Бурундучиха• 07 ноября в 18:00
Как долго можно держать открытую банку варенья, чтобы не плесневело?
из желе я• 07 ноября в 18:02
Кришка, чиста ложка і в холодильнику простоїть довго, місяць-два. Цукор прекрасний консервант.
НашлаПерепискуМужа• 07 ноября в 18:08
Не помню давно читала что крышку обработать полить чутка водкой или спиртом стряхнуть и закрыть
Варенье у мене не часто но всегда так делаю, плесени не бывает
Чудо в декрете• 07 ноября в 18:08
і ще від рецепта ДУЖЕ залежить.
якщо цукру багато і довго варили, то можна кілька років в квартирі зберігати і нічого не буде.
а як дуже рідке - швидко заграє і скисне.