Меня не звали• 09 ноября в 09:19

Дівчата. Лазерна епіляція.Київ

Дівчата, підкажіть будь ласка , прошу. Ніколи не робила. В які центри записуватись ? Чи є різниця в апаратах? Пропонують дуже дешево. Тому дивно. Або порадьте куди
Бегущаяпо• 09 ноября в 10:24
Я ходила в Лазервіль, бо там не боляче
Забрала і не сказала• 09 ноября в 11:57
Вам потрібно в першу чергу вибирати не салон, а сам апарат, яким проводять процедуру. я для прикладу вибрала Deka moveo, дуже задоволена, не боляче зовсім, і результат чудовий. він є в багатьох салонах. Він не дешевий, можливо навіть і самий дорогий, але робила так: шукала салони, де є знижка 50 % чи інші на перше відвідування, і ходила в різні.
автор Меня не звали • 09 ноября в 15:00
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую
Yevhen_W• 12 ноября в 10:43
Я відвідую so beauty там 2 апарати moveo deka з якого починав, заразроблю на asclepion клініку рекомендую, але буває що потрапляєш не до свого майстра, просто на заміні інший майстер кожний робить по своєму