене)
Трахтибидох• 07 ноября в 16:32
если одним словом, то стабильность
Я б такое не носила, но продаю• 07 ноября в 16:33
счастьечко в шалаше
Сиджу тихенько• 07 ноября в 16:33
Вместе тесно, а врозь - скучно
Морковку дай• 07 ноября в 16:33
Нам 40+, вместе 20лет, он вырастил моего ребенка. Написала бы время летит со скоростью света.
Я ничего не поняла
Королева спама• 07 ноября в 16:34
Год за Два
Не заздріть тьоті• 07 ноября в 16:40
У меня таких долгих еще не было
Элька-Карамелька• 07 ноября в 16:41
Жахливий, це була помилка одружуватися
Ждушечка• 07 ноября в 16:45
Мені добре з моїм чоловіком. ми вже 27 чи 28 років разом. і він мені кожен день каже, що любить. Шлюб назвала б вдалим. Хоча ми обоє працюємо і за мірками совєтчиць я лохушка), бо не знайшла собі мільйонера, щоб мене утримував би.
Указка• 07 ноября в 16:48
Нам по 45, 23 роки в шлюбі. Єдина донька розумничка і красуня 22 роки. Щасливі, закохані досі.
Редиска Я• 07 ноября в 16:50
В шлюбі 23 роки.
Зараз переживаємо кризу. Розійшлись.
Віддаленість від чоловіка допомогає зрозуміти хто я , хто він для мене. Чи разом ми вже бо привели. Чи разом бо є неймовірне тепло і близкість
Смажена полуничка• 07 ноября в 16:50
рада за всех
мне что то не очень повезло
но ничего, первый блин часто комом
Бутербродница• 07 ноября в 16:51
Рутина
Морковку дай• 07 ноября в 16:52
Ответ дляЖдушечка
Вы не лохушка и вообще никто не лохушка, каждый живёт как хочет, может и тд
Что для вас рай, для другого ад и тд.
Язикувата Хвеська• 07 ноября в 16:54
22 роки разом. Розглядаю свій шлюб, як помилку, довжиною в життя.
автор Кидстаффовна • 07 ноября в 16:55
Ответ дляЯзикувата Хвеська
І я ( Але в мене і вибору кращого не було.
Ло Шарик• 07 ноября в 16:57
Вместе 31 год, нам ровно 50. Когда дети выросли и стали жить отдельно, жизнь начала новыйи совершенно прекрасный период романтики, нежности и дружбы.
Язикувата Хвеська• 07 ноября в 16:57
Ответ дляКидстаффовна
Ну, вибір не виходити заміж, це теж вибір.
Язикувата Хвеська• 07 ноября в 16:57
Ответ дляКидстаффовна
Ви давно разом? Діти?
Ждушечка• 07 ноября в 17:00
Ответ дляМорковку дай
Что для вас рай, для другого ад и тд.
а совєтчиці вважають, чьто работают только лошаді)
Морковку дай• 07 ноября в 17:01
Ответ дляЖдушечка
Ну каждый имеет на своё мнение, но пусть оно его применяет только к себе
автор Кидстаффовна • 07 ноября в 17:06
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Залишатися одною я не розглядала. Я до 29 була сама, без відносин взагалі. Це була печаль безперспективна.
автор Кидстаффовна • 07 ноября в 17:08
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ви давно разом? Діти?
22 роки, 2е дітей
Язикувата Хвеська• 07 ноября в 17:08
Ответ дляКидстаффовна
Ви щаслива в шлюбі? Що ви отримали, крім того, що ви, умовно, не одна?
Птица секретарь• 07 ноября в 17:11
Як на американських гірках, де я тільки не жила яких тільки пригод зі мною не було, можна книгу писати ’пригоди мого шлюбу’.
автор Кидстаффовна • 07 ноября в 17:15
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дітей і тил. Ні, не щаслива. Скажемо так, стабільність і підтримку я отримала. Секс був так собі, зійшов нанівець. Емоцій в моєму шлюбі немає, розглядаю його просто як проєкт.
Але перед очима 2 мої подруги дитинства, які так і не вийшли заміж і не народили дітей. По спілкуванню з ними - вони теж не щасливі. В мене хоч діти. Хоч вони вже і майже дорослі, скоро і молодший піде в своє життя, але я щаслива, зо вони були зі мною.
Свекруня• 07 ноября в 17:22
Стабильно унылый, с кучей обоюдных претензий, но с заботой, и опорой в критических ситуациях
Пацака-задирака• 07 ноября в 18:09
Нам по 45, разом 20 років, у шлюбі 18. Одна дитина, син, 13 років.
Все добре, ми з чоловіком найліпші друзі, співрозмовники, кохані, один для одного.