Глас_Народа• Изменено 10 ноября в 23:13
Переоцінка ситуації
Зустрічаюся з чоловіком більше 1.5 року. Все тороче про життя разом. Хоче , щоб приїздила у кожну суботу ічи неділю. Якщо чесно, так замахалася з цією їздою. Тиждень працюю. На вихідних треба піти продукти закупити, щось приготувати щоб серед тижня після роботи не стояти. Ще маю підлітка, тобто не одна. Ще з цим світлом. Треба встигнути все. В суботу як сайгак . Приходить неділя-треба їхати на інший кінець міста. Увечері назад. Як і не було вихідних. Задовбує оця їзда. Ось в цю неділю дощ і мряка була . Лиш лежати і якийсь фільм дивитись...Сказала, не поїду нікуди,втомилася. В суботу була у лікаря жіночого. Записалась, пішла. Зробила узі. Тадааамм. Поліп і міома.поліп точно треба видаляти. Настрою ноль.2 лікаря кажуть що треба видаляти Дали контакти хірурга. І ось -я лишилась наодинці зі своєю проблемою. Сьогодні увечері розмовляли з ним. Про мої справи він згадав лиш як порозказував про свої комунальні і т.д. мене геть ніхто не спитав- чи маю я гроші робити операцію, чи знайшла я лікаря...і я собі думаю -стоп. Їзда скінчилася. Про заміжжя і слухати нічого не хочу. І слава богу що я не вийшла заміж.
Аноним_Русалка• 10 ноября в 23:33
Ответ дляГлас_Народа
В киеве в частной 25. В гос 6-7 тыс.
В гос. не хотите делать? Операция не сложная на самом деле. Анализы самой нужно будет сдать и ЭКГ.
ТебеОноНадось• 10 ноября в 23:33
Ответ дляГлас_Народа
Так он пока приедет- 4 часа дня будет. Он спит до 12. А пока соберется.
А какая поддержка к врачу? За всех врачей я плачу или стразовая. Он и не предлагает и не предлагал. Нафиг он твм нужен?
Ну вот он живёт как ему нравится. А Вы же тоже можете устанавливать свои правила. Зачем Вы соглашаетесь на эту ходьбу по магазинам? Сказали бы ’Я домой продукты уже закупила, больше продуктовым шопингом заниматься не планировала. Заказывай доставку роллов’
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:34
Ответ дляПрипоРошенная
Ой, це нікуди не годиться( Запрошуйте до себе хоч і в 4 години, з вином, замовите щось поїсти. Секс і спатки, а він хай їде собі куди хоче)
Так отож. Для мене це не відпочинок. Якась робота з їздою. Уявіть , що вам щонеділі кудись треба їхати. В обід, в 12-13.00 туди і у 20.00 назад
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 23:34
Дуже добре що відбулася така переоцінка.
То ви ще довго терпіли.
ТебеОноНадось• 10 ноября в 23:35
Ответ дляПрипоРошенная
Ну і нафік він їй вдома? Де ще й дитина підліток? Щоб що? Доставку їжі ЙОМУ замовити?
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:35
Ответ дляТебеОноНадось
Жодного разу нічого не замовив. Сам лиш готує. Зоча 2 чи 3 р були шашлики з шашличного кіоску
ПрипоРошенная• 10 ноября в 23:35
Ответ дляЯкось так і живу
я навіть тут зустрічала багато тем обговорення гістероскопіі. Подивіться архів якщо захочете. Та і тут у темі дівчата пишуть що все норм. Як вас підтримати? Розкажу що знаю.
Перед гістеро- я ще здавала аналізи крові , у клініці. І плюс була бесіда коротка з анестезіологом. Тобто підготовка і для лікаря також, і для пацієнта. А не одразу з вулиці - на операційний стіл (шучу).
Коли Ви розказуєте, вже не так страшно, а сама як думаю про це, руки пітніють. Де Ви робили? Можете порадити?
Якось так і живу• 10 ноября в 23:36
Ответ дляГлас_Народа
Зараз на тиждень взяла відпустку. Нвіть йому не кажу-бо зараз скаже приїжлжай. А я нікуди не хочу їхати.
Це чудово. Сподіваюсь ви зможете подбати про себе і приділити собі увагу, наскільки це можливо.
ТебеОноНадось• 10 ноября в 23:36
Ответ дляГлас_Народа
То скажіть хай готує до вашого приїзду.
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:36
Ответ дляПрипоРошенная
Дуже дякую, я 5 років не можу наважитись через той наркоз, боюсь дуже.
Наркоз це не страшно. Я вже мала операцію на спині. Все норм
Забрызжу ядом• 10 ноября в 23:39
Мне делали эту операцию и у меня неврологические проблемы поэтому мне пришлось обследоваться перед операцией у невролога
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
По поводу мужчины… Вы его сильно разбаловали. Возможно он даже и неплохой. Он может быть в полной уверенности, что вам именно так комфортно. Приезжать к нему. И по поводу операции вы и тут по тексту между строк даете понять, что он вам там в больнице и с врачами вообще не нужен.
Я бы на вашем месте сказала «дорогой, операция у меня небольшая, но я немного переживаю. Мне бы хотелось немного поддержки от тебя и просто эмоциональной и финансовой тоже. И ещё я хочу чтобы ты мне помогал в хозяйственных делах например раз в две недели (с закупками продуктов…)»
Короче скажите все словами через рот. А там будет понятно как он себя поведет
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
Наивная Хо• 10 ноября в 23:37
Ответ дляГлас_Народа
Я вам зараз розкажу як ми відпочиваємо)) приїжджаю десь у 14.00.сердиться що пізно. Йдемо у магазин, у нього вічно пусто. Починається скуповування продуктів. Потім можемо пройтись прогулятись. Далі він щось готує і я допомагаю. Інтим. І в 20.00 вже треба їхати додому.на інший кінець міста. Ось такий відпочинок. Замахалася
А развлечения в этом списке где? Его затраты это купить еды которую он сам же и съест? Ну так себе ухажер
Аноним_Русалка• 10 ноября в 23:38
Ответ дляПрипоРошенная
Давайте я вас також підтримаю, щоб Ви не боялись. Назва операції трішки страшна, а сама операція зовсім ні. Не бійтеся і не переживайте. В той же день після операції підете дому своїми ногами.
Экспертиза• 10 ноября в 23:40
Ответ дляГлас_Народа
Та не сильно оно мне и надо было. Я с этой ездой уставала больше чем того удовольствия.
А сколько вам? Замуж или ещё ребёнка не планируете?
Язикувата Хвеська• 10 ноября в 23:41
У меня есть ребёнок 12 лет.
Представила. Неее. Я б не ездила. Мне было бы лень. Как вариант если есть настроение, пусть заезжает на своей машине, кафе, ресторан, прогулка, отель. А так нет. Много чести.
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:41
Ответ дляНаивная Хо
А їх нема. На початку ще були. А тепер крім його дому ніяких розваг. З дитиною зодимо самі в кіно.в театр.
Экспертиза• 10 ноября в 23:42
Ответ дляВільнаНазавжди
Я столько же платила
Это всё частные клиники? А как это в гос происходит?
ПрипоРошенная• 10 ноября в 23:42
Ответ дляАноним_Русалка
Мені пощастило сюди зайти цього вечора, так мене підтримали! Дякую
Якщо до ранку не зникне відвага, запишуся на операцію, та й забуду про неї через день!
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:43
Ответ дляЗабрызжу ядом
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
Благодарю.
Язикувата Хвеська• 10 ноября в 23:43
Ответ дляГлас_Народа
Хитрое создание.
Наивная Хо• 10 ноября в 23:44
Ответ дляГлас_Народа
Я думаю вам эта болезнь нужна не просто так. А чтобы увидеть то что раньше не замечали.
У него плохо с деньгами? Почему нет никаких развлечений?
Язикувата Хвеська• 10 ноября в 23:44
Ответ дляЗабрызжу ядом
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
Всё прошло хорошо
Не волнуйтесь!
Я знаю что он ответит ’вот! Вы все женщины такие!!!’
ВільнаНазавжди• 10 ноября в 23:45
Ответ дляЭкспертиза
Я в частной делала. Про гос не знаю.
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:46
Ответ дляНаивная Хо
Та якось не дуже. Стосовно допомоги чи поларунків-то допомоги фінансової нема. І подарунків крім свят теж
Наивная Хо• 10 ноября в 23:46
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так мужику офигенно. Барышня приехала сама, помогла купить еды, приготовить, потрахался- и досвидос. Ни тебе забот ни хлопот. А что проблема теперь с писькой? Ну давай родная решай сама. А ко мне приезжай здоровая.
Глас_Народа
• 10 ноября в 23:47
Ответ дляЯзикувата Хвеська
У меня есть ребёнок 12 лет.
Ну и я. Меня уже трясет от этой езды. Был момент когда его хотели отправить в командировку. И первая моя мысль -слава богу, хоть ездить никуда не буду
Аноним_Русалка• 10 ноября в 23:48
Ответ дляПрипоРошенная
Раджу не затягувати. Поліпи не такі вже й не небезпечні насправлі, якщо вчасно не позбутися їх. Тож швидше записуйтесь і видаляйте їх.
Наивная Хо• 10 ноября в 23:51
Ответ дляГлас_Народа
А что случится если вы скажете, извини сегодня я устала. Хочешь увидиться- организуй интересный отдых. Что тогда?
Ответ дляГлас_Народа
Так зачем вам эти отношения ? Словно по привычке и так надо , или на ваших условиях как вам удобно или никак
Якось так і живу• 10 ноября в 23:57
Ответ дляПрипоРошенная
я навіть для вас
, по темному, бо без світла, тільки шо свою виписку знайшла. Лікар- там написано, саме його раджу, а в клініках він тоді у декількох працював, у різні дні. Я довірилась йому, по рекомендації свого гінеколога, і інших не шукала. Але, як дівчата тут кажуть, є гарні лікарі і інші. І дешевше. Операція нескладна, нестрашна, як наважитесь - впевнена шо у вас буде все рівно і спокійно.