Пишу_граммотно!• 13 ноября в 07:03

Як наводите красу без світла?

Значить, підірвалась я о 6, випрямила волосся утюжком, ьігом хоебнула кави на порадниці і всьо-світла не має. Мені ж треба нафарбуватись( Як це робити? Методом втика? Як ви це робите?)
Аноним с кешбеком• 13 ноября в 08:37
У мене взагалі, коли немає світла, то є вода, а коли вмикають світло, вода зникає. Тому підгадую, мию голову поки немає світла, за пів одини до увімкнення, а сушу, коли вмикають. По всій квартирі висять лампи з алі, є павербанки, тому нафарбуватися, це найменша проблема. Їсти приготувати, ото проблема, живемо з малим на бутерах і хот догах вже тиждень.
Телефон Рубика• 13 ноября в 08:38
Я купила зеркало с подсветкой. Оно заряжается. Ну или от павербанка может работать. Так что проблем с накраситься нет, но какой с этого толк, когда голова не мыта три дня - я просто не застаю это долбаное электричество дома. И из причёсок доступен только сверхзализанный хвост или пучок. Говорят что мне гладкая прическа очень идёт, только я в этом какое-то издевательство слышу уже.
Аноним с кешбеком• 13 ноября в 08:40
Ответ дляТелефон Рубика
Та це жах, я на роботу тягаю фен і в туалеті мию чолку, потім феном у кухні сушу, волосся довге до попи, то теж хвости ношу. А от чолку як не помиєш, то хоч з дому не виходь.
Телефон Рубика• 13 ноября в 08:41
Ответ дляАноним с кешбеком
Водяной насос в вашем доме видимо подключен к другой группе? Пишите жалобы - в управляющую компанию, в водоканал, электрикам. Это ж треш какой-то.
А насчёт еды - газовая плитка с баллончиками, совсем недорогая, можно хоть макароны какие-то сварить или картошку, чай сделать. Без нее сейчас никак
Аноним с кешбеком• 13 ноября в 08:44
Ответ дляТелефон Рубика
Ні, у нас останній поверх і при включенн світла вода просто не доходить, бо нижні поверхи починають активно митися, прати і так далі.
У нас є газ, але готувати особливо не виходить, бо опалення теж електричне, почнеш щось смажити, воняє, починаєш варити, вікна мокріють, а вікно відкриєш, дубарь, я вже довідкривалася, тепер кашель лікую.
ЯсноВидящая• 13 ноября в 15:37
Ответ дляАноним с кешбеком
У нас в принципі ще ні дня не було опалення. А минулого року дали аж до середини грудня. Ну, тепленько вдягнулася, на голову капюшон, вікно на провітрювання. Шлунок лікувати - таке собі задоволення...