Сливочная пенка• 07 ноября в 17:35

АСІТ Терапія, є такі хто почав і не зміг пройти

Почала АСІТ Терапію , у мене алергія на грибок. Інʼєкції роблю двічі на тиждень, 30 хв сиджу в лікарні під наглядом і потім іду додому. Вже пройшло півтора місяця, але чим далі тим гірше. У вівторок планую консультацію з лікарем. У мене останні два тижні дуже велика побічна реакція, відчуття що не хватає повітря, не можу вдихнути повноцінно повітря, починаються позіхання, ніс закладений, відчуття дискомфорту у грудях. Задумуюся над тим щоб зовсім кинути цю ідею з АСІТ терапією, у мене навіть при сильній алергії не було так погано дихати як при цих інʼєкціях. Дівчата, може хтось із вас мав схожі симптоми, що робили? Чекаю консультацію лікаря, але знаю що відмовляти від терапії вона мене точно не буде
Смурфик• 07 ноября в 17:39
Для чого робили?
Грибок не зустрічається масово , де Ви буваєте .
Знаю, шт тут АСІТ- цар і бог, але не розумію захоплення нею.
So_so• 07 ноября в 17:40
Не хотите перейти на спрей? Дочке врач не рекомендовал уколы, спрей (ежедневная малая доза) переносится легче.
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 17:42
Ответ дляСмурфик
Для чого робили?
Де не зустрічається? У мене і в Києві на нього алергія була восени і на весні. А як поїду у інше місто до батьків , де купа приватних будинків і городів, то взагалі хоч на вулицю не виходь. За показанням лікаря почала.
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 17:43
Ответ дляSo_so
Треба подумати , мені лікар казала що ефект від спрея менший ніж від уколів
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 17:44
Ответ дляSo_so
Скільки років користувалися спреєм?
So_so• 07 ноября в 17:46
Ответ дляСливочная пенка
Скільки років користувалися спреєм?
Года 2, наверное
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 17:47
Ответ дляSo_so
Года 2, наверное
Допоміг? Симптоми повністю зникли?
So_so• 07 ноября в 17:50
Ответ дляСливочная пенка
Альтернария?
Просто Фіфа• 07 ноября в 17:50
Нам говорили, пить антигистамин перед уколом.
Это если такая плохая реакция
So_so• 07 ноября в 17:51
Ответ дляСливочная пенка
Допоміг? Симптоми повністю зникли?
Намного легче во время цветения, было до такое, что нос вообще не дышал, глаза чесались, кашляла, сейчас может быть немножко нос отекший.
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 17:57
Ответ дляSo_so
Альтернария?
Так вона, і плюс ще один вид грибка
Ответ дляПросто Фіфа
Это если такая плохая реакция
Пʼю антигістамін і до уколу і після увечері
Простоваля• 07 ноября в 18:03
Дитині робили раз на місяць ін´єкції
автор Сливочная пенка • 07 ноября в 18:24
Ответ дляПростоваля
Дитині робили раз на місяць ін´єкції
У мене графік інʼєкцій- двічі в тиждень, і так потрібно вколоти 24 укола. Після цього вони роблять один укол в три тижні, потім один укол кожні чотири тижні. Курс займає від 3 до 5 років, тобто як почну робити один укол в місяць то потрібно буде продовжувати так на протязі до 5 років
Ранковий базар• 07 ноября в 18:30
Ответ дляСливочная пенка
А ви спробуйте дихальні вправи за методом Бутейко, і побачите, як почне проходити ваша алергія. Тільки робити потрібно правильно, за книгою чи з методистом спочатку. Не пхайте в себе різну фігню.
Смажена полуничка• 07 ноября в 19:54
Ответ дляСливочная пенка
Якщо вірно пам´ятаю, моїй дитині робили раз на тиждень лише протягом місяця чи щось таке. І дози спершу були невеликі. Потім два рази на місяць. А далі раз на місяць. Можливо, я щось не точно вказала. Але такого що двічі на тиждень та ще й 24 уколи - такого точно не було. Крім крапель від алергії, вона ще й робить інгаляції для астматиків.
Чоловік теж лікується, і ніяких двох уколів на тиждень у нього я теж не пригадую.

Щодо спрею, дитині не сильно зайшло. Бо часто то хворіла, то зуби лікували, то ще щось - дуже часто пропускала.