Цідило правди• Изменено 08 ноября 2025

Как бы вы поступили? Собаки на улице

Шла себе спокойно по парку. Вдруг навстречу мне начинают бежать две собаки со страшным лаем и рыком. Так рычат собаки, я видела видео, которых дрессируют нападать на рукав. Звук был такой, я думала вол, не просто лай, а злобное рычание. И чуть не кинулся на меня. Подбежал хозяин и остановил его, он продолжал рычать на меня. Джек-рассел-терьер . Вторая собака лайка или хаски. Обе были без намордников и без поводков.
Оба так страшно лаяли и рычали и бежали на меня.
Сердце в пятки ушло. У меня собак никогда не было, и я очень испугалась, еще и в темноте. Сначала подумала, что это свора бездомных псов.
Крошка Енот• 08 ноября 2025
А чого всі так розвеселились? Тримайте своїх шавок на повідках. Я теж боюсь собак. Особливо ту тявкающу мілюзгу. Не всі мають сюкатись при зустрічі і любо посміхатись вашим собакам
Курочка• 08 ноября 2025
У моєї подруги дочці Джекі рассел накинувся і розцарапав ніс, дуже сильно, реально ще б трохи і залишились би шрами . Є випадки що такі шавки відкусить кінцівки людям. Дитина 3 роки і боїться собак, тобто вона до нього не лізла і не мучила. Тпріти не можу цих конче них собак і їх хазяїв, що вигулюють без намордників , вони мабуть вважають що всім дуже подобається що на них летить неадекватні пси..
автор Цідило правди • 08 ноября 2025
Ответ дляРекламама
Даю пораду, коли бачите як на вас несуться собаки на вашій чи нейтральній території, стійте, не дивіться в очі і починайте з ними дружелюбно говорити: собачечки! Хорошенькі! Що ж ви так розгавкалися? Я так і з вуличними домовляюся
Дякую за пораду. У мене таке було вперше в житті. Хоча мені траплялися свори вуличних собак, і я думала, що саме вони можуть налякати чи голосно гавкати, але такого, як сьогодні, ніколи не було. Він ричав і лаяв так, ніби у нього сказ чи ніби побачив злодія, який лізе через паркан.
автор Цідило правди • 08 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Насправді, мені подобаються собаки, я можу і погладити. Але це все було дуже несподівано. Я йшла з роботи звичною дорогою через парк, ще не було занадто пізно, але вже темно. Я не бігла, не кричала. Побачили мене, коли я була досить далеко, спочатку я не зрозуміла, що я є об´єктом агресії. У мене була думка, що вони заради приколу сказали якесь спеціальне слово, після якого собака починає якісь оборонні дії. Як це роблять під час дресировки.
А якби дитина маленька йшла, що б то взагалі було?