Блакитна устриця• 12 ноября 2025
Треба похудати
Скажу відразу , мені 37 років.
Колись в 30 худала з 81 до 68 кг я так тримала цю вагу . Але з початку війни по чуточку і набрала . Зараз маю 72-73.
І от в чому проте а ніяк не можу скинути.
Вже навіть записалась на марафон по схудненню, хоча сама вже напам´ять знаю ці всі методики, але все ж.
Наприклад
Сніданок омлет з 2 яєць + лаваш 40 г + твердий сир 40 г + якась трава, чи наприклад сирники ПП ( творог 140 г + яйце + цільнозерновн борошно 30г + поливаю їх йогуртом нежирним )
Або лаваш 40 г а в середину творог 100 г і твердих сир 25-30 г
Обід - м´ясо чи риба 120 г , крупа 120-130 г. Салат 130-140 г.
Вечір м´ясо 120 г чи риба , салат 130-150 г,
Буває роблю собі у вафельнийі котлетки з філейного курячого фаршу + яйце + цибуля і в вафелткийю. Цих котлет 120 -140 г + салат.
Кроків 10-15. Тисяч . Буває у вихідні менше кроків, бо багато домашньої роботи.
Але вага не падає. Я вже й не знаю що робити
Наприклад
ЯНаПэПэ• 12 ноября 2025
Так вы анализы сдайте, может у вас инсулинорезистентность, с ней вы так просто не похудеете
КонФФетОшка• 12 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Удалено администрацией...
Коли тебе вже грець вхопить?
Випий вже горілки, та піди сусідів діставати
Блакитна устриця
• 12 ноября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
А скільки ви вже так? Тиждень десь?
Вже від серпня. Було 74,5, зараз 72+- і все
В раніше вже б певно було 65. При такому харчуванні
Не вмію заміряти• 12 ноября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Ну норм, до НР буде 70
из_под_тишка• 12 ноября 2025
Ответ дляА що таке?
Оземпік, саксенда, але за призначенням лікаря
Серозно? При 76 кг?
Работать надо• 12 ноября 2025
Зачем вы сюда пишите свое меню? Вы его вбейте в любое приложение доя похудения. И пусть вам посчитает ваше кбжу.
Капуста Маша• 12 ноября 2025
Мої спостереження при схудненні: робіть дні без фіз.активності, пийте воду, спробуйте трохи більше! їсти. Не знаю чому це працює, але вага тоді починає йти, якщо застряла на місці.
Незнакомлюся• 12 ноября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Я також при такому плюс мінус, але менше їм хліба, лаваш 40 г це не забагато? І сир 20 г тільки , тому що по жирам буде перебір. Але вага стоїть . По одягу відчуваю, що схудла, знайомі також питають, чи не схудла я ( я не розповідаю, що худну). Я десь місяць на такому харчуванні.
Незнакомлюся• 12 ноября 2025
Ответ дляРаботать надо
То зрозуміло,мені як і автору цікаво почути досвід. Як швидко худнуть на бжу і підрахунку калорій. Особливо коли вік за 40.
Незнакомлюся• 12 ноября 2025
Ответ дляТоскующая
Яке кбжу? Якщо біля 1200 то вага вже йти не буде
Але будуть йти м´язи,якщо менше 1200. Особливо,якщо вік за 40.
Работать надо• 12 ноября 2025
Ответ дляТоскующая
Ещё как будет. Я на 800 прекрасно худела. В 50 лет