Пожарник• 10 ноября 2025
Як Румунія потрапила в ЄС?
Ваші припущення?
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Дивне питання. А що в Берліні, Парижі, Братиславі, Варшаві і т..д. є, чого нема в Києві?
Довбо@бів на квадратний метр менше там ніж в Києві )))
Я киянка в третьому поколінні
Ну ви зрівняли дійсно ЄС із Румунією
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Мій сусід калясочник. Інвалідність на цій війні заробив. За рік у під´їзді досі пандус не зробили. Київ.
А в Румунії в кожному підʼїзді є пандуси?
Особисто перевіряли?
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Автор в іншої реальності.. я на Лесном жила последние 13 лет.. ничего нет .. даже если автобус к остановке подьезжает, он в метре от бровки.. никого не волнует как коляска заедет…
В Румынии, водитель выходит и помогает заехать, откидывается специальная подножка для въезда.. и так же выезжает человек на нужной остановке..
В первую очередь отношение к людям ..
Коли ви останній раз жили в Україні?
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Нет, в Румынии лучше намного
Чим?
В нас так само водій має вийти із автобуса ,щоб допомогти
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Коли ви останній раз жили в Україні?
В Украине не была три года. До этого жила 40 лет. Не думаю, что изменилось что-то в лучшую сторону. Особенно сейчас
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
В первую очередь отношение к людям ..
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Чим?
Не смешите.. має вийти.. ніхто не виходить, всім пофіг. В Україні взагалі ті інваліди найбільш страждають..
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Что где? В Киеве. Очень мало где адаптировано для инвалидов. Или сделано для галочки, а по факту не работает. Вы как будто не знаете
Ну так дуже багато людей покалічено через війну ,але все для інвалідів зроблено саме в Румунії і більше нігде,і ви особисто перевіряли ,що не працює три роки не живучи тут
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Особисто це бачили???
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Я с детской коляской не везде могла заехать. Вы мне про инвалидов сказки рассказываете.
Да, я почувствовала разницу в отношении к людям
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
То ви при янику не могли ,зараз всюди можна ,в підземних переходах спуски є давно
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Особисто це бачили???
Лично на себе прочувствовала. Мама покойная в коляске была
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
І куди ви заїхати не могли?
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Яныка нет с 14 года, вы о чем вообще? Я при зелени жила
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
В нас всюди є ліфти,в автобусах є підйоми,до супермаркетів та аптек теж є пандуси і це давно вже
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
І куди ви заїхати не могли?
Некуда вообще. Вывезти маму погулять, это 3 человека помогали вынести
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
А далі куди заїхати не могли то?
До кожного супермаркету та аптеки в нас пандуси
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Особисто перевіряли?
Да, в Румынии везде пандусы. Такой стандарт
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Не бачила
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
А далі куди заїхати не могли то?
Не врите так откровенно
Пожарник
• 10 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Де пандуси та ліфти про які ви говорите тут вже скільки повідомлень?
В нас і то є в таких місцях ліфти
Хвець-тець• 10 ноября 2025
Ответ дляаромат Жука
Нетто 2574.
значить трошки прибрехали мені в менший бік) Не погано, насправді
Залізна тьотя• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
Особисто перевіряли?
Не в каждом доме, есть старые дома. А всё что новостной, да, там в каждом подъезде пандус уже.
Кнопус• 10 ноября 2025
Ответ дляПожарник
А в чому брехня?
В Україні люди виживають. Ціни не відповідають зарплатам. Найнижча соціальна підтримка, не діють закони, немає європейського стандарту життя, немає інфраструктури Як така країна може потрапити в ЄС? Навіщо собі брехати?
Ms. Откровенность• 11 ноября 2025
Ответ дляКнопус
Абсолютно во всём.
Экономика, уровень жизни, средняя зарплата , инфраструктура, социальная поддержка.. Румыния значительно обогнала Украину
Но у них маникюр дорогой и нет дии, и меньше богатых людей. У всех своих минусы и плюсы