Бойова• 07 ноября в 18:17

Где продавать?

Шф прям выбешивает, удалила все от туда, один головняк там. Просто достали. На О*Х эта доставка которую заказывают все кому не лень. Где продавать? Понимаю что хоть бери и выбрасывай вещи) жалко, нормальные шмотки, сумки, обувь.
Да ладно• 07 ноября в 18:21
На Кидстаффі тоді.
Василина Семеніч• 07 ноября в 18:21
А чим шафа достала? Я там не була ще. На олх обнагліли, беруть і з продавця і покупця комісію, ще й коли ліміт, то 270 грн, за б.у. шмотки.
Козачка• 07 ноября в 18:25
Ответ дляВасилина Семеніч
Не рекомендую там навіть з’являтися, там комісія з речі 15%, от і рахуйте і ще зайдіть на їх сторінку і інсті і почитайте коментарі, або відгуки в гуглі. Я теж звідти пішла. Почали приховувати оголошення для покупців, я ще це помітила в червні-липні, а зараз про це вже масово пишуть. Я на олксі продаю, але вимкнула оту доставку
Козачка• 07 ноября в 18:27
Автор, на олксі ок, просто вимкніть оплату в відділені і не буде пустих заказів
Надежда наш компас• 07 ноября в 18:29
Ответ дляКозачка
она сейчас не выключается
Козачка• 07 ноября в 18:31
Ответ дляНадежда наш компас
она сейчас не выключается
Повністю ні, але я виключила оплату в відділенні. Залишила оплату на сайті, якщо замовляють і оплачують, відправляю, якшо ні, то ні.
18 мнеУЖЕ• 07 ноября в 18:58
Ответ дляКозачка
З оплатою у відділенні ще й комісія для продавця коняча
Швидкоруч• 07 ноября в 18:58
Ответ дляКозачка
Можно відключити на НП, на Укрпошті такого немає.
НашлаПерепискуМужа• 07 ноября в 19:04
я на шафе в основном продаю.
Трахтибидох• 07 ноября в 19:17
На шафе в основном и продаю, но цены выше ,чем везде т к там проценты дерут.
Кумася• 07 ноября в 19:17
На барахолке в Киеве на Петровке
кнопкодав• 07 ноября в 19:39
На олх смотрю, купила куртку там, книги
90x60x90• 07 ноября в 20:02
норм на лохе все продается