Шкварочка• 10 ноября в 14:16

Страхування від Привату- захист на кожен день

Три роки підключене страхування - захист на кожен день( Княжа). Особливо на нього і не розраховувала, все думала відключити. А тут раптом - травмування, розрив звязок голеностопа .
Коли лікар видав заключення- в елекронній формі заявила про нещасний випадок, і додала справку лікаря. На наступний день прийшла відмова. Дозвонитися нереально по наданному номеру.
Потім через довгий час спілкування з ботами вдалося звязати з живим консультантом , який сказав- якщо немає перелома, то це не страховий випадок.
Місяць обмежень у русі, покупка двух ортезів, ліки, процедури- це виявляється не відноситься до страх випадку і не є підставою для компенсації. Ось так.
Я розумію, що як там кажуть, дешева рибка, але ....
Не служанка• 10 ноября в 14:20
У меня тоже самое было. Перелом мизинца, оплатили, вывих на руке нет.
Астановитесь• 10 ноября в 14:30
в договорі чітко повинно бути прописано, що по вашій програмі оплачується, перечитайте. якщо перелом, то оплачують перелом і ліки на нього, а не вивихи чи звязки
культУра• 10 ноября в 14:34
Мала дуже схожий випадок у доньки - не підпадає під відшкодування. Це дешеве страхування, яке покриває дуже обмежений перелік
Бавовнятко• 10 ноября в 14:40
Аналогично у ребенка, травма в школе, гемартроз колена, неделя постельного режима и 1,5 месяца на костылях в ортезе. Тоже не страховой случай
Лялька в колисці• 10 ноября в 15:47
Читайте условия страховки, там все очень подробно расписано - не все болезни и травмы считают страховым случаем