Зрадорозганячка• 07 ноября в 17:29
Голова раскалывается 2 день, кто также реагирует на магнитные бури?
Мне без сахара• 07 ноября в 17:53
Я...випила 2пігулки Корвалтаб Метео +знеболююче і стало легше набагато.
В моїй хаті моя правда• 07 ноября в 18:54
В мене мігрень то вже 12 день. З одніє бурі в іншу перейшло. Почала пити попереджувальні ліки, не люблю їх бо купа протипоказані, але на тріптанах я здохну
Болить і нудить постійно.
Едимнаморе• 07 ноября в 19:54
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Болить і нудить постійно.
Що за ліки такі?
В моїй хаті моя правда• 07 ноября в 20:03
Ответ дляЕдимнаморе
Що за ліки такі?
Виписували колись серцеві, потім невролог казала що можно їх спробувати але пити довго. Корвитол (метопролол).
Мені від них не дуже гарно, озноб, в грудях ниє, нудить.
Треба йти до невролога знову, і знову робити мрт. Бо давно робила. Без толку все. Спробую пропити
Едимнаморе• 07 ноября в 21:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Мрт голови? Я боюсь робити(
Узі судин і шиї теж давно робила, там не все гаразд в мене
В моїй хаті моя правда• 07 ноября в 21:05
Ответ дляЕдимнаморе
Мрт голови? Я боюсь робити(
Я робила 1 раз це був треш(. Я 2 раз тілтки під наркозом в лікарні зроблю і те якщо гаплик. Я боюся замкненого простіру(
От і лишається поки корвітол(, або пачки обезболів