Кукарачка• Изменено 11 ноября в 14:47

Є знайома сімейна терапевтка. Розкажу про неї

Умовна непогана знайома, зустрічаємось майже кожен місяць. Десь 5 років досвіду в лікарнях
Людей ненавидить, всі жирні, тупі, хворі, кончені
Я їм нічого не зобовʼязана
Якщо буду виписувати багато лікарняних - можуть змусити виплати компенсацію компанії де працює клієнт, за всі виписані аналізи НСЗУ звіти. Чоловіку своєму виписує направо і наліво все що треба і не треба, а от друзям - ні, то вже мене засудить можуть, тільки по показам, а у вас не має показів, то і не треба
В неї 1600 чи 1700 декларацій і зрозуміло всі в чергу, лікарняні заднім не виписують, що хтось захворів її не хвилює, їх проблеми, всі в чергу, онлайн не відповідаю.
Людині ще немає 30 років, а вже повне вигорання, антидепрессанти і істерики від пацієнтів
Анонім Секретар• 11 ноября в 15:21
Ответ дляФуліганка
в мене теж є знайома сімейна терапевтка.
але є відмінність - вона гомеопат.
клієнти по всьому світу.
працює 24/7, можу звернутися за будь якою порадою.
сама показуюсь 3-4 рази на рік максимум.
Людина за багато багато років обожнює людей , обожнює свою роботу, завжди усміхнена, позитивна. завжди намагається максимально допомогти.
Завдяки їй син подолав кашлюк (коклюш) дуже швидко.
щиро бажаю, щоб в кожного був такий лікар як в мене)))
лікар гомеопат – це вже стоп-слово. Далі можна не розбиратися.
Космонавт - плоскоземельник ще має бути в тій компанії
На границе• 11 ноября в 15:23
Ответ дляКукарачка
Якщо їх більше ніж 3 на рік виникає багато питань, можуть в суд подати, перевірити інформацію, дивлячись від посади
У кого возникает много вопросов ? Кто подаст в суд ?
годовасик• 11 ноября в 15:28
На специальности, которые требуют работу с людьми, наверное, нужен дополнительно какой-то спец. отбор. Типа тестирования у психолога .
Я вот четко понимала при поступлении, что врач/учитель и т.п. точно не для меня: общаться с людьми не люблю. А кто-то поступает и учится, потому что: родители сказали/престижно/ династия/ в другое место не поступлю и т.п..
У меня есть знакомый педиатр от бога Поступал очень осознанно, хотел помогать людям. Может не только диагноз поставить, но и успокоить ребенка и родителей . К нему очередь на запись по декларации. И онлайн всегда ответит. И даже на дом после работы подъедет, если считает, что ситуация того требует. Возраст 55+. Выгорания нет.
Бриджит_Фрикандо• 11 ноября в 15:37
О, прям як про мою лікарку, вона ще й завідувачка амбулаторією. У мене таке враження, що ій доплачують за невидані направлення. Навіть екг елемантарне ’нє положено’.
Фуліганка• 11 ноября в 15:39
Ответ дляМрію про пончик
Як би я була гомеопатом, то теж би всім усміхалась. Мені ж цю фігню треба людям впарити. З унилим таблом таке не впариш.
кожному своє. вам подобається традиційна медицина - будь ласка.
Фуліганка• 11 ноября в 15:40
Ответ дляАнонім Секретар
для мене отакі лікарі - це вже стоп. бо до них ходити, що мертвому припарки. однаково не допомагають, все на ’відчепись’ роблять.
Котогосподиня• 11 ноября в 15:52
Ответ дляАнонім Секретар
ну. у нас дірка в бюджеті, активно перевіряють і штрафують лікарів. Десь гордо звітували. що отн виявили. що лікар був у відпустці а оформлював електронні історії хвороб - оштрафували. А то фігня, що та система лагає (робили ж її якісь сумнівні фірмочки), світло вибиває, тому людина, скоріш за все, змушена була у свій вільний час підганяти хвости по роботі.
От ха таке штрафують а за вкрадені мільярли на захисті електростанцій - все не так однозначно, хай причетні міністри продовжують працювати про міндіча не згадуємо, бо то свої
Щось не сходиться з описом лікаря автора
Котогосподиня• 11 ноября в 15:55
Ответ дляНа границе
Тут вже двоє пишуть, що хтось. Аж цікаво. Працювала в гос.структурах і в приватній, то ніде не ліз ніхто на лікаря до суду з довідками та штрафами. Але технічно цікаво
Анонім Секретар• 11 ноября в 15:55
Ответ дляКотогосподиня
ну, я не знаю, чи знайома в автора щось чула і не до кінця розібрадася. чи автор то слухала за келихом просеко...
Аде лікарів справді перевіряють, я якось з цікавості пару кейсів почитала, про які браво звітували що от викрили. Зрозуміла. що моя психіка не готова цей треш сприймат, закрила. пораділа. що не пішла в мед свого часу
Котогосподиня• 11 ноября в 16:03
Ответ дляАнонім Секретар
Мова про реально тих, хто потребує лікарняного. В садочок вихователь з температурою і діареєю- мрія роботодавця.
Анонім Секретар• 11 ноября в 16:11
Ответ дляКотогосподиня
та ніхто не забороня
є такі лікарняні. скоріш за все або та знайома щось н так зрозуміла. або автор слухала.
Але так. часом прилітає сімейникам перевірка і штрафи за надто тривалі лікарняні чи за помилки в оформленні. У рідних специфічна хвороба. ось тривалий треба було декілька разів продовжувати, то система відхиляла на додаткову перевірку. Але зрештою таки оформили, тому трохи в курсі. що не так воно легко і є нюанси
автор Кукарачка • 11 ноября в 16:22
Ответ дляФуліганка
ви готові до лікування без ліків ? розумієте що таке гомеопатія? це не чарівна пігулка, це підбір препаратів, це робота над собою (в плані вживання комбінацій гомеоптичних препаратів щодня, роками)
?
Я можу собі уявити і навіть думати, що гомеопатія працює, але чому ще жодні дослідження цього не довели?
SnowMaiden• 11 ноября в 18:00
У меня с прошлого года новый семейный врач, молодой человек 2 метра красоты, отличный! Мне его вместо предыдущей карьеристки, ушедшей с головой в админ работу, подогнала начмед амбулатории. Я очень довольна, все на компьютере, всё знает, как выписать бесплатно по нсзу, медсестра при нём пожилая, уже и она все по телефону выписывает, если надо, рецепты, справки и тд. Доктор очень хорошо читает анализы, советует узких специалистов, если надо, все в обычной поликлинике на районе . Видимо, учился не за сало
Фуліганка• 11 ноября в 19:17
Ответ дляКукарачка
тоді не можете.
кожному - своє. вам допомагають традиційні лікарі - чудово. мені - ні.
E-n-t-o-n-i• 11 ноября в 23:38
Ответ дляФуліганка
?
Так, я знаю що таке гомеопатія.
Звичайна медицина не працює.
Шукаю альтернативу.
Серед гомеопатів як і серед психологів дуже багато недороблених, недовчених. Які в цих сферах виключно через гарні заробітки.
Але є профі.
От я і шукаю таку людину
Фуліганка• 12 ноября в 11:03
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Так, я знаю що таке гомеопатія.
Звичайна медицина не працює.
Шукаю альтернативу.
Але є профі.
От я і шукаю таку людину
Катерина Цвєткова, не можу дати особистий номер.
шукайте в мережі. думаю, що легко вийдете на її помічників
E-n-t-o-n-i• 12 ноября в 13:14
Ответ дляФуліганка
Дякую. Пошукаю