Из Виа-гры• 22 октября в 07:57
Вже збираєте дітей до школи? Чи поки чекаєте відбою а потім через годину в школу
жар-птица Нюра• 22 октября в 07:59
Виключила будильник. Хай спить.
Після відбою буду будити.
Ми сьогодні на роботі також онлайн.
Після відбою буду будити.
Ми сьогодні на роботі також онлайн.
Святатабожа• 22 октября в 08:02
Бужу, собираемся и ждём отбоя. Так получается что всегда почему-то отбой дают до начала уроков.
Белоснежко• 22 октября в 08:08
Ответ дляЄдина Країна
ждем отбоя и в школу, Кременчуг
Кременчуг. Мы онлайн. В школе холодно.
З горіха зерня• 22 октября в 08:12
Еле пережили ночь, только спать ложимся. Я - выходная сегодня и ребёнок пусть тоже отдыхает. Ничего той школе не сделается. Здоровье дороже
Грибной_Дождик• 22 октября в 08:16
Ответ дляиз желе я
У нас ещё и каникулы отменили 😔
Зимові будуть довгі
Болтушка Му• 22 октября в 08:21
Не підуть, спочатку відбій і спатки, все одно знання тільки від репетиторів.
Бува і таке• 22 октября в 08:31
Ответ дляжар-птица Нюра
Виключила будильник. Хай спить.
Після відбою буду будити.
Ми сьогодні на роботі також онлайн.
Після відбою буду будити.
Ми сьогодні на роботі також онлайн.
І я розбужу після відбою. Школа недалеко
МадамОхмури• 22 октября в 08:39
Вчителька, збираюсь перебіжками між бабахами - вмилась, ось чепурюся в коридорі за двома стінками, бо не маю права бути негарною навіть за таких обставин. Ще й посмішку начепити на себе. Так, початок уроків за годину після відбою, але мені якраз годину їхати) Тому з відбоєм маю зразу вийти з дому.
Нога на ногу• 22 октября в 08:40
Директор школи написав, щоб до відбою і діти, і дорослі не виходили.
Я своїх тільки вклала спати десь о 7, не будитиму.
Відбою ще немає, у обох за розкладом по 6 уроків сьогодні.
Вельми шановна• 22 октября в 08:54
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Уже в пути. Сегодня контрольная
Встигли?
интайм_не_предлагать• 22 октября в 09:03
Ответ дляВельми шановна
Встигли?
Да, но сразу в убежище. Там и писали, кстати не было только трое детей, но они с левого берега ездят. Война войной, но жизнь продолжается.
АфродитаПетровна• 22 октября в 09:12
В нас з 7.30 черговий адміністратор в школі, вчителі до 7.45 повинні бути у сховищі з дітьми. Приходить багато , бо поряд об´єкт, а сховищ інших поряд мало