Повітруля• Изменено 12 ноября в 18:59
Який побутовий лайфхак суттєво спростив вам життя?
Я тільки недавно прочитала супер-спосіб як швидко помити будь-що. Особливо мені сподобалось так мити підлогу і кухонні меблі. Тепер прибираю тільки так )
Головне - мати багато тряпок (я набрала в Аврорі 10 штук мікрофібри).
Кидаєте їх всі в відро з водою і миючим, потім взяли одну - помили нею - і кинули в інше відро. Далі знову берете чисту, і так до кінця.
Не тратиться час на полоскання і вода якою миєте весь час чиста, бруд не розвозиться.
Тряпки потім можна в машинку на короткий цикл закинути або вручну всі разом прополоскати.
поділіться своїми лайфхаками
Та_все_ок_будет• 12 ноября в 23:18
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор, по поводу тряпок - в Эпицентре покупаю влажные салфетки для уборки, огромная пачка грн 120 стоит. Я ими и пыль вытираю, и фасады кухни, и унитазы мою. Никакой воды, ведер, сушки и стирки тряпок - выбросил и чистота
Очень жаль, что такое производят. Сколько мусора(( бедная природа(
Статус Ква• 12 ноября в 23:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
Робот пилосос не дістає своєю мокрою тряпкою прямі кути, бо він круглий і не пройде плінтус
Ну то протерти плінтус і біля нього раз на тиждень не те ж саме, що кожні дві години кришки по всіх усюдах збирати, пісок, цемент, глину, каштани... Що вони там ще наносять. Робот не замінить гкнералку. Він просто полегшить життя в дрібницях.
Ms. Сама прямота• 12 ноября в 23:29
Самый офиногеннеый лайфхак: вещи хб предназначенеые на выброс - не выбрасываю, лежат на балконе, например, старая простынь, оторвала шмат, пол вымыла и в мусорник, оторвала другую поменьше - вымыла плитку и в мусорник и т.д.
Безпринципова• 12 ноября в 23:31
Ответ дляАноним Советчик
о, я б не додумалася, подушку все життя так надягаю, точніше наволочку навиворіт, та вкидаю туди подушку, але це ще мама з бабусею навчили
ще подруга колись навчила салати виделкою перемішувати, це набагато зручніше, ніж ложкою виявилося
Так, мене теж, але подушка то невелика річ, а ковдра настільки велика, що її розправленому вигляді всю за раз не запхати, тому логістично легше її на підковдру покласти і скрутити їх разом, вивернути, а потім розкрутити. Виходить швидко і легко як з подушкою.
успокойте_Меня• 12 ноября в 23:34
Ответ дляИщу-брожу
Та ну...у меня швабра велела. Промыл, отжал. Норм
До неї ще раба треба
успокойте_Меня• 12 ноября в 23:35
Ответ дляМао_Мяо
Аналогично. Нафига мне тазики, вёдра и куча тряпок?
Хозяйки, любящие упахиваться на ровном месте, лепите мне фиолетовых женщин)))
Або ті, в кого помічниці!!!! Про це ви не подумали?
Безпринципова• 12 ноября в 23:36
Ответ дляГЛЮкоза
Є різні, навіть такі, що можна змивати в унітаз, як вологий туалетний папір
Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, будь ласка, ніколи не змивайте ніякі вологі серветки в унітаз, навіть якщо на них написано що можна. У нас в будинку ними забивали каналізацію вже мінімум двічі.
успокойте_Меня• 12 ноября в 23:36
Ответ дляКороль дивана
Автор, робот пилосос
Не дякуйте)))
Бракороб ((((
успокойте_Меня• 12 ноября в 23:37
Ответ дляПовітруля
в мене є, але він не миючий
В мене є, миючий, але то таке, пародія
успокойте_Меня• 12 ноября в 23:38
Ответ дляИщу-брожу
Идея хорошая. Были бы салфеточки побольше
В авторів прикольні, великі
Ищу-брожу• 12 ноября в 23:39
Ответ дляуспокойте_Меня
В авторів прикольні, великі
У каких авторов?
Ручки-Крючки• 12 ноября в 23:47
Ответ дляПультОт_БМВ
Хозяйки, чим мені відмити двухсторонній скотч на плитці у ванній? Клеїла пастку для кішки, бо вона сцить постійно (не в лоток), та це не допомогло. Чим відмити ті сліди липкі? І як відучити кішку?)
Продаётся спрей для снятия липкого слоя от скотча. Я сняла с лифта всё этим средством.
Из лайфхаков ещё - намазать майонезом и дать постоять. И нагреть феном. И в первом и во втором случае должно отойти
Ластоноша• 12 ноября в 23:47
Ответ дляПультОт_БМВ
Я нагрівала феном, салфеткою забирала те, що відійшло. Те що залишилось ацетоном для ногтів. Процес зайняв 5 хвилин від сили. Але в мене був не один. Ще й грубий.
Аноним_1857• 13 ноября в 00:00
Ответ дляПовітруля
і у нас є претендент на перемогу
В мене так з римськими шторами, зніме я лише в пралку кину. А потім він сам заправляє всі нитки та вирівнює щоб правильно складалися.
КучМала• 13 ноября в 00:16
купила оранжевую салфетку Гринвей для зеркал -примерно года 3 назад, с тех пор больше не использую никакие моющие средства. Только водичка. Купила их всей семье потом. Сейчас они кажется поменяли название, но салфетки до сих пор продаются. Еще у них купила желтую тряпочку для посуды-уже 3 года как пользуемся все...
Еще купила ведро, в котором швабра моется в чистой воде. Ну штука неплохая, но выглядит как китайское г...Очень хлипкая.
Молчавочка• 13 ноября в 00:18
Включала посудомойку, вспомнила еще один лайфхак )) - все губки кухонные в конце дня тоже в посудомойку. Каждое утро чистые губки
Тоска в носках• 13 ноября в 00:20
У меня дочь все моет, ей 16
А я отдыхаю. Где тряпки даже не знаю
Поліпривіт всім• 13 ноября в 00:28
Ответ дляПовітруля
а я до речі з сантехнікою гратись не люблю, просто раз в 3-4 дні запшикую на ніч таким засобом і зранку крани знов блищать )
А зранку змиваєте те що напшикали?
Тра Ля Ля• 13 ноября в 00:49
Ми розуваємось за порогом квартири. Вдома босі, без капців. Раз в кілька днів робот пилососить, миє підлогу, а я мию генерально підлогу десь раз в 3-4тижні. Але в мене веледа з педалькою, піску в квартирі нема, ворс і волосся збирає пилосос, то ті купа відер з ганчірками зайва морока.
Ондатрова шуба• 13 ноября в 08:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
Підказую вам - щороку штучну ялинку викидати не треба.
А серветок штук 10 за прибирання викидається. ( мінімум щотижня)
Навіть якщо раз в 10 років міняти ялинку по присині, що мода міняються, все одно це жахливо.
Я би заборонила їх виробляти
Ондатрова шуба• 13 ноября в 08:48
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Де це було написано у моємо коментарі?
Ну, ви там дякували автору за лайфхак і кажете що любите чисту підлогу. Її порада полягає в тому, щоб мити всю підлогу руками.
Логічно, що ви збираєтесь тоже мити руками тими тряпками
НашлаПерепискуМужа• 13 ноября в 11:29
Ответ дляОндатрова шуба
Не логічно бо там не так було написано. Ви із другого разу не розумієте написане
Пургену мне• 13 ноября в 14:28
Ответ дляосень харашо
боюсь, чтобы не испортились вещи. Но у меня никогда еще не было сушильной, поэтому не знаю.
В мене вдома сушка, як я за нею сумую. Так, воно не таке свіже на запах, як після праллки чи вулиці, але ж як це спрощує життя. І нічого розвішувати не треба.
Зараз живу в житлі без балкону і сушки, це просто треш, порошок смердить в хаті, цвіль почала зʼявлятись.
Ондатрова шуба• 13 ноября в 16:50
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На приколі, да?
Ви і з першого не соображаєте, що пишите
Мені пофіг, єслі шо
НашлаПерепискуМужа• 13 ноября в 17:32
Ответ дляОндатрова шуба
На приколі, да?
Мені пофіг, єслі шо
Это ты на приколе. Общайся нормально чтоб тебе хотели пояснять. Или врубайся сама
Цікавий писочок• 13 ноября в 17:51
Ответ дляОндатрова шуба
На приколі, да?
Мені пофіг, єслі шо
вы точно что на приколе - она пишет что не моет но скорее всего попробует в будущем
или вам туго было с первой попытки понять ?
Ондатрова шуба• 13 ноября в 18:22
Ответ дляЦікавий писочок
Так спробує в майбутньому написала. А я пишу ви будете мити всю підлогу руками? Дурь яка.
В чому справа? Вам приколупаться нема до кого
Ондатрова шуба• 13 ноября в 18:23
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ще мегі робить нема чого врубаться в нелогічні брєдні якоїсь нахаби
НашлаПерепискуМужа• 13 ноября в 18:31
Ответ дляОндатрова шуба
с хера ли ты мне второй день пишешь что-то тебе объяснить если сама не способна врубиться?