Порадьте будь ласка хорошого ветеринара в Києві, бажано який спеціалізується на брахіцефалах (мопси, бульдоги і т.д)
Мастер Класс• 11 ноября 2025
Маю котика старенького з хронічними захворюваннями вже. Мушу зізнатися, що величезна кількість ветеринарів в Києві вже відсутня(( Раніше мали перевірених лікарів. Зараз вимушені обслуговуватися в Зоолюксі на Дмитрівській. Дорого, але що поробиш(
КохайтесьЧорнобровi• 11 ноября 2025
Ответ дляМастер Класс
Дорого? Там актуальнее другое слово. Неделю лечения котенка 30 000
katya-lucky• 11 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Может я Вас удивлю, но Зоолюкс не самая дорогая клиника в Киеве.
И да, круглосуточная реанимация со штатом сотрудников тоже не может стоить тысячу гривен в сутки.