Повітруля• Изменено 12 ноября 2025
Який побутовий лайфхак суттєво спростив вам життя?
Я тільки недавно прочитала супер-спосіб як швидко помити будь-що. Особливо мені сподобалось так мити підлогу і кухонні меблі. Тепер прибираю тільки так )
Головне - мати багато тряпок (я набрала в Аврорі 10 штук мікрофібри).
Кидаєте їх всі в відро з водою і миючим, потім взяли одну - помили нею - і кинули в інше відро. Далі знову берете чисту, і так до кінця.
Не тратиться час на полоскання і вода якою миєте весь час чиста, бруд не розвозиться.
Тряпки потім можна в машинку на короткий цикл закинути або вручну всі разом прополоскати.
поділіться своїми лайфхаками
Ондатрова шуба• 12 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
сказала мужу, что не понимаю как собирать новый моющий пылесос, в итоге он сам собирает, пылесосит и потом моет фильтры)))) пользуйтесь)
Ай да лисиця)
НашлаПерепискуМужа• 12 ноября 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А ви що тоже миєте руками весь пол?
Най би воно сказилось. Швабра з віджимом і руки не мочу навіть
Де це було написано у моємо коментарі?
Ондатрова шуба• 12 ноября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
ш в а б р а з віджимом
чи акумуляторний пилосос з вологим прибиранням
які тряпки в третьому тисячолітті?
Акум пилосос з функцією прибирання єрунда. Я люблю більш мокре прибирання а не ледь ледь примочить.
І миє не на всю площу швабри, краї не миє. Тобто кути якраз виходять не миті біля плінтусів
Куратор дебошей• 12 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
Навіть не знаю... Можливо спосіб заправлення ковдри в простирадло методом скручування їх разом в рулет та вивертанням простирадла навиворіт.
это как ??
Барбітта• 12 ноября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Хозяйки, чим мені відмити двухсторонній скотч на плитці у ванній? Клеїла пастку для кішки, бо вона сцить постійно (не в лоток), та це не допомогло. Чим відмити ті сліди липкі? І як відучити кішку?)
Спирт
Ондатрова шуба• 12 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Я займаюсь прибиранням приміщень, тому трохи знаю) серветки для прибирання просочені миючими засобами, кожен вид своїми. Я використовую універсальні проти пилу на всіх поверхнях, і окремо для кухні, там інший склад. Ще можу порадити в кого на склокераміці плиті застарілі забруднення, які не знімають засоби (такі наче круги), насипаємо соду та поливаємо оцетом- ідеально відчищає. Мийка мікрохвильовки- на пʼять хвилин ставимо мисочку з лимонною кислотою і протираємо. Ну і кисневий порошок- екологічно та швидко очистить всі кришки, каструлі до блиску. Ще я ним мию раковини з нержавійки. Просто засипати та залити окропом, а після змити піну і нічого не треба відтирати
Мисочку з лимонною кислотою. Це прямо крупинки чи розмочить водою її в мисці?
Я хвостик лимона завжди кидвю на 30 сек. Тоже чудово очищає і запахи прибирає
Оч@ров@Шк@• 12 ноября 2025
Ответ дляПовітруля
оо, цей лайфхак вже років 10 зі мною
Геніально, от від душі дякую!
Оч@ров@Шк@• 12 ноября 2025
Ответ дляКороль дивана
Автор, робот пилосос
Не дякуйте)))
Робот пилосос не дістає своєю мокрою тряпкою прямі кути, бо він круглий і не пройде плінтус
Аноним Советчик• 12 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
не прасувати постільну білизну, і взагалі, не прасувати все, що можна не прасувати))
я 100 років не прасую вже, спочатку жатку брала, потім просто плюнула й перестала
Задолбулька• 12 ноября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор, по поводу тряпок - в Эпицентре покупаю влажные салфетки для уборки, огромная пачка грн 120 стоит. Я ими и пыль вытираю, и фасады кухни, и унитазы мою. Никакой воды, ведер, сушки и стирки тряпок - выбросил и чистота
они природу загрязняют
ПлакалаВАвто• 12 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
О, на радость синим теткам повторюсь: если с нового крана сразу вытереть капельки, не дожидаясь, когда высохнут, то он будет выглядеть новым и блестящим много лет). Процесс занимает меньше минуты.
Моему 15 лет.
Здесь как-то упомянула, так меня назвали чистюлей-неврастеничкой)). Жаль, муж не зарегистрирован на Советчице, гордился бы мной)). А пока я обычная хрюша))
.
Ну где там урожай синевы, долго ждать? Мне побольше, пожалуйста. Не скромничайте
Моему 15 лет.
. Ну где там урожай синевы, долго ждать? Мне побольше, пожалуйста. Не скромничайте
У вас какая-то травма на тему этого смайла? Ещё не видела, чтоб кто-то так бурно реагировал тут на рука-лицо
Задолбулька• 12 ноября 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Кто юзает пачки влажных салфеток для уборки, такой вопрос: как долго они разлагаются? От 100 до 500 лет
а зачем им думать о будущем поколении..
при мне шла бабка, жрала пырижок, выкинула под ноги пакетик и пошла дальше.. урна была недалеко..
Неробименінерви• 12 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Я с вами.
Но докатилась до того, что уже вообще почти ничего не глажу - в лучшем случае отпаривателем пройдусь
Задолбулька• 12 ноября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
А Вы не в Украине живете?
Кроме салфеток ничего не загрязняет окружающую среду? Или во всех странах мира война и над головами взрываются шахеды с ракетами? Или эта срань взрывающаяся распространяет чистый воздух?
Вообще не думаю об окружающей среде, пользуюсь салфетками и облегчаю себе жизнь
т.е. если она и так загрязнена, то вы тоже будете дальше ’помогать’ загрязнять.. ну и логика
Ответ дляВільнаНазавжди
Кисневий є для посуду?
І які серветки порадите?
Лупаю цю скелю• 12 ноября 2025
Ответ дляРусланка з гілки
В мене ще швидший спосіб: друга людина яка тримає два кути ковдри)
Та що там складного ?! Всунув два кути ковдри, всередині підковдри в два кути поклав. Руки догори ( зріст 170+) і потрусив гарненько.
Лупаю цю скелю• 12 ноября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Чистота в квартирі, але не в країні. Вас таких тут море зібралось. Кілограми цих серветок щодня в смітниках. Про забрудення планети ви точно не думаєте!
Бавовнятий Пупс• 12 ноября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Да, совершенно верно - чистота в квартире
А в стране чистота - это не ко мне. Это к хуйлу, миндичам, хуиндичам, Владимиру Александровичу и иже с ними
Лупаю цю скелю• 12 ноября 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я убираю капли сразу, но во-первых на Троещине очень жесткая вода, на том же Голосеево такой жути не было.
Во-вторых вечно что-то капнет на тот вымытый кран или кто-то не протрет за собой
Итого, безполезно, я вытыраю раз несколько в день и брызгаю Раваком. Но у меня все равно краны замызканные и в ванной каждые 3-4 года меняю смеситель. Это прям боль
Купите нормальный смеситель, Грое, Хансгрое. И будете менять реже . И хороший спрей от налёта . Равак сильно разрекламирован
Лупаю цю скелю• 12 ноября 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А ялинки штучні скільки мільйонів років розкладаються?
Я іноді як задумаюсь і розумію, що ми пухлина на планеті
Підказую вам - щороку штучну ялинку викидати не треба.
А серветок штук 10 за прибирання викидається. ( мінімум щотижня)
Глубоководная селедка• 12 ноября 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Коти не люблять запах цитрусових. Клейте до стіни лимони
Ой не все, моя мандарины жрет
Аноним Советчик• 12 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Если лень пылесосить/подметать, а потом мыть пол, то можно сразу помыть пол и собрать все, что налипло на насадку для швабры)))
я так роблю)
Аноним Советчик• 12 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
о, я б не додумалася, подушку все життя так надягаю, точніше наволочку навиворіт, та вкидаю туди подушку, але це ще мама з бабусею навчили
ще подруга колись навчила салати виделкою перемішувати, це набагато зручніше, ніж ложкою виявилося
Аноним Советчик• 12 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Моему 15 лет.
.
Моему 15 лет.
а я не витираю, просто мию кожного дня разом із ванною, теж все як нове, ванні чавунній скоро 30 років, слава Сіфу) але я просто органічно не можу митися у брудній ванні, за день всі сто разів руки помили, вже брудна на вечір
ВільнаНазавжди• 12 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Кисневий є для посуду?
І які серветки порадите?
Ні. Звичайний кисневий. Ним можна мити абсолютно все. Серветки мені подобаються vortex
Безпринципова• 12 ноября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
это как ??
Положить вывернутый наизнанку пододеяльник на кровать в расправленном виде, сверху на него положить одеяло, скрутить пододеяльник вместе с одеялом в рулон от того края где нет проймы к тому краю где есть, потом вывернуть пододеяльник обратно на лицевую сторону через эту проймы вот в таком скрученном виде. В конце-концов просто потрусить пододеяльник за этот край с проймой и он раскрутится вместе с одеялом, получается быстро и достаточно ровно заправленное в пододеяльник одеяло, и никаких мучений. Я уже не помню, но вроде кто-то этот метод называл ещё методом парашюта. Вообще на Ютубе много видео с этим, достаточно поискать ’как быстро заправить одеяло в пододеяльник’.
ВільнаНазавжди• 12 ноября 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ну звісно зробити розчин)
Статус Ква• 12 ноября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Тогда буду брать)
Беріть. Якщо не дня кашеміру і лелікату, звичайні бавовняні речі - супер. Не знаю, як я так довго жила без неї. У мене ще коти - шерстидло чистить дуже добре.