"Дивлячись на те, що відбувається в Україні, я починаю вважати найрозумнішими тих, хто виїхав за кордон ще у 2022-му"
Це почалося сьогодні на очі в одній з соц мереж. Я думаю що найрозумніші поїхали ще в нульових (90 не беру до уваги, бо більшість з нас були тоді дітьми). Ну в 2014, ну в 2019 була вже остання червона лінія. Там правда корона багатьох зупинила від виїзду
Сорі за клікбейтний заголовок.
А ще цікаво що думають ті, хто поїхав і повернувся. Повернувся не влітку 22, а пробувши за кордоном пару років
Сорі за клікбейтний заголовок.
Щастя-здоровля• 09 ноября в 00:06
Ответ дляPrervana
’Вы думаете что Киев будет сложнее восстанавливать чем Берлин, кривой был в руинах? Не думаю’
Точно Я сравниваю?)
Удалено администрацией...
...аяприкольная• 09 ноября в 00:05
Ответ дляЛетюча помилка
Google у вільному доступі, бо щоб я не принесла вам буде не таке, це по-перше.
А по-друге, я вам секретарем не займалась.
Ідіть на форум до сирійців. Ви тут виглядаєте максимально смішними, і навіть цього не розумієте
Ви виглядаєте максимально невігласом. Бо ніде нема ’ кримінальної хроніки’ за національностями. Це називається расизм і суворо карається в Європі. Байки про ’диких сирійців’ лише на Порадниці читаю. Від тих, хто не бачив в житті жодного сирійця і гадки не має де та Сирія знаходиться на карті.
Радуга-дуга• 09 ноября в 00:05
Ответ дляБорисфенка
Та вона права по суті, і німці те саме думають.
Але сірійцям вигідно бути сумирними - бо дуже оперативна поліція і стала реальністю депортація.
Ну тобто ви теж порівнюєте загрозу від сирійців в Европі з Бучею та Маріуполем наприклад де сотні дітей було жорстко вбито за місяць???
Для німців і ми теж дикуни бо і там їздять п´яні, не працюють, приховують доходи і т.п. тільки вам в обличчя цього не говорять бо політика лояльності до українців поки працює.
Летюча помилка• 09 ноября в 00:05
Ответ дляНевісточка ж
Я в Киеве. У вас странные вопросы. Какой путь?Конкретно из моей семьи пострадали двое.
Этого мало ?
Мне нет
Этого мало ?
Мне нет
А у меня больше чем двое знакомых пострадали за границей. А вы либо тролль, либо врунишка на пособиях.
Все будет, но потом• 09 ноября в 00:05
Ответ дляНу що ви, мамо!
Выехать на пособие много ума не надо. Вы попробуйте без.
Так надо что-то делать а не сидеть ждуном.
В Украине с пособием и без вообще не проживете.
Тріль підпільний• 09 ноября в 00:06
Ответ для...аяприкольная
До чого кацапський уряд? У вашому оточенні нема жодної людини, яка ’сере’ (використовую вашу лексику) уряд, президента і тцк? То вони розумні чи дурні ?
Я розумію вашу маніпуляцію, але у вас не вийде з вашим напором добитися того, щоб я наших людей назвала ´дурними´. Політики без опозиції не буває, я завжди підтримую і український уряд, і опозицію. Ви даремно намагаєтеся ділити українців на хороших і поганих, ви би так з кацапами боролися на форумах
Невісточка ж• 09 ноября в 00:08
Ответ дляЛетюча помилка
Извините, если брать моих знакомых, а не семью, то половина коллег мужа уже на кладбище лежат
Но, что вам рассказывать, да и зачем
Не с кем разговаривать
Но, что вам рассказывать, да и зачем
Не с кем разговаривать
графиняВишенка• 09 ноября в 00:08
Ответ дляСлава Українi
Наш знакомый уехал в Канаду еще в 2010, он всем кричал, что будет война. Ему никто не верил
теж був такий знайомий. Поїхав десь в 2012-2013 рр. Теж казав, що буде війна і навіть в городі у тещі побудував бункер. Миколаїв. Цікаво, звідки вони це могли знати?
Невісточка ж• 09 ноября в 00:09
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Главное, что есть план
Как он назывался ? Перемоги ? Стійкості? Подзабыла
Борисфенка• 09 ноября в 00:09
Ответ дляРадуга-дуга
Питання пропорцій. Сірійці мені нагадують москалів - поки їх мало, вони сумирні, коли стає багато, перетворюються на некеровану юрбу диких звірів.
Малолітки лазять ночами і б´ють ліхтарі в парках і скляні вітрини та кіоски з морозивом.
І не тому, що грабувати хочуть, грошей їм дали, а тому що є дурна некерована агресія.
От чим завинив кіоск з морозивом? Отож.
Буде їх в рази більше і кинуть клич - буде і Буча.
От чим завинив кіоск з морозивом? Отож.
Летюча помилка• 09 ноября в 00:11
Ответ для...аяприкольная
Що значить ’скитаться’?
Ви думаєте українські діти за кордоном живуть у паперових коробках під мостом? Якщо ми говоримо про західну Європу, то тут жорсткі вимоги до норм житла. Розмір житла розраховується як кожній дитині по спальні, плюс одна спальня для дорослих, плюс загальна вітальня.
Більшість українських сімей живе у двушках. І ці люди пишуть потім про ’скитаться’?
Серед іншого, люди в Україні живуть у власних квартирах, переважна більшість.
А ваші недонорми, яких все-таки не вистачає там на всіх, вам видали тимчасово пожити. Ще й вам їх оплачують, бо самі ви не здатні.
Гидко читати таких невдах старцюючих, яких Путін все-таки визволив із двушок в Україні.
графиняВишенка• 09 ноября в 00:10
Ответ дляAnnaOst
Ну в 2010 всіх не вірящих ще можна зрозуміти. У мене є гігабайти інтерв´ю з волонтерами, військовими, переселенцями, всякими експертами, записані в 2015. Я її переглянула трохи в 22. Вони всі говорять що буде війна. Тому я якраз дура в квадраті з вибірковою глухотою
2015 це вже після того, як пуйло відтяпало Крим і Донбас((
Ліплю вареники• 09 ноября в 00:10
Це правда
Раді за себе
Але еміграція не так просто як здається
Раді за себе
Але еміграція не так просто як здається
Ну що ви, мамо!• 09 ноября в 00:10
Ответ дляВсе будет, но потом
Основная масса просто сидит. Делают может только те кому возвращаться некуда, а туристы просто в санаториях, отдохнули и вернулись
Все будет, но потом• 09 ноября в 00:11
Ответ дляAnnaOst
Ви в принципі спробуйте зараз виїхати, хоч на пособіях хоч без
Мне так интерестно читать и слушать все эти сказки, как уезжали с 100у.е.в кармане ( но при этом вывозила компания своих сотрудников)...но, за время перебывания в Европе на социале,получали деньги стабильно с Украины или от зсу ( З/П) или лренда квартир в Киеве, или онлайн работа или продажа авто и т.д. С моего окружения никто с средней з/п детьми и пенссионерами не уехал, выезжали только с деньгами или с понимаеие финансовой подстраховки с Украины.
...аяприкольная• 09 ноября в 00:12
Ответ дляТріль підпільний
Яка коротка пам´ять.
Ось вам ваші ж слова у цій же темі :Я нікуди не їхала. Але вважаю розумними тих, хто виїхав і не сере країну, з якої виїхав, і ту країну, в яку приїхав.
Тобто, якщо людина виїхала і незадоволена, то для вас ця людина нерозумна. Якщо людина залишилася і незадоволена, то це ок.
І так, ви вже назвали людей, що виїхали ’дурними’ (що незадоволені). А тепер виявляється, вони вже й ’не наші’ : ’...у вас не вийде з вашим напором добитися того, щоб я наших людей назвала ´дурними’.
Не за Будка• 09 ноября в 00:12
Ответ дляЩебетушка
Я думаю как легче покончить с собой. Это серьезно. Пенсия у меня будет мизерная, детей вывезла. Осталось младшую доучить и вернуться. За границей себя уже не найду , мне 50
Ви що? 50 для закордону взагалі не вік. Звідки у вас думки про самогубство?
графиняВишенка• 09 ноября в 00:13
Ответ дляНу що ви, мамо!
не меліть дурниць. Я, коли вивозила у березні 22року дітей, поняття ’пособія’ і ’соц.виплати’ не знала. Коли мене завели в уряд ’отримати перші виплати’, я не могла зрозуміти нащо і за що мені дають ці гроші. Головне було, що діти в безпеці
Тріль підпільний• 09 ноября в 00:13
Ответ для...аяприкольная
Яка коротка пам´ять.
Читати замало, якщо ви неспроможні зрозуміти прочитане
Щастя-здоровля• 09 ноября в 00:14
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Так я и смотрю на вещи реально. В Европе было 2 мировые войны и нет ни одной страны которая бы до сих пор была в послевоенных руинах. Ну нет такой страны и все тут.
Ни среди богатых стран, ни среди бедных, ни среди каких. Все восстанавливается и отстраивается. И инвесторы находятся и деньги. Лишь бы война закончилась, а таких признаков нет, как я выше написала, а вы пропустили.
Радуга-дуга• 09 ноября в 00:14
Ответ дляБорисфенка
От чим завинив кіоск з морозивом? Отож.
Ну ви відїдьте від центру в будь якому нашому місті і побачити, що там теж все розбито, а ще в Ірпені наркомани ширяються прям на вулиці, валяюттся у власній сечі під приходом і людей грабують, чи то всьо вимисел і сирійці єдине зло на цій планеті????
Моторошні троянди• 09 ноября в 00:16
Автор, с головой у вас всё хуже. Как и ваших товарок выехавших. А почему так? У вас же там и ракеты над головой не летают, и свет не отключают, и отопление есть)))
Прочитала несколько страниц, какой-то бесконечный шабаш обделённых мозгами поберушек, которые пену со рта пускают, чтобы убедить себя какие они молодцы.
Не за Будка• 09 ноября в 00:16
Ответ дляЗайченя
що буде така велика війна- стало зрозуміло в 19..
згадайте..’-Буде війна,Буде хаос..’
Вони все знали,що може бути...
особливо радує те,що знаючи це успішно закривались ракетні програми в 21 році та з галопом розміновувався Чонгар..
згадайте..’-Буде війна,Буде хаос..’
Вони все знали,що може бути...
Якби всі мали таке критичне мислення як ви, то не голосували б за зелену шмарклю в 2019. Але ж більшість побачила мир в очах Путіна
...аяприкольная• 09 ноября в 00:16
Ответ дляЛетюча помилка
Скажіть де житло оплачують ? Я переїду в таке. Бо чомусь оплачую сама. Добре хоч Порадниця знає, як я живу )
П.С. люди, що орендують житло в Україні (таких чимало) - вони старцюють? Чи так лише про виїхавших можна казати ?
Щастя-здоровля• 09 ноября в 00:17
Ответ дляПтица Говоруша
Палка о двух концах
Детям заграницей лучше; и чем младше ребенок, тем быстрее и безболезненное происходит интеграция.
С подростками сложнее. Многое зависит не только от него самого, но и окружения, а в возрасте 12+ дети могут и вести себя неадекватно и не стесняться в выражениях кто мы и куда нам возвращаться. Но в целом массовые конфликты среди подростков скорее исключение чем правило.
Со взрослыми сложнее. Тут ещё многое зависит от возраста и кто кем был в Украине. Да, всем нам хочется условий не хуже украинских, но и аренда и, тем более покупка, это совсем другой ценник. Туда же работа. Если ты всю жизнь проработал бухгалтером на нацстандартах бухучета и английский учил лет надцать тому назад в школе, то надо понимать, что в 99% вас ждёт не офисное просиживание в кресле, а работа так или иначе руками. И чем ты старше, тем эта вероятно выше. Не все готовы к такому.
Но по сути мы и тут, заграницей, ещё никто и своими вряд ли станем, и уже никто в Украине. Только не надо сейчас рассказывать про специалиста заберут с руками и ногами, ибо все мы прекрасно знаем какое количество компаний свернули свой бизнес и сколько посокращали штаты.
Имхо, кто уехал сразу и до сих пор не вернулся, для абсолютного большинства дороги назад уже не будет.
Правильно сделали или нет покажет время
И кто и дорогу назад закроет?
Живчик-счастливчик• 09 ноября в 00:17
Мы выехали в середине 22 с оккупации, долго думала остаться в Украине, но передумали и уехали заграницу, с того для я с каждым днём только уверялась насколько правильным был этот выбор, считаю это лучшее что я могла сделать в сложившейся ситуации.
Но понимаю, что когда ситуация не настолько критична, решиться уехать тяжелее.
В нашем случае условия диктовали действия.
Борисфенка• 09 ноября в 00:18
Ответ дляРадуга-дуга
Не єдине, але питання було конкретно про них. Важко у них з цивілізованою поведінкою, інтеграції вони не підлягають, миттєво перетворюються у диких звірів.
Ще раз повторюю - дуже схоже на москалів
Хоча у вас же є теорія, що харошіе русскіє також є?.
Все будет, но потом• 09 ноября в 00:18
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Пипец...это как? Что такое ответственность Вы понимаете? Уехать одной и поднять опу..для заработка, это не взять ответственность за жизнь подростка, 2 пенсионеров с болячками в другой стране с нуля в лагере.