Потужна махіна• 13 ноября в 10:38
Як знайти декларацію в Хелсі.мі
Хто прошарений? Колись була декларація, зараз треба знайти знов))
З інформації маю лише про пацієнта))
Садоводница• 13 ноября в 10:43
Ответ дляГлаза_в_3_карата
в смысле прошареный) в приложении внизу ’Мій лікар’
Автор шукає не свою, а чужу декларацію
Садоводница• 13 ноября в 10:45
Спробуйте шукати з телефона пацієнта. Введіть його номер, отримайте пароль, доступ до кабінету. Там буде зазначений лікар, якщо він ще працює
Глаза_в_3_карата• 13 ноября в 10:47
Ответ дляСадоводница
Автор шукає не свою, а чужу декларацію
поняла, спасибо) если это родственник то пусть логиниться под ним с его телефоном. если вообще чужой человек - то надеюсь и не найдет
Садоводница• 13 ноября в 10:48
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Если нет доступа к вашему смартфону, то не найдет
Потужна махіна
• 13 ноября в 12:21
Ответ дляСадоводница
Я почала заходити в особистий кабінет і воно попросило зареєструватися, тобто нема в базі, чи як?
Садоводница• 13 ноября в 18:18
Ответ дляПотужна махіна
Або оформлено на інший номер