Ясамаякрасивая)• 13 ноября в 11:45
Хто має Пилосос ручний миючий Karcher FCV 3 підкажіть чи варто купувати?
Потрібен пилосос вагаюся між звичайним і 2в1 миючим, підлога ламінат і плитка глянцева, тварин немає прибирати просто пил, коврів не маю, можливо хтось має такий або схожий підкажіть чи варто купувати?
Болтушка Му• 13 ноября в 11:59
Вы взрослая женщина как вы себе представляете мойку одной тряпкой и двумя стаканами воды?)
Строительный пылесос - отлично работает, а это такое себе...
Ясамаякрасивая)
• 13 ноября в 12:12
Ответ дляБолтушка Му
Там щітка промивається чистою водою, не так як робот-пилосос намочив і одніює насадкою миє, на кожну кімнату можна замінювати воду, в мене площа не 100 кв. тому наче варіант непоганий варіант)
сама себе прекрасная• 13 ноября в 12:15
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а какой смысл? Пока эту всю конструкцию разберешь, соберешь, быстрее пол шваброй ручной вымыть.
Ясамаякрасивая)
• 13 ноября в 12:19
Ответ длясама себе прекрасная
перед шваброю запускаю робота-пилососа щоб зібрав пил, але він вже старий не дуже якісно це робить вся швабра у моєму волоссі і пилові, тому і хочу його замінити, а тут такий варіант 2в1
Болтушка Му• 13 ноября в 12:29
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не может бути варіантів два в 1. Це як напівфабрикат - ні те ні се.
В мене відро і тряпка для кожної кімнати. Навіть якщо я промию ту тряпку під водою - вона не буде супер чиста. Тому помила і всі вони йдуть до пралки.
Купіть норм швабру
Сундучок с каникулами• 13 ноября в 13:22
У меня такая, довольна. Тяжеловата , но зато мощная . Возможно новый вариант полегче. Но 2 в 1 не рассматривала бы, считаю что пылесос должен быть отдельно , а швабра отдельно. Ролики в стиралку бросаю.
Сундучок с каникулами• 13 ноября в 13:25
У меня 2 в 1 дайсон есть, так вот как пылесос он отлично, а как швабра то хрень полная, керхер намного лучше