Пожарник• 10 ноября в 08:35
Як Румунія потрапила в ЄС?
Ваші припущення?
Менее Более• 10 ноября в 18:21
Ответ дляКнопус
Кореси)
Да, две полноценные частные украинские школы. Наша программа НУШ.
Тут нет субботних
Буду знати. Як Німеччина перенравиться, переїду в Румунію).
Кнопус• 10 ноября в 18:23
Ответ дляПожарник
В нас в транспорті місця для людей із інвалідністю теж є
У нас люди с инвалидностью ( на колясках) из подъезда выехать не могут. С бровки сьехать, в магазин заехать..
Замурмишка• 10 ноября в 18:29
Ответ дляПожарник
Ну все не так,старі обшарпані будинки ,памʼятники змахують на радянський стиль ,немає авдетичності ,як в інших країнах ЄС
Знаєте, їхала два місяці назад транзитом через Румунією і вона мене приємно здивувала - чиста і вилизана
Кнопус• 10 ноября в 18:29
Ответ дляМенее Более
В Румынии нет разного сброда, который едет на пособия. Это тоже плюс. Нет обязаловки ( школа, курсы), все живут за свой счёт. Очень лояльная страна. Машины не надо переоформлять, все ездят на своих номерах.. много плюсов
Пускаю бісики• 10 ноября в 18:32
Задавалась тим же питанням коли цього року проїжджала Румунію.
Є цьому пояснення, в чаті джіпіті))
Ms. Dolly• 10 ноября в 18:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
А постоянно разговоры о вступлении туда
главное говорить, что бы Вы мечтали что ’там будет рай’
PORKA• 10 ноября в 18:41
Ответ дляКнопус
В Украине воруют
То тоді там не крадуть і немає корупції
Нарешті дійшли чому їх взяли в ЄС
Пожарник
• 10 ноября в 19:07
Ответ дляКнопус
Де саме?
Пожарник
• 10 ноября в 19:08
Ответ дляКнопус
Так там ніхто і не платить ,щоб туди їхали за виплатою
Пожарник
• 10 ноября в 19:09
Ответ дляPORKA
То тоді там не крадуть і немає корупції
Нарешті дійшли чому їх взяли в ЄС
По зовнішньому вигляду країни здається,що якраз крадуть так не погано
Плету корзинки• 10 ноября в 19:14
Ответ дляПожарник
Мені обідно якось за Україну
Румунія не була колонією росії, і росія ніколи не вважала її своєю власністю, як нашу країну.
Менее Более• 10 ноября в 19:49
Ответ дляКнопус
Коли я обирала країну для еміграції, бачила в соцмережах, що румуни збирають як і українці гроші на лікування онкозахворювань. Як там з медстрахуванням?
Залізний занавіс• 10 ноября в 19:50
В теме про помощь пенсионерам, только я была за поднятие пенсий, в сейчас другой контингент ? Вообще не в тему это приплели.
Или вы считаете что в Ес берут от уровня пенсии? Нет. Там другие условия и коррупция это один из них. А то что румыния очень провинциальная это 100 проц.
Менее Более• 10 ноября в 19:53
Ответ дляПлету корзинки
Тим, хто вам фіолетові моржи ліпить.
Тому й голоду там не було. В ті роки Чернівецька область належала Румунії, і голоду вони не знали. Там жили батьки мого тата. А всього в 500 км, в Черкаській області батьки моєї мами ледь не вимерли в голодомор. Бо були під совєтами, трясьця їх матері
Кнопус• 10 ноября в 19:58
Ответ дляПожарник
Де саме?
Что где? В Киеве. Очень мало где адаптировано для инвалидов. Или сделано для галочки, а по факту не работает. Вы как будто не знаете
Кнопус• 10 ноября в 19:59
Ответ дляПожарник
Так и отлично!
Кнопус• 10 ноября в 20:06
Ответ дляМенее Более
Якщо ви працюєте легально — страхові внески страхування охорони здоров’я відраховує роботодавець.
Якщо ви не працюєте чи не належите до пільгової категорії — потрібно самостійно сплачувати внески, щоб бути застрахованим.
Є категорії, для яких страхування безкоштовне: діти до 18 років, студенти до певного віку, особи з певними пільгами.
Українці зі статусом тимчасового захисту (protecție temporară) у Румунії мають безкоштовний доступ до медичної допомоги, майже на тих самих умовах, що й громадяни країни
Пожарник
• 10 ноября в 20:23
Ответ дляКнопус
Так само ,як і в Румунії
Вірю, я повірив• 10 ноября в 20:59
Ответ дляПожарник
По столиці ,я б не сказала,що нам до них далеко ,чого в Києві немає наприклад ,що там є?
Дивне питання. А що в Берліні, Парижі, Братиславі, Варшаві і т..д. є, чого нема в Києві?
Довбо@бів на квадратний метр менше там ніж в Києві )))
Я киянка в третьому поколінні
Вірю, я повірив• 10 ноября в 21:15
Ответ дляПожарник
Де саме?
Мій сусід калясочник. Інвалідність на цій війні заробив. За рік у під´їзді досі пандус не зробили. Київ.
Хвець-тець• 10 ноября в 21:26
Ответ дляТебеОноНадось
Пішла почитала про Чаушеску... реально розстріляли, і його, і жінку, причому, після дуже швидкого суда... і по телебаченню ще показали
почитайте ще, що він зі своєю Еленою там творив, кошмар, такий собі сталін на мінімалках (в сенсі, грошей і ресурсів менше, а гонору ого-го).
Хвець-тець• 10 ноября в 21:27
Ответ дляАтятя_тётя
Манкуртам цього не зрозуміти.
подивіться/послухайте плівки Міндіча сьогоднішні. от тому і не беруть в ЄС.
Хвець-тець• 10 ноября в 21:29
Ответ дляLizavel
Какая в Румынии минимальная зарплата?
на руки чистими 1600 лей, бруто щось 2800+/-
куркулиха• 10 ноября в 21:39
Ответ дляХвець-тець
Спасибо)
аромат Жука• 10 ноября в 21:39
Ответ дляХвець-тець
Нетто 2574.
Сизоока бестія• 10 ноября в 21:45
Всё отлично с Румынией, Украине и Молдове до неё ещё ползти и ползти. Инфраструктура хорошая, дороги ровненькие, жилфонд качественный. На контрасте с Англией просто песня! Жили в Сибиу тоже всё нравилось, но в Бухаресте с работой лучше
Кнопус• 10 ноября в 21:57
Ответ дляВірю, я повірив
Автор в іншої реальності.. я на Лесном жила последние 13 лет.. ничего нет .. даже если автобус к остановке подьезжает, он в метре от бровки.. никого не волнует как коляска заедет…
В Румынии, водитель выходит и помогает заехать, откидывается специальная подножка для въезда.. и так же выезжает человек на нужной остановке..
В первую очередь отношение к людям ..
Пожарник
• 10 ноября в 21:58
Ответ дляСизоока бестія
А чого із цього немає в Україні?