Xвостокрутелка• 13 ноября в 09:40

А мог Зеленский не знать?

Про разворовывания бюджета страны во время войны своим окружением ? Ну вот объективно скажите даже если вам он не нравится. Чисто гипотетически - мог не знать ?
Трахтибидох• 13 ноября в 20:01
Ответ дляАтятя_тётя
Как будто уже давно не было понятно, что все политики у нас воры и коррупционеры. Только сейчас проснулись все? Почему? Вот это только мне не понятно
та невже? А як же шестирічної давності ’еті другіє’?
Сито для думок• 13 ноября в 20:02
Ответ дляКартаБезКомиссий
А чим таким це особливим знана Угорщина, цікаво?
Можливо там заможне населення? Можливо соціалка як в Німеччині? Може ЗП високі і роботи безліч?

Що ж то такого неймовірного зробив там корупціонер Орбан для своєї країни, а не для власної кишені?
А для чего он с таким рвением вцепился за дешевые нефть и газ. Ему то что, за все эти ресурсы заплатят люди. Не он же. Или он продает эти ресурсы втридорога и себе имеет копейку?
Трахтибидох• 13 ноября в 20:02
Ответ дляМозговая пилочка
як не дивно,при баризі насильно не тягли в бусіки..і був ’не таким’ так,що вибрали правильно пацана.
от він тепер правильно і дав рознарядку.
по-кацапськи, використав - і в утиль
Мозговая пилочка• 13 ноября в 20:03
Ответ дляСито для думок
Они не делают. Они весь свой электорат изначально такими считают
а чому б ні? в 19 то доказано,навіть і підраховано.
---

(фотка реальна,недавно в Київській обл. був вояж цього чудового колективу.)
Трахтибидох• 13 ноября в 20:06
Ответ дляСорока-ворона
Этот барыга все и начал. Армия мова вира.
кому начал, вам, кацапомозглим? жалієте, що не вдалось переїхати при ньому із сідалами, не злазячи з диванів, в рускій мір? Того і ненавидите. А вас попереджали, що путін буде рускій мір в Україну тягти по ваших трупах і продажних тушах. То хоча бодай ними прислужитесь Україні
Сито для думок• 13 ноября в 20:08
Ответ дляТрахтибидох
Служить бы рад. Прислуживаться тошно
Трахтибидох• 13 ноября в 20:10
Ответ дляСито для думок
Служить бы рад. Прислуживаться тошно
то хай лижуть і примовляють ’зелей, путенввєді’
Трахтибидох• 13 ноября в 20:26
Ответ дляМозговая пилочка
---

гастролі продовжуються)))
Зеленський у неділю відвідає Грецію: зустрічі з Міцотакісом та Тасуласом – ЗМІ
https://unn.ua/news/zelenskyi-u-nediliu-vidvidaie-...
МатьЧасть• 13 ноября в 20:29
Ответ дляВимагаю спілкування
Неужели ему ничего за это не будет ?
Уже опять попрошайничает
❗️Виживання України залежить від нових коштів союзників, — Зеленський
Ну так, старі ж кошти вже вкрали, нові давайте. Падлючища одні.
Все до блиску• 13 ноября в 20:36
Шеллар• 13 ноября в 20:39
Ответ дляВимагаю спілкування
Неужели ему ничего за это не будет ?
Уже опять попрошайничает
Список українців лежить в кармані, всі інші - бидло, яке далі утилізуватимуть заради надприбутків.
Сорока-ворона• 13 ноября в 20:44
Ответ дляТрахтибидох
Срочно прекращайте смотреть телемарафон.
Трахтибидох• 13 ноября в 20:45
Ответ дляСорока-ворона
мимо)))) я не в стані ні викурити, ні випити стільки, щоб таке бодай заднім проходом дивитись. І взагалі, як там цідили в 2019му радісно, смірітєсь. туди вам і дорога
Не стесняюсь• 13 ноября в 20:49
Ответ дляviter33
Звісно міг не знати (без сарказму)
Він же не контролює грошові потоки Енергоатома, Укрзалізниці, Укренерго, Укрпошти,..
І навряд чи йому ’заносять’ з цих оборудок
Але це не знімає з нього відповідальності за те, що він (маючи необмежену повноту влади в д-ві) поставив керувати д-вою злодіїв і не зміг створити систему, яка б карала винних
Підкажіть, в якій оптиці ви свої рожеві лінзи придбали? Я теж куплю, буду носити час від часу, коли вже зовсім буде тошно від оцього всього.
Вимагаю спілкування• 13 ноября в 21:05
Ответ дляВсе до блиску
фото
Там шорты лишние
Трахтибидох• 13 ноября в 21:07
во як, вчіться))))
Україна продовжує системну боротьбу з корупцією та впровадження реформ. Уряд має на меті позбутися старих практик, які гальмують процес розвитку країни.
Про це заявив віцепрем´єр-міністр з питань євроінтеграції Тарас Качка під час заходу ReBuild Ukraine.
https://news.novyny.live/vitsepremier-zaiaviv-shch...
Шеллар• 13 ноября в 21:14
Ответ дляТрахтибидох
во як, вчіться))))
Ура! До створення нового міністерства нових практик і реформацій залишилось три, два, ...
Очолювати Міндіч буде.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 ноября в 21:21
Как можно верить этой шайке жидов? Не евреев, а именно жидов. С самого начала же было все понятно, неужели до сих пор еще кто-то верит в божью росу
Гостра на язик• 13 ноября в 21:25
Ответ дляДжавеліна
Кремль виноват, что Миндич деньги спионерил? Я от этой наглости просто фигею.
А то! Він, мабуть, власноруч маньці скрипти пише) до такого додумати...
Гл. Амурная• 13 ноября в 21:33
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та ніхто в реалі не вірить. Але ж і опозиції, яка б на тлі такого розголосу поставила питання імпічменту президенту теж не має. В однієї з тем прихильники Пороха видали базу: після того, як народ повівся з ним в 2019, він нікому й нічого не винен. Опускаючи той момент, що вельмишановний пан таки залишається народним обранцем і зобов´язання має хоча б перед своїми виборцями.
Тож красти цим ненажерам і красти, аж допоки хазяї не втомляться і не організують черговий картонний майдан, якщо буде ще ким організовувати, або взагалі закриють проект ’Україна’, як безперспективний.
Коли мовчу- приємна жінка• 13 ноября в 21:38
Ответ дляАтятя_тётя
Эти переплюнули всех вместе взятых. Когда Украина еле вывозит, истекает кровью, те вместо того, чтоб защищать, латать раны, подставляют ведра. Буквально
Майданщица• 13 ноября в 21:53
Картина в тему, кто еще не видел.

Художнік Гєрман Пєльмєнєв,
Всє в гавнє, а я вєсь в бєлом!
Мяо мой мяо• 13 ноября в 21:57
Ответ дляТрахтибидох
гастролі продовжуються)))
куди завгодно і що завгодно, щоб місцеві журналісти про кумів не питали, а там мудрий наріт знову забуде і все ок, кумів, кварталівців і другого-третього ешелону антимайдану ще є і вони досі пиляють гроші. не енергетикою єдиною
Белочкой зови• 13 ноября в 21:58
Ответ дляАтятя_тётя
так эти ж не политики - артисты
Мамина квіточка• 13 ноября в 22:02
Решил зайти с козырей в попытках сбить волну возмущения, по примеру его коллеги
Ну, в принципе, он многое у него перенял и внедрил в стране
Не удивительно
Еще, всегда есть вариант с сильными обстрелами. Тем более, в новостях пишут, что он едет в Афины)
Белочкой зови• 13 ноября в 22:00
Ответ дляСито для думок
они поняли, раз люди проголосовали по принципу - хоть поржем, то можно творить всякую дичь, все прокатит
Белочкой зови• 13 ноября в 22:01
Ответ дляСорока-ворона
и чем армия мова и вира не угодили? как оказалось именно этого и не хватает с приходом молодой команды
Белочкой зови• 13 ноября в 22:04
Ответ дляМамина квіточка
Не удивительно
отец народа
Коли мовчу- приємна жінка• 13 ноября в 22:05
Ответ дляМамина квіточка
Не удивительно
Классика жанра - для замыливания глаз рисовать красивую картинку. Дети, благотворительность итд ..идеально для манипуляций
sky-labs• 13 ноября в 22:05
Ответ дляБелочкой зови
’молодая команда’ пролезла на лозунгах широкого проекта, пока Порох носился с армовиром.
В Украине на один язык и не одна вера - для начала