Оченьценная• 08 ноября в 16:32
Мами, блін, добийте мене
Я мама вперше. Сину 1.6 р. Живемо в селі, де мало діток та і взагалі село є село. Сьогодні була можливість поїхати з сином до районного центру. Так нам добре гулялося з дітками на вулиці...приблизно більше 2.5 год.гуляли. Але саме для мене кошмарним було, коли я скинула взуття, а ніжки чомусь мокреньки і зрозуміло, що не сильно холодні, але прохолодні. Був одягнений тепло і сам не замерз, але чомусь ніжки замерзли. Тепер хожу і думаю пронесе чи не пронисе, щоб не захворіти.
Кавуся• 08 ноября в 17:17
Ответ дляОченьценная
Неа, махрові носки і осінні кросівки. Але краще взула б зимове взуття
автор, ви в курсі, що дитину треба вдягати на один шар менше ніж себе. Ви кутаєте дитину, вона потіє, потім мокра і може захворіти
Оченьценная
• 08 ноября в 17:21
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зачем?Вы на машине обратно ехали?
Так
Леди_на_драндулете• 08 ноября в 17:21
Ответ дляОченьценная
Так
Ноги скорее всего вспотели именно в машине
Valentina shop2020• 08 ноября в 17:24
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А не жарко ему в таких в + 10?)) может они были мокрые от того что вспотели??
А ещё искусственные, воздух не пропускают
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 17:26
Температура (°C) Шари одягу Взуття (Особливо для активних дітей)
0 до +5 , 3-й шар (Зимовий/Демісезонний).
1. Термобілизна із звичайними носками або колготи.
2. Фліс або теплий светр/штани.
3. Теплий зимовий або щільний мембранний комбінезон/куртка.
Обов´язково: зимова шапка, шарф (баф), рукавиці (краще на флісі/шерсті). Зимові водонепроникні черевики або термочеревики (з утеплювачем, який витримує невеликий мінус).
+5 до +10 , 2–3 шари (Демісезон).
1. Бавовняна білизна +шкарпетки/колготи.
2. Флісова кофта/светр.
3. Демісезонна куртка/комбінезон (з утеплювачем 60-100 г/м²).
Додатково: тонка шапка, шарф (якщо вітряно). Шкіряні/текстильні демісезонні черевики або кросівки з утеплювачем. Водонепроникні варіанти, якщо сиро.
+10 до +15 , 2 шари (Весна/Осінь).
1. Бавовняна футболка.
2. Легкий светр/худі/сорочка.
3. Легка вітрівка/джинсова куртка (можна без неї, якщо сонячно).
Штани, джинси або щільні трикотажні штани. Закриті кросівки або кеди з щільною підошвою.
+15 до +20 , 1–2 шари (Тепла погода).
1. Футболка/майка.
2. Тонка кофта на випадок вітру/тіні (може бути з довгим рукавом).
Шорти, легкі штани. Легкі кросівки, кеди або сандалі/босоніжки.
2. Фліс або теплий светр/штани.
+5 до +10 , 2–3 шари (Демісезон).
2. Флісова кофта/светр.
+10 до +15 , 2 шари (Весна/Осінь).
1. Бавовняна футболка.
2. Легкий светр/худі/сорочка.
+15 до +20 , 1–2 шари (Тепла погода).
1. Футболка/майка.
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 17:31
Ответ дляОченьценная
Вдень 9-10. Ви дитину запарили. Хб носки, або колготи і кросівки без утеплювача, або тряпічні тапки по типу кедів.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 17:32
Ответ дляДеньгиНеСдаю
2. Фліс або теплий светр/штани.
+5 до +10 , 2–3 шари (Демісезон).
2. Флісова кофта/светр.
+10 до +15 , 2 шари (Весна/Осінь).
1. Бавовняна футболка.
2. Легкий светр/худі/сорочка.
+15 до +20 , 1–2 шари (Тепла погода).
1. Футболка/майка.
2. Фліс або теплий светр/штани.
+5 до +10 , 2–3 шари (Демісезон).
2. Флісова кофта/светр.
+10 до +15 , 2 шари (Весна/Осінь).
1. Бавовняна футболка.
2. Легкий светр/худі/сорочка.
+15 до +20 , 1–2 шари (Тепла погода).
1. Футболка/майка.
Це капець.
А що ж тоді носити в -5-10, якщо дитина в 0-5 впугана так, наче мешкає на Алясці
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 17:32
Ответ дляОченьценная
фото
А ви самі не забули взути зимові Угги на махровий носок?
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 17:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Це капець.
В -3-15 зимове взуття або мембранне, або взуття з хутром на вовняний носок.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 18:28
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Жесть
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 18:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Жесть
Це норми санпіна. Де ви жесть знайшли?
Ms. Откровенность• 08 ноября в 18:43
Авторе, це просто неякісне взуття.
З досвідом купуватимете нормальне і ноги будуть сухі.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 18:46
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Це норми санпіна. Де ви жесть знайшли?
Дивлюсь на дітей в Польщі і розумію, чому вони рідко хворіють і мають кращий імунітет. Тут шапки одягають дітям, коли мороз. В 10-15 можуть дати ходити в шортах и кофтах. До -5 в кросівках.
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 18:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Я коли Кросівки Саломон одягаю, то в них терморежим від +10 до -20 Це не значить що інше взуття так само тримає температуру. У нас дуже різні клімати. Україна знаходиться в зоні різко континентального клімату, тоді як Польща розташована в зоні помірного перехідного клімату з відчутним морським впливом. Не порівнюйте. Різна вологість, в Польші менші стрибки температури за добу.
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 18:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіть якщо фактична температура у Польщі та Східній Україні буде однаковою наприклад -5°C, відчуття холоду може бути різним.
У Польщі погода часто вологіша через близькість моря, а також може бути вітряніше і рідко супроводжується сильними ’сухими’ морозами.
В Україні мороз часто сухий і пронизливий, пов´язаний зі стійкими сухими антициклонами.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 19:01
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мороз в +10?
ДеньгиНеСдаю• 08 ноября в 19:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Мороз в +10?
Словом жесть ви прокоментували -3-15. На мою думку це мороз.
сладкий_ноябрь• 08 ноября в 19:25
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так, тому що я не уявляю як рекомендоване вами носити в таку погоду.
20 років прожила в Києві, максимум крокси взувала і то, коли сніг був мокрим.
Зими зараз не холодні взагалі. Всю в кросівках але багато років
Пирожкиня• 08 ноября в 19:44
То чувство когда с сыном гуляем в дождевую погоду, прыгаем по лужам, валяемся в них, ходим на фонтан и там выемка по кругу, скапливается дождевая вода +- 17-19 см в длину вверх, мы прыгаем в резиновых сапогах,а потом бежим домой с полными сапогами воды😄 Закалять тоже важно в пределах разумного, а не трястись над каждым холодным дуновением ветерка и влажности)