Техпаспорт на медузу• 08 ноября в 20:08
Ви б переїхали в інше місто на нову роботу з дитиною?
Маю дитину 14 років. Живу у своїй квартирі в не великому містечку. Чоловік помер 7 років тому. Маю роботу, по мірками нашого міста хорошу , але зарплати не вистачає. Пропонують роботу у більшому місті з більшою зарплатою ( різниця 30 тисяч плюс преміальні ( з них 15 піде на зйом житла). Дитина у 9 класі, вчитись в гарній школі, займається танцями, їхати в інше місто не дуже горить бажанням. Що б ви порадили?
Girly_girl• 08 ноября в 20:11
Я бы переехала при ваших условиях) в хороших условиях ребенок найдет себе увлечения и в новом городе, если вы ее поддержите
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:12
Ответ дляGirly_girl
Вік такий не простий. Вона не дуже горить бажанням їхати, але говорить, якщо треба, то поїду
Girly_girl• 08 ноября в 20:13
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Непростой возраст будет и тут , и там. В лучших условиях и ребенку будет лучше
Это мое мнение)
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:17
Ответ дляGirly_girl
Это мое мнение)
Страхи , що не буде вистачати грошей. Продукти то зрозуміло що ціни більш менш однакові, але дома запасів багато . Переживаю що у більшому місті послуги наприклад гуртки дитини,
послуги стоматолога наприклад чи перукаря будуть дорожчі. Чи не погіршиться рівень життя наш з донькою
Усміхайлик• 08 ноября в 20:18
Автор, мой ребенок сейчас в седьмом классе. Учится уже в шестой по счету школе в третьем городе проживания). Так сложились обстоятельства.
Что я могу сказать - он отлично умеет находить общий язык с разными людьми. Но не считает, что переезжать- это хорошо.
Если ваш ребенок коммуникабельный - можно пробовать. Если нет - лучше остаться дома
Girly_girl• 08 ноября в 20:18
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так вы же мониторите нужные вам услуги перед переездом) посмотрите свой доход плюс сбережения в сравнении с расходами
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:18
Ответ дляПишна молодиця
Їдьте, пробуйте. Своє житло здасте.
За це теж думаю, здати у нашому місті зможу, попит є . Ціна менша, ніж в більшому місті, але ж якісь гроші буду мати з квартири
Усміхайлик• 08 ноября в 20:20
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Знаете, мы когда переехали из небольшого города в миллионник- я очень жалела. Стоимость жизни действительно намного выше. Качество нашей жизни очень ухудшилось по началу. Но у меня муж - он пахал с утра до вечера чтобы это выровнять...
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:21
Ответ дляУсміхайлик
Доволі комунікабельна, але у класі теперішньому таких затятих подружок немає, просто приятельки. Подружки всі з танцювального гуртка.
Усміхайлик• 08 ноября в 20:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А из какого и в какой город собираетесь переезжать?
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:27
Ответ дляУсміхайлик
Із Золотоноші у Черкаси
Кавуся• 08 ноября в 20:27
Мы переезжаем с 14, потом 22, сейчас не в Украине. Сыну уже 14 и на днях сказал, давайте останемся, я устал...здесь мы тоже переезжали .
Подумайте, если игра стоит свечь и ребенок не против, возможно да.
Щедрик ведрик• 08 ноября в 20:28
Так.переїхала б не роздумуючи.
Поки є порох,треба гребтись по життю вверх
Успіхів, автор!
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:31
Ответ дляКавуся
Спочатку дитина начебто зраділа можливим змінам. А сьогодні зустрічалась з подругами, мабуть обговорили з ними це, то говорить мені не хочеться переїжджати.
Усміхайлик• 08 ноября в 20:31
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Із Золотоноші у Черкаси
Не думаю, что порядок цен будет принципиально отличаеться. Ментально так же отличий никаких не будет. Т е вашему ребенку не будет сложно встраиваться в социум.
Моё мнение- можно попробовать.
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:33
Ответ дляУсміхайлик
Моё мнение- можно попробовать.
Житло зйом у Черкасах дорожче, ніж у Золотоноші. Але у Золотоноші ціни зараз не дуже низькі на оренду.
Усміхайлик• 08 ноября в 20:35
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы писали о кружках и услугах. Не думаю, что в Черкассах будет принципиально дороже.
Витворунка• 08 ноября в 20:40
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Думка дитини - це останнє, на що б я зважала. Вона скоро поїде вчитися, а вам будувати кар´єру, а можливо і стосунки в більшому місті. Якщо Вам хочеться і цікаво - їдьте.
Техпаспорт на медузу
• 08 ноября в 20:45
Дівчата всім величезне дякую за думки. Приємно вражена доброзичливістю порадниць
Тюрюнь_Тюнь• 10 ноября в 16:51
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Із Золотоноші у Черкаси
І де там такі зарплати брехуха