Робот Вертер• 12 ноября в 02:05
Вже як пів години повинні дати світло…
Але його немає
Хоч сірники вставляти в очі
Треба на ранок попрати та висушити куртку, поставити посудомийку. Як виключити то одразу, а включають с затримками…
Зла не вистачає ще з цими поборами і не побудовою захисту електростанцій
Хоч сірники вставляти в очі
жижифреймут• 12 ноября в 10:32
Ответ дляОливьЕЖечка
Да реально конечно, надо просто организовать. На майдане большинство скакало бесплатно, в головы нассали. А тут реально ситуация такая, что народ не пойдет а побежит. Всех уже достала наша зелёная продажная власть. Мы как будто оказались у них в заложниках и будем там пока не сбежим или не умрем. Сейчас только спичку поднести, пахнет так что не затушишь уже. Людям нечего терять. Война, коррупция, цены космос, дурацкие новые законы, ну и свет по несколько часов в сумки. Может ли быть хуже? Ах да, будем как белорашка ?? ))) или нас захватят буряты? Да на фоне происходящего это раем покажется
Знову бла -бла-бла. Організовуйте. Чи хто це має робити?
ніколи такого не було• 12 ноября в 10:42
Ответ дляжижифреймут
Ну то я свою загрузила і світло чекаю, на форумі страждань не створюю. Пралка і посудомийка ще досі без мене працюють. З´явиться світло - увімкну і по тому. Що за проблеми на рівному місці - загадка.
Ну то нащо ви радите мить руками, якщо самі загрузили і чекаєте? Автор не так зробила?
жижифреймут• 12 ноября в 10:46
Ответ дляніколи такого не було
Я не раджу мити руками. Але і тем на форумі страждальних не пишу. А автор щось хоче, сама не знає що. Бо ’отримати чистий посуд’ і ’не мити руками’ це принципово різні задачі. І вже час визначитись, яку з них конкретно тобі треба вирішити. Як я лінива, то й ніщо, помиє коли небудь посудомийка. Не зараз, так через пару годин. Чи ж не всесвітня трагедія.
культУра• 12 ноября в 10:47
Ответ дляЛіньки гуглить
А руками нельзя было помыть? Или воды тоже не было?
у еас немає ніякої води без світла. абсолютно
ніколи такого не було• 12 ноября в 10:47
Ответ дляжижифреймут
Нічого не зрозуміла
Ви самі написали помити посуд руками, автору
Якраз посудомийка і робить посуд чистим, не миючи руками
культУра• 12 ноября в 10:48
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
розлінувалися блін, в нас нема посудомийки, миємо руками, чому досі ліхтарі - 4 рік війни закінчується? в нас по хаті світлові лінії розвішані всюди, на паверах працюють, світите собі на кухні й миєте
чим? у нам немає ніякої води
ніколи такого не було• 12 ноября в 10:48
Ответ дляжижифреймут
Ви ж відповіли на мій коментар, адресований зовсім іншому аноніму
Уважніше
жижифреймут• 12 ноября в 10:49
Ответ длякультУра
О, є така штука - відро. Буває навіть з кришкою. Там можна тримати воду, чесно -чесно.
ніколи такого не було• 12 ноября в 10:50
Ответ дляжижифреймут
А поливати хто буде?
культУра• 12 ноября в 10:51
Ответ дляжижифреймут
Є і бювет. І можна наносити на 16й поверх. Дійсно. Яка проблема?
жижифреймут• 12 ноября в 10:53
Ответ дляніколи такого не було
Нічого не зрозуміла
Я не писала мити руками. Ви з іншим коментатором мене переплутали. Я ділюсь виключно своїми ’ексклюзивними’ методами ’виживання в цих жахливих умовах’. І це передбачає почекати світло, якщо мені ліниво. Чи мити руками, чи прати в тазу. Все це я вмію, але не хочу. Свідома свого вибору, на форумах не кіпішую, посуд весь промитий одяг чистий. Трагедій не розігрую на рівному місці.
жижифреймут• 12 ноября в 10:55
Ответ дляніколи такого не було
Уважніше
Так це не приватний чат, це форум. Хто завгодно коментує які хоче дописи. Тут правила приватної розмови не діють, це публічний простір. Так що саме вам варто бути уважніше.
ніколи такого не було• 12 ноября в 10:57
Ответ дляжижифреймут
Ну так я зверталася не до вас , а ви мені відповідаєте так, ніби я вела з вами розмову
І нічого не зрозуміла поки не подивилась всі повідомлення
Ответ дляжижифреймут
Ну то ж автор так само чекала світло
Чи тут уже не можна понити та тему створити? Це не дорівнює трагедія
жижифреймут• 12 ноября в 11:00
Ответ дляніколи такого не було
А поливати хто буде?
Ковшичок. Є дорогі рішення типу гідротрансформатора.
ніколи такого не було• 12 ноября в 11:02
Ответ дляжижифреймут
Вже краще світла почекати а воду лише на технічну залишити
жижифреймут• 12 ноября в 11:03
Ответ дляніколи такого не було
А, ну то я справді влізла, вибачаюсь . Зазвичай пишу щось типу ’вибачте що влажу’, а це щось не проснулася, видать іще. А скоро на роботу. Треба каву пити. І піти посудомийку запустити)
Ответ дляжижифреймут
Нічого, я теж сонна і не зрозуміла