Хто має такий набір від Тефаль? Як він в користуванні? Вагаюся з покупкою . Щось не розумію чи зручно, що там ручка знімається 🤔
Майже наважилась на покупку) І ще, чи варто чекати що на чорну пʼятницю чи новий рік він подешевшає? В наборі 13 предметів. Вартість 5 399 грн. Маю ще сертифікат на 500 грн.
Буду вдячна за відповіді 🌺
ГейТуда• 12 ноября в 15:09
Ответ дляhrystia
Тонкий метал саме на ковшах? Чи і на сковорідках теж?
тільки на ковшах. Сковородки товще, нічого не горить на них
ГейТуда• 12 ноября в 15:10
Ответ дляБроніки для Моніки
Ручку надо снимать, у меня она нагрелась и ее заклинило не могла снять, она и не нужна во время готовки
я не знімаю, коли готую. тільки коли вже мию та ставлю у шафу
Ответ дляPeggy
Не тонкие, дно довольно толстое.
Готовлю, конечно, 3 года полёт нормальный.
Они вроде в Эпицентрах были, если рядом можно глянуть.
Заходила вчора у Фокстрот дивитися. В наявності був набір на 10 предметів. Мені сподобався. Виглядає добротно. Замовила на оф сайті. Тепер не можу дочекатися)