AnnaOst• 08 ноября в 22:40

я починаю вважати найрозумнішими тих, хто виїхав за кордон ще у 2022-му

"Дивлячись на те, що відбувається в Україні, я починаю вважати найрозумнішими тих, хто виїхав за кордон ще у 2022-му"
Це почалося сьогодні на очі в одній з соц мереж. Я думаю що найрозумніші поїхали ще в нульових (90 не беру до уваги, бо більшість з нас були тоді дітьми). Ну в 2014, ну в 2019 була вже остання червона лінія. Там правда корона багатьох зупинила від виїзду
Сорі за клікбейтний заголовок.
А ще цікаво що думають ті, хто поїхав і повернувся. Повернувся не влітку 22, а пробувши за кордоном пару років
Тріль підпільний• 08 ноября в 23:40
Ответ для...аяприкольная
А якими ви вважаєте : розумними чи дурними тих, хто живе у своїй країні і ’сере’ свій уряд, свого президента, і тих, хто займається набором в оборонні сили ?
А хто цим займається і де? Лише політичні конкуренти в соцмережах, і боти на форумах. В реальному житті ви зустрічали таких людей? Я - ні.
Летюча помилка• 08 ноября в 23:40
Ответ дляBor bor
Смішно це читати, коли я виїхала місяць тому 😅
Та дійсно смішно, бо і через роки ви будете сюди лізти як і автор і інші типи розумні.
Підшукайте собі форум на новому місці, щоб там розказати, яка ви розумна
палка-копалка• 08 ноября в 23:40
Ответ дляНу що ви, мамо!
То есть вы себя считаете умнее всех остальных, кто не упер на пособие? То есть люди которые пробивают себе путь сами, живут за свой счёт, работают, а такие как вы и авторша рассказывают , что они глупы?
Где вы это читаете???
Я ответила на то, что на пособии ума не надо.
Надо, надо жить , работать и адаптироваться.
Если страна оказывает поддержку, то ума и сил не надо? Дальше все тоже пробивают свой путь сами . Хватит попускать своих же.
Летюча помилка• 08 ноября в 23:41
Ответ дляНевісточка ж
Вы сравниваете не сравнимое. Количество погибших от убийств и несчастного случая они никуда не делись, только наложились и плюс война
Что сравнивать ?
Я не сравниваю. Я констатирую факты. Абсолютно безопасности в мире нет нигде. Все эти дикие сирийцы и пакистанцы, которая теперь нью европейцы, немного безопаснее военных действий в Украине.
...аяприкольная• 08 ноября в 23:46
Ответ дляЛетюча помилка
Спасли? А что скажете о погибших за границей детях? Уехали от этого пиздеца, а там нашли другой пиздец. Для большинства пиздец - это выехать и скитаться, и бежать самоутверждаться на форум страны из которой уехал ’как умный’.
Що значить ’скитаться’?
Ви думаєте українські діти за кордоном живуть у паперових коробках під мостом? Якщо ми говоримо про західну Європу, то тут жорсткі вимоги до норм житла. Розмір житла розраховується як кожній дитині по спальні, плюс одна спальня для дорослих, плюс загальна вітальня.
Більшість українських сімей живе у двушках. І ці люди пишуть потім про ’скитаться’?
Летюча помилка• 08 ноября в 23:42
Ответ дляGoku5927
Справжня мета створення теми
Удалено администрацией...
Prervana• 08 ноября в 23:43
Ответ дляЩастя-здоровля
Так а причем здесь то что оттяпал совок, если все что восстанавливались за перечисленные вами ресурсы восстанавливались на не совковой части?
Я не вывезу лекцию про перераспределение финансов, выгоду США и прицельную заинтересованность в промышленности Германии того времени. Геополитика в 23.45 это пиндец, серьезно.
Напомню лишь, что у нас из интересного - буряки, подсолнечник и рапс
Bor bor• 08 ноября в 23:43
Ответ дляЛетюча помилка
Я себе розумною в даному випадку не вважаю
Розумні поїхали після виборів найвеличнішого. І ви мені не вказуйте, що мені робити
...аяприкольная• 08 ноября в 23:44
Ответ дляТріль підпільний
Лицемірство 120 рівня)
Відкривайте кожну першу тему на Порадниці і ’насолоджуйтеся’. То все ж таки: українці в Україні, що негативно висловлюються про уряд, президента, тцк - це розумні чи дурні ?
Невісточка ж• 08 ноября в 23:47
Ответ дляЛетюча помилка
Абсолютно нет. Неадекватов хватает, в Украине их немало
Только это уже не сирийцы и пакистанцы
А свои же своих. И это ещё страшнее
А вы знаете об этих случаях как резонанс, потому что они сравнительно редко происходят
А у нас, ну тот того побил, тот убил, то прирезал, тот пьяный сбил. Да ничего, война и больше помирает. Человеческая жизнь не ценится. Ценность упала в ноль
Более того, ещё и оправдают в суде, если деньги есть
автор AnnaOst • 08 ноября в 23:45
Ответ дляPrervana
Тааак, а рідко земельні метали куди вже утєклі?)
Совбез• 08 ноября в 23:45
Ответ дляЩастя-здоровля
Чего вы решили что в Германии, Польше или Британии, где люди к конце войны натурально сидели просто на руинах не было проблем с мостами и водопроводом?
Вы думаете что Киев будет сложнее восстанавливать чем Берлин, кривой был в руинах? Не думаю.
Там дали бабки безпроцентно і безвозвратно. План Маршала. В нас такого не буде
...аяприкольная• 08 ноября в 23:46
Ответ дляЛетюча помилка
Скількох сирійців ви знаєте особисто ?
Невісточка ж• 08 ноября в 23:46
Ответ дляPrervana
Я прочитала не буряки, а буряты 🥴
Таки поздно для геополитики
Prervana• 08 ноября в 23:47
Ответ дляAnnaOst
- Папа, нафига нам столько грибов, мы уже 10 корзин набрали
- Сынок, грибы собирают не для того, чтобы у тебя были, а чтобы у других не было
Летюча помилка• 08 ноября в 23:47
Ответ для...аяприкольная
Що значить ’скитаться’?
Не живе більшість українських сімей у двушках, у багатьох умови набагато кращі, навіть там де одна дитина. І діти з фінансового благополучних родин нікуди виїжджати не хотять.

Скітатися воно і є скітатися, у приймах на подачках, на пташиних правах, у розірваній родині. Батько і старші брати десь далеко. Ти там чужак. Скільки тут тем було про булінг у закордонних школах.
Ну може для вашого оточення у двушках з купою дітей, війна - це квиток у життя. Не знаю що там і де розраховується, але на всіх норм не хватить, особисто знаю родину з двома дівчатками матір´ю і батьком які живуть у однушці у Німеччині.
Ну що ви, мамо!• 08 ноября в 23:47
Ответ дляпалка-копалка
Где вы это читаете???
Так, так и есть. Для чего на пособии ум? Приехал, поселили, денег дали, накормили. Какие силы нужны на пособии?
Ум и силы нужны тем , кто без. Сам работает, сам за жильё платит, кто то и покупает, во все вникает. Сам язык учит, а не для галочки
автор AnnaOst • 08 ноября в 23:48
Ответ дляСовбез
Проблема навіть не в цьому. Нам за роки війни дали грошей в рази більше ніж той план маршала, це якщо порівнювати з усіма попровками на інфляцію. Тобто справа не в тому хто і скільки нам дасть
Люблю_смаколики• 08 ноября в 23:50
Ответ для...аяприкольная
Лицемірство 120 рівня)
теми, де населення незадоволене урядом, ви знайдете в будь-якій країні Європи.
Летюча помилка• 08 ноября в 23:48
Ответ дляBor bor
А у вас хто уповноважив розказувати хто тут розумний а хто ні? Як тільки на подачки приїжджаєте відразу вважаєте себе дуже розумними. То до розумних і ідіть- це ж логічно. Тільки ви там не треба.
Хачапууури• 08 ноября в 23:48
Ответ дляAnnaOst
Мій чоловік на половину етнічний поляк, в 2015 він міг виїхати до Польщі без проблем. Ну це до прикладу. Плюс трудова міграція існувала завжди. Легко це не було і не є
ну какая трудовая миграция, вы из какого сказочного королевства)?
я с 2000 года работала в международных компаниях, до войны - в представительстве со свободным английским, уехать по рабочей визе с двумя детьми за границу - шансов ноль было практически ))
Радуга-дуга• 08 ноября в 23:49
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 08 ноября в 23:49
Ответ дляНевісточка ж
Только это уже не сирийцы и пакистанцы
А свои же своих. И это ещё страшнее
Это где вы так жили, что там убивали каждый день до войны? Как вас само не убили, при такой-то вашей статистике? Хватит уже бред нести
Летюча помилка• 08 ноября в 23:50
Ответ для...аяприкольная
Скількох сирійців ви знаєте особисто ?
А навіщо мені їх знати? Я знаю статистику кримінальної хроніки.
автор AnnaOst • 08 ноября в 23:51
А взагалі хочеться подякувати адміністрації за функцію блок листа на форумі. Навіть на таку дражливу тему можна говорити. Ну майже
Джонсонюк• 08 ноября в 23:52
Автор , поїхала я в 2002. В Іспанію на заробітки . 15 років відпрацювала , дітей не бачила . Нікому ми там не потрібні .
...аяприкольная• 08 ноября в 23:52
Ответ дляЛетюча помилка

Ви ніколи не були у багатоповерховому будинку в Україні? :) Який відсоток в типовому будинку 1-к, 2-к, 3-к і 4-к?
До того ж площа 2-к квартири 40- 50 квадратів. На сім´ю з 4 осіб) Це якщо вони ще з бабусею не живуть разом )))
П.С. про Німеччину смішно, прям дуже. Це ще більший анекдот, ніж ’всі живуть у 4-к’. Вам ніхто не підпише контракт на таке житло, це протизаконно.
Невісточка ж• 08 ноября в 23:52
Ответ дляЛетюча помилка
Там, где и жила всю жизнь, не считая переезды и командировки
Киев.
Тріль підпільний• 08 ноября в 23:53
Ответ для...аяприкольная
Лицемірство 120 рівня)
В чому лицемірство? Я про це й пишу, що тут в кожній темі є група тих, хто робить загальну картинку настрою всіх українців. У вашому оточенні є ті, хто підтримують не український уряд, а політику кацапів? У мене таких нема. Це все відбувається тут і в інших мережах
Летюча помилка• 08 ноября в 23:58
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...