Можу брикнути• 13 ноября в 11:35
Де ви оздоровлювати дітей
Дитина, 2 роки. Пішла в садочок, почала хворіти, дуже часто. Чи ви кудись возили , щоб укріпити імунітет, на море чи озеро, гори? Чи пройшло само з віком? Якщо возили , то куди в Україні?
Можу брикнути
• 13 ноября в 11:37
Ответ дляSo_so
Нет у Вас в городе соляной комнаты?
Садик первый год надо просто пережить.
Живемо в селі, харчування збалансоване, хороше, повітря чисте.
Давно без алко• 13 ноября в 11:38
Ответ дляSo_so
Нет у Вас в городе соляной комнаты?
Садик первый год надо просто пережить.
С языка сняли.
Моему ребенку только солевая комната и помогала
Белая котичка• 13 ноября в 11:39
Це нормальний період адаптації дитини в садочку, може бути півроку-рік що дитина часто хворіє
Ви звичайно можете поїхати кудись на море наприклад, але і там може бути акліматизація 🤷🏻♀️
Прилипало• 13 ноября в 11:48
Нічого не допоможе, мусить перехворіти, допоки не сформується імунітет до основної групи вірусів нового середовища
Нашли в капусте• 13 ноября в 11:53
Если болеет без осложнений то это норма , у моего ребенка были осложнения поэтому забрала из сада , пошел в школу прекрасно болеет как и основная масса детей 1-2 раза в год , поэтому в басни что должен переболеть всем чем можно не верю . Если болеет обычными орви без осложнении то да норма , если вечные бронхиты , пневмонии , отиты то смысл изливаться над ребенком в садике
Настасья Пицун• 13 ноября в 12:07
Переросли, старший хворів кошмарно, з меншою було вже легше або я спокійніше реагувала, але вона хворіла більш спокійно і прогнозовано.
Стигла полуниця• 13 ноября в 12:10
Рыбий жир подавайте, чайную ложку /капсулу через день в обед.
Или красную икру регулярно. Одно и то же по сути.
1000% - работает, мой ребенок годами не ходил к врачам.
Можно еще настойку эхинацеи.
Оздоравливала на Днепре - все лето на пляже
Можно еще настойку эхинацеи.
Пишна молодиця• 13 ноября в 12:23
Взагалі нічого не робила. Просто дозволила дитині бігати по квартирі босоніж, в принципі, як він тільки почав ходити. Не кутала, одяг був доволі легкий, бо дитина була дуже активна. По суті, цілоспрямовано я цього спочатку не робила. З молодшим його братом через 1.5 років вже все це свідомо повторила.
А, ще на вулиці багато гуляли з ними.
Фісташкова кава• 13 ноября в 18:40
Ответ дляДавно без алко
С языка сняли.
А солевая лампа дома поможет, или это ерунда?
Давно без алко• 13 ноября в 19:49
Ответ дляФісташкова кава
Ерунда. У нас их несколько штук
Фісташкова кава• 13 ноября в 20:53
Ответ дляДавно без алко
Ерунда. У нас их несколько штук
Спасибо за ответ. А зачем Вам несколько штук, если ерунда?
Давно без алко• 13 ноября в 20:58
Ответ дляФісташкова кава
Потому что нам их дарили как сувениры из Соледара)