Престидижитатор• 12 ноября 2025
Вам сумно, що ваша краса і молодість пішла уже?
Чи є у вас відчуття, що навколо багато молодших і гарніших за вас, а вам уже 40 і 35 річні чоловіки- красені, які вам подобаються, дивляться на молоденьких, а старші жінки їх не приваблюють. Дивлюсь у дитячому розважальному центрі молоді мами ( 25-35) такі свіженькі, гарненькі, бо молодість - то головна прикраса. І біля них в´ються молоденькі красені. Ви на молодиків дивитесь, а їм жінки за 40 нецікаві та не до вподоби і це логічно. Це так сумно все. Ви, кому за 40, відчуваєте, що чоловіки рідше на вас зазирають та не проявляють інтерес, коли поряд молодші за вас?
Престидижитатор
• 12 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Мені 35, я ще гарна, не вірю, що буду інша.
Звісно, що ніхто не думає про таке. Але вічної молодості ніхто не має.
Фантазерша• 12 ноября 2025
Мені за 40. Дефіциту уваги не відчуваю. На фото вже не виходить бути як раніше, але
КаРаКаТиЦа• 12 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
А сколько вам лет ?
Престидижитатор
• 12 ноября 2025
Ответ дляФантазерша
Увага це увага, а серйозні стосунки, то складніше.
ПотеряласЯ Я...• 12 ноября 2025
Ответ дляБабулька
Не верю
Покажи фигуру
Тра Ля Ля• 12 ноября 2025
Мені 38.
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Якщо працювати над собою, то можна бути гарною і в 50, 60 і т.д.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
В 20 не було нічого крім симпатичного личка і фігури.
Так що сумувати немає за чим)
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
Так що сумувати немає за чим)
Чесно брешу• 12 ноября 2025
Мене зараз взагалі зовнішність не турбеє, тільки внутрішній стан
КаРаКаТиЦа• 12 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Странно откуда такие мысли, мне 46 вообще не парюсь, лучше конечно 26 но как есть.
Престидижитатор
• 12 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Мені 38.
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
Так що сумувати немає за чим)
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
Так що сумувати немає за чим)
38 це не 40, я точно скажу. 38 це молода і гарненька, але на кордоні з 40. За 40 всі стають тітоньками.
Весела моль• 12 ноября 2025
От взагалі... чи то у вас вільного часу дофіга, чи з пошуками ’мужчінки´ не складається.
Мені 43, і якось думається про те як дітей на ноги ставити, мам стареньких доглянути, на роботі проекти вчасно здати і т.д.
А чоловік в мене теж вже давно не 25-річний
На роботі в мене теж всі приблизно такого віку.
Сину 21, то для мене 20-25 то діти, а не конкуренти або об´єкти бажання.
Тра Ля Ля• 12 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Я вже давно роблю уколи краси і знаю, де спортзал.
Для початку вже непогано
Знову 20 вже не буде, але років 10-20 ще протримаюся
Для початку вже непогано
Мамаша в бигудях• 12 ноября 2025
Тю , я тоже такая была . А сейчас у меня есть за все это время тоже свои + и достижения . Чего грустить ..
КаРаКаТиЦа• 12 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Мені 38.
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
Так що сумувати немає за чим)
Все норм.
Лише 2 роки назад вийшла вдруге заміж.
Я зараз впевнена, розумна і успішна.
Так що сумувати немає за чим)
Не всем так везет не все со временем становятся уверенными и успешными.
Я наоборот чем старше, тем неувереннее..
Смажена полуничка• 12 ноября 2025
Ответ дляБабулька
5 лет, и пойдут необратимые процессы.
Кондуктор маршрутки• 12 ноября 2025
Я зустрічала жінок які в 40+ так круто виглядають, що я в свої 30 хочу на них рівнятись
Тому все в наших руках, можна бути красоткою в будь-якому віці, головне любити себе
Тра Ля Ля• 12 ноября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мені не пощастило.
Я робила все, що було можливо і неможливо, тому і впевнена в собі і маю досягнення.
ПрипоРошенная• 12 ноября 2025
Я у Польщі,тут молоді мами приблизно мого віку переважно)) мені 40,дитині 3,у Англії було те саме,всім молодим мамам на майданчику 38-40-45
Чужі чоловіки не цікавлять)
Найщасливіша• 12 ноября 2025
До 50 было всё хорошо, а после как то грустно+ здоровье сыпется усиленными темпами
КаРаКаТиЦа• 12 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Мені не пощастило.
Я тоже, но дело не в достижениях :)
Безлім на все• 12 ноября 2025
Мені нема 40, але такі ж думки, що все, молодість йде. Є молодші, юні, у яких життя попереду. Я вже не конкурентка більш молодим дівчатам.
Чебураха з перцем• 12 ноября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Вы мужчина с депрессивным складом характера?
Тра Ля Ля• 12 ноября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я тоже, но дело не в достижениях :)
Як можна бути невпевненою в собі, якщо умовно купила сама квартиру, вивчила 5 мов, стала керівником, захистила кандидатську і навчилася водити яхту?))
ПрипоРошенная• 12 ноября 2025
Ответ дляБезлім на все
Нажаль,так тільки в Україні(