Все знаю від і до• 10 ноября 2025
Це низький дохід?
Дохід за місяць з роботою та підробітком вийшов 40 тис. (Жінка, 26 років, місто Чернівці).
Як думаєте, це низький дохід з урахуванням цін?
Без Баяна• 10 ноября 2025
Низький, нормальний чи високий жінка визначає сама, спираючись на свої дійсні та бажані витрати. І так, авторе, ніхто не платить за вік і за стать
кнопкодав• 10 ноября 2025
Харе тролить
На 40к на периферии коей является черновцы шиковать можно
пу_пугренчик• 10 ноября 2025
Ответ длякнопкодав
Харе тролить
Да ну, тут цены на аренду космос и в целом город дорогой. Автор, зависит от того, кем вы работаете , сколько уделяете время работе и насколько устаете
Все знаю від і до
• 10 ноября 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Регіональний менеджер, працюю багато + часті відрядження.
Настасья Пицун• 10 ноября 2025
Я б сказала середній, не розженешся у витратах, але базу спокійно можна закрити і на відпочинок відкласти
пу_пугренчик• 10 ноября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Для мене відрядження (якщо оплачувані й не в Кельменці тощо) були б плюсом. А взагалі дохід невисокий , але багато хто в Чернівцях би вам позаздрив
сказочное_Бали• 10 ноября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Регіональний менеджер чого?
Як для обсягу роботи моїх регіональнихм менеджеров, то кінцевий дохід 40 000 - це мало. І мої менеджери не підробляють на стороні.
Але, ми не знаємо ваші kpi. Їх прийдеться вигадати, або тема буде ні про що. Чи вона і мала бути ні про що?
Все знаю від і до
• 10 ноября 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Для мене теж плюс, вони до Львова та Києва кілька разів на місяць. Але чоловіку трохи не подобається
ПуГоФФка• 10 ноября 2025
Ответ длякнопкодав
Харе тролить
Центровий Київ на звʼязку ?
Все знаю від і до
• 10 ноября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Регіональний менеджер чого?
З продажу сільськогосподарської техніки
Для мене дохід теж не великий, але в Чернівцях дуже низька зп загалом
Все знаю від і до
• 10 ноября 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ким працюєте і підпрацьовуєте?
Регіональний менеджер +копірайтером підробляю
сказочное_Бали• 10 ноября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
З продажу сільськогосподарської техніки
А до чого тут локація офісу? Він може бути в Чернівцях, Горишніх Плавнях або Смілі. Зарплати регіональних менеджерів від цього не залежать.
Видна міленіалка• 10 ноября 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Це не низький дохід, але й не високий
Дама с заначкой• 10 ноября 2025
Цікаво, хто платить 40тис в місяць людям, що задають такі питання?
сладкий_ноябрь• 10 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ха-ха
Це перше про що я подумала
Айболитная• 10 ноября 2025
Ответ дляБез Баяна
Або попередню освіту, яка немає відношення до професії за якою працюєш реально. Мені знайома обурювалась , яка має освіту викладача, але працює менеджером з продажу- чому це її колеги без вищої освіти отримують стільки ж, як і вона. На питання яке твоя освіта має відношення до тієї роботи що ти зараз виконуєш, так і не відповіла.
Лгин• 10 ноября 2025
Ответ дляАйболитная
А якщо ще й золота медаааль, то взагалі.
Раніше освіта мала значення, коли людина йшла на підвищення. Знаю точно, бо в компанії, в якій працювала 40-річні мужчини йшли вчитися в будь-який універ, щоб мати ВО
Лгин• 10 ноября 2025
Авторе, стосовно вашого питання, то є знайомі, які працюють регіональними менеджерами, то в них зарплата вища, але в них дуже багато підлеглих і це міжнародні компанії