Метелик• 11 ноября в 19:13

Чоловік розбещував та зґвалтував малолітню дівчинку

Мешканцю Золотоніського району, Черкаська область, повідомили про підозру у зґвалтуванні та розбещенні малолітньої, а також розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру.
Чоловік з Черкащини постане перед чудом через дії сексуального характеру стосовно 13-річної дівчинки.

За інформацією обласної прокуратури, збоченець примушував малолітню до участі у створенні дитячої порнографії, а також вчиняв інтелектуальне розбещення дівчинки, демонструючи їй відео для дорослих.

Нині педофілу, якому інкриміновано ч. 4 ст. 152 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

❗️За частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України, покарання становить позбавлення волі на строк від десяти до п´ятнадцяти років. Цей вид покарання застосовується, якщо злочин вчинено щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди.

Україною останнім шириться справжня хвиля справ про сенсуальне насилля над дітьми:

на Львівщині чоловік зґвалтував свого малолітнього сина,
на Вінниччині постане перед судом 45-річний місцевий мешканець, який зґвалтував десятирічну дитину,
а у Полтаві взагалі стався нелюдський акт сексуальної наруги: чоловік зґвалтував неповнолітнього хлопчика з інвалідністю.
охоронця однієї зі шкіл у Полтаві звинувачують у сексуальному контакті з 14-річною ученицею. Заяву на педофіла до поліції подав батько неповнолітньої,
на Львівщині у період з 2019 по 2023 роки в одному з населених пунктів Шептицького району місцевий мешканець неодноразово розбещував свою малолітню двоюрідну сестру, ґвалтуючи дитину,
на Харківщині вітчим два роки розбещував десятирічну дівчинку, поки її мати заробляла на хліб. Педофілу загрожує максимальне покарання за содіяне,
колишній педагог з Київщини постане перед судом за звинуваченням у сексуальному насильстві над трьома учнями та виготовленні дитячої порнографії,
охоронця однієї зі шкіл у Полтаві звинувачують у сексуальному контакті з 14-річною ученицею. Заяву на педофіла до поліції подав батько неповнолітньої.
Зяблик протестант• 11 ноября в 19:46
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Навіщо тягнути сюди цю чорнуху???? Типу хтось не в курсі що існують збоченці і ґвалтівники, психи? Чи що? ЧИ це якимось дивом врятує дитину? ЧИ мало трешака навколо щоб ще це мусолити
Вы название не видите? Зачем заходить в темы которые вас раздражают?
Я б такое не носила, но продаю• 11 ноября в 19:46
Ответ дляЗяблик протестант
Щоб висловити свою думку що такі теми не потрібні
автор Метелик • 11 ноября в 19:47
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Это называется спам и флуд
Я б такое не носила, но продаю• 11 ноября в 19:47
Ответ дляМетелик
Это называется спам и флуд
Ні.
Карма хамелеона• 11 ноября в 20:17
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Кончені, задовбали цими новинами
Це називається психологічний терор. Це жителі боліт , так працюють на другому фронті, добиваючи і так розхитану психіку українців.
Це не просто копіпаст, це системний, продуманий терор
І на жаль їх ніхто не блокує. І вони продовжують добивати українців
Любовь Калистратовна• 11 ноября в 22:03
Ответ дляКарма хамелеона
Вот нажаль, але чому це інше питання.
Я гадаю, воно тимчасове. Бо вже перебор
автор Метелик • 12 ноября в 07:23
Ответ дляКарма хамелеона
Ну да ну нуда
они же убивают в Украине насилуют и тут же набегают их журнашлюхи и выкидывают все в сеть
вы правы