Вот 1 год и 7мес. я в декрете, и уже выть хочу от всего этого.
Где мамы находят на все это силы? Мне кажется я превратидась в унылую какашку, которая вечно ноет. Но мне тяжело...Еще и подписана в инсте на разных мамочек и у них почти у всех есть помощники, они куда то ходят, концерты, пробежки утром, спорт, массажи и тд
Я незнаю чем мне уже занятся с ребенком дома, сбегаю на улицу, гуляем по возможности 2 раза в день. Дома это сложно, есть не приготовить, он виснет на ноге и плачет, все прибамбасы ему надоели или интересно неск минут и плач. Все бегом, хотя раньше любила готовить. Уборка тоже с ним сложно, но легче чем кухня.
Ночь это отдельная больная тема, первые часа 2-3 поспит а потом просыпание каждый час может быть, ГВ. Просыпается утром и ноет, чуть что ноет....я вижу что сама становлюсь неадекватной изза нытья.
Как вы проводите время с детьми плюс минус такого возраста? Рисование, лепка пока не заходят
Kot_v_meshke• 07 ноября 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви думаєте в 1,7 дитина виключно на гв?) після завершення на діти не їдять вночі в принципі, деякі воду п´ють і все
В том то и дело, что гв уже не нужно. Тольку от него уже нет.
Ответ дляGitara14
Тоді навіщо гв? Пора давно закінчити. Якщо дитину нормально годувати перед сном, то нащо ще гв?
Автор наче на гв не скаржиться, скаржиться що спить вночі погано, але не факт що після завершення на стане краще. Можна звичайно і завершити, якщо мама задовбалася
Ответ дляAnnaOst
Правильно, тобто він використовує її як ’соску’ заспокоєння. Тому і просинається по звичці.
Ответ дляAnnaOst
Та мені вже годувати задовбало але...нема сил на істерики...я сама стаю потім неадекватна....простіше дати груди і заснути хоч на час а може повезе і 2 проспить
Kot_v_meshke• 07 ноября 2025
Ответ дляМдаа
А не лучше ли спать по 8-9 часов не просыпаясь и вам, и ребенку?
Ответ дляМдаа
Чесно...нема сил на завершення. Бувтнежить, на цьому фоні прикладався мало, але ніч то ніч....треба пережити істерики хз скільки днів а в мене нема сил на це
Ви постійно розповідайте що великі дітки не смокчуть груди, їдять морозиво, ходять в кафе чи басейн, дивляться мультики. Ну чи що ще там у вас можна з ’дорослого’. І найголовніше треба щоб засинати навчився без грудей. На нічний сон, на денний, в тоді вже прибирати те що вночі. Взагалі то радять прибрати спочатку нічні годування, але на практиці легко це зробити тільки тим, у кого соска є. У них у всіх сон після 2-2,5 років стаж краще. Але якщо він у вас прям постійно часто прокидається, то може треба денний сон скоротити. Коротше з режимом щось зробити. Є консультанти по завершенню гв
Думаю вам допоможе чи садочок чи чиясь допомога, хоч іноді
Ответ дляSo_so
Мне было легко, но я другой тип мамы. Никакого ГВ, сон в своей кровати, никакой анимации, дети с одного месяца на полу, в 1.7 я часто ходила в Песто кафе, выпускала дочь в бассейн с шариками, сама сидела кофе пила)
Спить окремо в ліжечку, я прокидаюсь встаю і годую...не лежачи😃 Він би сам не грався, на вулиці навіть половину часу на руках
Ответ дляAnnaOst
Режим один і той же, змінювала, трохи пробувала але...я втомилась шукати закономірності, були ночі ідеальні і без поняття з чим повязано все. Він може заснути без грудей з качанням....а вночі сил нема в мене
Ответ дляМдаа
Ви можете когось попросити про допомогу? Когось кого дитина знає і з ким без проблем лишиться вдома чи піде на вулицю гуляти? Бо для всього, що могло б дійсно вам допомогти - і для завершення гв і для адаптації до дитячого садочка, вам треба енергію. Вам би пару годин на день для себе, хоч би лягати вдень спати з дитиною, хоч би скинути домашні справи. Хоча б на тиждень, щоб видихнути